Witaj
Gość

Wątek: Party System  (Przeczytany 2094 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Party System
« dnia: Marzec 26, 2009, 12:49:23 am »
Witam,
mam taki problem mianowicie:
zrobiłem sobie 77 Tyrka na prywatnym serwie Vendetta i chciałem spróbować innych klas. Niestety nie chce mi się expić więc wpadł mi do głowy pomysł z party. Zauważyłem że dużo ludzi np. z jednej gildii lata po imperial tomb albo DVC w party i podexpiają sobie postacie.
Mój problem polega na tym, że uruchomiłem sobie dwa lineage na jednym kompie, w jednym otworzyłem swojego tyrka a w drugim spellsingera(w tym momencie 20lvl). Próbowałem na różnych expowiskach ale nigdzie, gdzie zabijałem mobki tyrkiem mój spellsinger nie dostawał expa. W l2 gram krótko więc prosiłbym o pomoc:)

Przenoszę
//Hermit
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2009, 03:15:57 pm wysłana przez Hermit »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Party System
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2009, 12:57:47 am »
Za duża różnica lvli. Żeby ten drugi coś dostawał maksymalna różnica to 19 lvli. Czyli jak masz 77, to min lvl SpSa to 58 :D
Takie życie :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Party System
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2009, 01:19:23 am »
Czyli jak mam np na koncie z tyrantem jeszcze jakiegoś tam kolesia z mieczykiem(tak sobie zrobiłem żeby mieczyk dgrade +12 xD) na ~30/40 to będę mógł go wtedy expić??


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Party System
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2009, 12:52:27 pm »
No jak napisałem - jeśli różnica lvli między postaciami nie jest większa niż 19 - to tak.
Ta reguła nie dotyczy petów - wilków, hatchlingów itp. Te zawsze dostają exp. ALE duuuuuuużo mniej, niż expiąc z właścicielem +/- 5 lvli :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;