Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 435592 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1800 dnia: Listopad 23, 2010, 03:11:47 pm »
Przychodzi tyrant do lekarza.
Lekarz: Dlaczego pan dostal taki wpierdol ?
Tyrek: Bo nie mialem bufa

pozamiatałeś

kradziej? ty chyba kpisz

tu się zgodzę ,zawsze dostawałem wpiernicz ale to było tak  na 50-74 lvl , tak już koło 80 lvl na średnim buffie tłukłem się sb z kumplem tyrkiem i było ciężko, wygrywałem może z 35% ale on tak nie za bardzo ogarniał chyba


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1801 dnia: Listopad 23, 2010, 04:00:12 pm »
Jak spotykamy na oly tank'a ( obaj mamy czyste s gradowe sety/bronie ) to juz na 90 % przegramy ?
I jescze chciałbym sie upewnic co do expa - da rade expic na mobkach na swoj lvl na 76 powiedzmy jak mamy fisty s i tallum hvy + buffki wc ? Czy raczej nie da rade expic samemu tyrkiem ?


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1802 dnia: Listopad 23, 2010, 05:24:42 pm »
Z tankiem na oly to nie ma za bardzo szans


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1803 dnia: Listopad 23, 2010, 06:00:22 pm »
podejrzewam, ze to co zaraz napisze wywola lawine postow.Bedzie to opinia bardzo kontrowersyjna, ale trudno - ja naprawde tak to widze :)
mimo, ze tanki sa farmerami oly ja uwazam, ze sa jednymi z najlatwiejszych przeciwnikow dla tyra. Najlatwiej wlepic criple, biegac na kroliku i bic zasiegowymi. Mi osobiscie najwiekszy problem sprawiaja kamalole (jak juz zostalo powiedziane RI nawet +1 wchodzi bez wiekszych problemow w tyra 80 z war frenzy) i ogarnieci daggerzy.
// gracia final pts


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1804 dnia: Listopad 23, 2010, 06:08:19 pm »
TK cie z łuku zabije pall i tak cie dogoni a jak coś też cie  z łuku zabije.

nie wiem jak z innymi tankami bo nimi nie grałem ale zapewne HK cie wycanceluje na smierc i cie nie wypuści a  sk nie wiem  ;p


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1805 dnia: Listopad 23, 2010, 06:34:28 pm »
podejrzewam, ze to co zaraz napisze wywola lawine postow.Bedzie to opinia bardzo kontrowersyjna, ale trudno - ja naprawde tak to widze :)
mimo, ze tanki sa farmerami oly ja uwazam, ze sa jednymi z najlatwiejszych przeciwnikow dla tyra. Najlatwiej wlepic criple, biegac na kroliku i bic zasiegowymi. Mi osobiscie najwiekszy problem sprawiaja kamalole (jak juz zostalo powiedziane RI nawet +1 wchodzi bez wiekszych problemow w tyra 80 z war frenzy) i ogarnieci daggerzy.
// gracia final pts
jeszcze zalezy jak gra tank, ale jak dobrze to zazwyczaj >tyrant

Przychodzi tyrant do lekarza.
Lekarz: Dlaczego pan dostal taki wpierdol ?
Tyrek: Bo nie mialem bufa
przeceniasz sd, gladowi/tyrkowi na oli niewiele to zrobi, buff prawie w ogole nie zwieksza sily skilli, a same walki wygladaja tak:
-female pada po 2-3 blasterach
-do male musisz dobiec i miec szczescie do stuna, jak zalozy mj to masz szanse go ubic na ud


co do zerka to nie wiem jak wy przegrywacie tyrantem, riposte + wytrzymalosc/sila tyranta > zerk



  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1806 dnia: Listopad 23, 2010, 07:33:36 pm »
I jescze chciałbym sie upewnic co do expa - da rade expic na mobkach na swoj lvl na 76 powiedzmy jak mamy fisty s i tallum hvy + buffki wc ? Czy raczej nie da rade expic samemu tyrkiem ?
Plus jesszcze powiedzmy,ze przegrywmay z tym tankiem na oly,a jak to wyglada jak jest pvp jakies na expie ? obaj mamy sredni buff ( powiedzmy wc+ bd np ) ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1807 dnia: Listopad 23, 2010, 08:29:04 pm »
(jak juz zostalo powiedziane RI nawet +1 wchodzi bez wiekszych problemow w tyra 80 z war frenzy) i ogarnieci daggerzy.
// gracia final pts
Ruoff - Freya
Nie wchodzi aż tak często jakby się chciało ( nie mówię tu o zerkach z 3 epikami i RI+10 chance

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1808 dnia: Listopad 23, 2010, 08:35:11 pm »
YASB mowil o s gratach, a na tych lvl RI+1 wymiata.
Co do SB jchodzilo mi ze est b. upierdilwy na open.

