Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 435598 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2025 dnia: Lipiec 03, 2011, 07:42:35 pm »
W pozostałych przypadkach robienie tanka na dobrego DPS-a to tylko oly i jakieś małe ganki.
imo build na max dps jest najlepsza i najbardziej uniwersalną opcją dla paladyna, zwłaszcza jak palek sam potrafi ładować sobie FI i odpowiednio operować swoim hp, co przy sacrifice trudne nie jest chyba, że w pt ma się bisha ciągle spamującego balance'a :]
To jest temat o tyrze czy palu? ;]

Od ile ++ skilli oplaca sie na endgame skillowac podczas pvp na full buffie?
+15 duel, +1 element

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2026 dnia: Lipiec 04, 2011, 12:38:23 am »
masówki zawsze na element. Wieksza szansa ze w tlumie jest ktos <1800 atri.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2027 dnia: Lipiec 04, 2011, 09:41:51 am »
masówki zawsze na element. Wieksza szansa ze w tlumie jest ktos <1800 atri.
Wiesz ale tu bardziej liczy się rozwalanie tych mocnych a nie loli..
Defro np. twierdzi, że jest w stanie teraz rozwalić lendera na 4 skille jak zmienił na duel

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2028 dnia: Lipiec 04, 2011, 10:15:38 am »
lolkow to zjesz normal hitami:P

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2029 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:24:43 am »
lolkow to zjesz normal hitami:P


no własnie troche nie rozumiem jaki cel miał NC Soft, aby dać ludziom więcej resistów na atrybut niż atrybutu... co to dało? To że teraz PVP tyrkiem opiera się na NORMAL HITACH?? Nie o taką Polskę walczyłem...

mam nadzieje, że chłopaki po prostu jednorazowo zbłądzili i że PVP na 4 profie jednak bedzie się opierało na skillach, bo mnie tak średnio bawi wciśniecie "attack" i czekanie na fraga...

To tyle jeśli chcecie znać moją opinie, teraz możecie śmiało mnie hejtować :P


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2030 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:36:57 am »
lolkow to zjesz normal hitami:P


no własnie troche nie rozumiem jaki cel miał NC Soft, aby dać ludziom więcej resistów na atrybut niż atrybutu... co to dało? To że teraz PVP tyrkiem opiera się na NORMAL HITACH?? Nie o taką Polskę walczyłem...

mam nadzieje, że chłopaki po prostu jednorazowo zbłądzili i że PVP na 4 profie jednak bedzie się opierało na skillach, bo mnie tak średnio bawi wciśniecie "attack" i czekanie na fraga...

To tyle jeśli chcecie znać moją opinie, teraz możecie śmiało mnie hejtować :P
imo tyrant jest teraz lepsza maszynka do expienia niz deska;p

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2031 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:12:36 pm »
Cytuj
Wiesz ale tu bardziej liczy się rozwalanie tych mocnych a nie loli..
Defro np. twierdzi, że jest w stanie teraz rozwalić lendera na 4 skille jak zmienił na duel
Akurat duel na masowkach nie daje nic, chyba ze skok z 4,5k power na 4750 uwazasz za zmiane :) Bo 4k p attack to norma na tyrku raczej(na ogrze ofc, bez to szczerze slabizna z obszarowek)
...


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2032 dnia: Lipiec 07, 2011, 07:40:51 am »
Cytuj
Wiesz ale tu bardziej liczy się rozwalanie tych mocnych a nie loli..
Defro np. twierdzi, że jest w stanie teraz rozwalić lendera na 4 skille jak zmienił na duel
Akurat duel na masowkach nie daje nic, chyba ze skok z 4,5k power na 4750 uwazasz za zmiane :) Bo 4k p attack to norma na tyrku raczej(na ogrze ofc, bez to szczerze slabizna z obszarowek)
Moge grasz na takim serverze ze to nie dziala^^

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2033 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:23:10 am »
Tyrek ma fisty ds+150fire i nadszedł czas na enchant jakiś drobny skilli, np: hurricane asalut na co to enchantować ? Wystarczy że dam +1fire do tego i będzie już ok ?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2034 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:39:54 pm »
najpierw to Ty sobie wyexp tego tyrka kup vespery albo bofesy wsadz 300 atr i dopiero enchantuj.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2035 dnia: Lipiec 07, 2011, 01:08:56 pm »
Dobra ale skoro w fistach mam jakiś tam bonus to nie wbijając żadnego ele do skilla będę go wykorzystywał przy ataku skillem ? Czy tylko z regularów ? Druga sprawa że czytałem że wystarczy element w skilla wbić na +1 i już jest ok ale chciałem się upewnić, jeżeli tak jest faktycznie to nie widzę sensu dlaczego miałbym czekać na enchant skilla na+1 do jakiegoś h.lvla