Co do tankow na oly to sprobujcie zaczac na zaelocie+rabit i kitowac  hahaha
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1809 dnia: Listopad 24, 2010, 01:35:15 pm »
ostatni tyrant z jakim przegralem na oly to obecny hero ktory ma 85/75/75/75 bofes seta i fisty 300 atri +7

przy moim moirai secie z 400 atri troche slabo.


tyrant na podobnym poziomie to nie problem. jak ktos chce tyrantem podejsc do tanka i walnac cripla to gl oznacza to tylko szybki zgon
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1810 dnia: Listopad 24, 2010, 02:34:47 pm »
 powiedzmy,ze przegrywmay z tym tankiem na oly,a jak to wyglada jak jest pvp jakies na expie ? obaj mamy sredni buff ( powiedzmy wc+ bd np ) ?
I jescze chciałbym sie upewnic co do expa - da rade expic na mobkach na swoj lvl na 76 powiedzmy jak mamy fisty s i tallum hvy + buffki wc ? Czy raczej nie da rade expic samemu tyrkiem ?
Dziękuje ;)


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1811 dnia: Listopad 24, 2010, 04:12:15 pm »
powiedzmy,ze przegrywmay z tym tankiem na oly,a jak to wyglada jak jest pvp jakies na expie ? obaj mamy sredni buff ( powiedzmy wc+ bd np ) ?
I jescze chciałbym sie upewnic co do expa - da rade expic na mobkach na swoj lvl na 76 powiedzmy jak mamy fisty s i tallum hvy + buffki wc ? Czy raczej nie da rade expic samemu tyrkiem ?
Dziękuje ;)

TK nie zabijesz za żadne skarby, Tobie się szybciej hp skończy niż jemu CP (mowa o walce 83 tyr vs 83 tk)
Co do paladyna/SK/DA może masz nieco większe szanse

Na oly nie da się zabić tanka. Wrzucanie cripla to kompletna porażka. TK/SK usuną go sobie w mgnieniu oka za pomocą Cubica. Paladyn jeśli będzie miał jezcze ptaszka tak samo. W najgorszym wypadku tank zabije Cię z łuku i już. Tyrantem nie da się zabić tanka na oly.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1812 dnia: Listopad 24, 2010, 04:39:16 pm »
nie popadajcie z jednej skarnosci w druga...



da sie tylko to jest jakies 40% szansy dla tyranta
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1813 dnia: Listopad 25, 2010, 12:52:34 pm »
Mógłby ktos mi pokazac/opis pasek skilli jakiegos tyranta z miare wysokim lvl'em ? Ew jakis skilli uzywac najczesciej ?
No i czy uzywacie Punch of Doom  oraz burning fist ? tzn punch to spore ryzyko ,a burnigng fist nie ma jakos duzo wiekszego dmg'u od soul breaker'a ,a on stunuje dodatkowo .


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1814 dnia: Listopad 25, 2010, 03:24:23 pm »
Raging/Focused Force, Soul Breaker, Force Storm, Force Blaster,  Hurricane Assault, Force Burst, Crriple, zaelot, totemy.
Punch of Doom - im masz wiekszy lvl tym mniejsza szansa ze cie zestunuje, dobry na dagerow bo nie moga tego uniknac (nawet dodge nie pomaga) tak samo jak Soul Breakera.
Burning Fist bezuzyteczny.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1815 dnia: Listopad 26, 2010, 03:58:40 pm »
Dzięki Sosula ;)
Certy haste ( tutaj warlord albo bh ,ewentualnie glad :D ) ,celka ( tutaj wc) ,ud ( palek ) będą dobre dla tyrant'a ? I czy te subki będą dobre czy radzicie inne ?


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1816 dnia: Listopad 26, 2010, 06:22:41 pm »
Haste= tutaj warlord lub krasnal jesli zalezy Ci na kasie krasnal jesli na szybkim expie do 75 i olaniu tego suba warlord.
Celka = bd/sws/cov, jesli grasz na normalnym serwie podpytaj klanu jakich profek brakuje. Kazda jest latwa jesli chodzi o exp i przyjemna jesli chodzi o granie w praty. Jezeli to jakis hight rate to bez znaczenia. 75 i przesiadka na nastepna sube.
UD= nie wiem na ile ud pomoze tyrkowi, moze lepiej jakis focus do fistow z health. Ayway tu takze bez znaczenia pal/da/sk/tk do 75 i przesiadka na maina. Tutaj nie ma co inwestowac w sube low tank jest do niczego.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1817 dnia: Listopad 26, 2010, 07:10:55 pm »
Certy haste ( tutaj warlord albo bh ,ewentualnie glad :D ) ,celka ( tutaj wc) ,ud ( palek ) będą dobre dla tyrant'a ? I czy te subki będą dobre czy radzicie inne ?
beda dobre


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1818 dnia: Listopad 29, 2010, 10:52:10 pm »
Sprzet czysto pod farme?



Draco > IC na farmie?

i czy DS + focus + Fire?

oczywiscie chodzi mi tutaj o czysta farme na varka/ketra (moje hobby) :D


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1819 dnia: Listopad 30, 2010, 05:59:13 am »
Draco + DS Focus Fire


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1820 dnia: Grudzień 03, 2010, 12:15:03 am »
kilka pytań : kronika Freya
na poczetek opis posta: Tyr 85 all certy, zaken, bizu z oly i kolczyk z TW +do  szansy stuna, sety Vesper fund i Moirai fund hvy
1 skille na poziomie +30 na fire czy zmienic na Duel
2 na co ++ Punch of Doom (wczesniej nie często użuwałem ale jak przydaje sie przy daggerach to trzeba wbic ;p)
3 jak walczyc z OLem - zawsze bylo bylo ciezko ale przy vesper robe to juz masakra
4 zeby wybiegac tanka na oly Moirai light (daje +6 speeda chyba) czy latac w Moirai hvy :o
5 od czego zalezy wejscie dissarm'u i glada i zekra

pozdro


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1821 dnia: Grudzień 03, 2010, 12:31:10 am »
5 od czego zalezy wejscie dissarm'u i glada i zekra
Gdzieś czytałem, że od siły czyli im więcej masz STR tym ciężej im będzie wyrwać ci broń z ręki.



  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1822 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:59:28 am »
1 skille na poziomie +30 na fire czy zmienic na Duel

Z tego co pamiętam, panowie z (Ru)Offa pisali przy +21 bardziej opłaca się duel ze względu na to, że siła elementu spadła (jako moc bodajże 150 attri vs 0 atrri resistu z 70% na 40% dodatkowego walnięcia ale pisze to z pamięci więc dane są na pewno błędne.) i fakt, że teraz ludzie będą mieć full resisty +fakt zamiany resistów.
O więcej szczegółów polecam użyć szukajki albo przeszukać ich posty (o ile ci się uda bo szukajka się pierdzieli  :x)
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1823 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:08:02 am »
Odradzam duel testowany ostatnio na +27 nadal zadawał mniejszy dmg niz element.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1824 dnia: Grudzień 03, 2010, 12:51:38 pm »
kilka pytań : kronika Freya
na poczetek opis posta: Tyr 85 all certy, zaken, bizu z oly i kolczyk z TW +do  szansy stuna, sety Vesper fund i Moirai fund hvy
1 skille na poziomie +30 na fire czy zmienic na Duel
2 na co ++ Punch of Doom (wczesniej nie często użuwałem ale jak przydaje sie przy daggerach to trzeba wbic ;p)
3 jak walczyc z OLem - zawsze bylo bylo ciezko ale przy vesper robe to juz masakra
4 zeby wybiegac tanka na oly Moirai light (daje +6 speeda chyba) czy latac w Moirai hvy :o
5 od czego zalezy wejscie dissarm'u i glada i zekra

pozdro

1. Fire
2. na Fire btw tyrek ma 3 skile na dagerow Stun, PoD i FoD
3. zaelot+bizon+fs+criple mozesz zaczac hurri potem /attack
4. napewno wybiegasz go na zaelocie, ale czy zmusisz do zuzycia all ud?
5. mental i epiki zmniejszaja szanse wejscia
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87