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2036 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:36:10 pm »
ok załóżmy ze bijesz sie z gosciem co ma 900 atr w armorze.
Bonus z fistow atr 150 i zalozmy enchant skilla +3 = 155 atri chyba+ dark form  175 atr.
Bedziesz lał tego kolesia praktycznie bez bostu z atri.
Majac 300 atr w fistach i skile + 15(atri) lejac goscia w 900 arm bedzie znaczny bonos 300+20+25 = 345. Hity normal i te ze skilla beda znacznie wieksze.
Dlatego kolego idz expic bo imo szkoda marnowac kasy na enchant na 76 lvl.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2037 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:45:18 pm »
Ja to rozumiem. Ale spytam dokładniej aby być pewnym:
Sytuacja A: mam fisty ds+150 fire biję mobka skillem  za X
SytuacjaB: mam fisty ds bez ele biję mobka skillem za Y

pytanie czy bije je z taką samą siłą ? czy biję mocniej z ele ale bez enchantu skilla? Oczywiście mówie o ataku skillem nie regularem. (pomijam fakt że nie bije skillami mobków ale musiałem jakiś przykład dać by mieć jasność) Bo słyszałem że standardowo skill np: hurricane nie ma atrybutu więc to że mam ds+150fire mi nie zwiększy chyba dmgu w porównaniu do zwykłych ds ? I dlatego zastanawiałem się czy aby jak nie dam +1 to skill stanie się nagle fire i będę wykorzystywał atrybut w broni.

Co do resistów w armorach to jednak obecnie chodzi mi o jakieś pvp jak ktoś wejdzie mi na spota, a raczej na spocie 76+ nie ma ludzi z takimi resistami którzy expią (chyba że wpadnie jakiś typ nabić sobie punkty albo jak ten co padnie zawoła kolegę)

« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 02:47:45 pm wysłana przez mały raziel »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2038 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:49:19 pm »
zrob sobie skile na +1 element to bedziesz karal mooby :) na pvp tez o ile Twoimi przeciwnikami beda A grade lub s grade z lolresistem :)

pozdr

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2039 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:00:39 pm »
Hehe ale dalej nie znam odpowiedzi :P

A: ds+ele używam skilla np hurricane (bez enchantu) - dmg X
B: ds+ele używam skilla np hurricane (z enchantem+1fire) - dmg X
C: ds (czyste) używam skilla np hurricane - dmg X

czy A=C

Bo mi się wydaje że jest tak:
B>A=C

proszę tylko o odpowiedz abym zrozumiał działanie systemu ogólnego.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2040 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:05:18 pm »
sluchaj, masz DS150, enchantujesz skile na fire.
masz zwiekszony dmg z normal hitow i zwiekszony dmg ze skilli, majac ds150 i nieenchantowane skile to bijesz tak jakbys mial ds bez ele,
czyli ds ele , skile bez ele = dmg a
ds ele , skile ele = dmg b
ds skile bez ele = dmg c

B>A
B>C
A=C

pozdr fanboyu raziela :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 03:16:33 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2041 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:11:21 pm »
No i teraz jest wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 03:17:21 pm wysłana przez mały raziel »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2042 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:13:19 pm »
No i teraz jest wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie.

chociaż co do porównania to chyba:
b>a
b>c
a=c
spoko :D pomylila mi sie kolejnosc liter :D
 popros moda na pmce zeby mi dal pochwale;d

//Acid -- Omg Stark nupie... :P Plus.
Btw. PM to nie opcja zgłoś do moderatora tak na przyszłość.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 03:21:56 pm wysłana przez Acid »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2043 dnia: Lipiec 08, 2011, 09:33:36 am »
Gdzie najlepiej opłaca się mi expić jeśli chodzi o kase tyrantem na lv 77 mam ds+150f, set a grade wszystko jedno jaki. Dostęp do wc74 i bd 74 i bish jak już będzie bardzo konieczny. Chodzi o czyste zdobywanie kasy abym się ubrał w coś sensowniejszego niż a grade. Kronika gracia final. Ludzie z klanu mówili że na tym lvlu najlepsza lokacja to IOP i tam dropienie fs czy to najlepsza zarobkowa lokacja na tym lvlu ? I raczej tylko solo+box bo party nie wchodzi w grę bo nikt prawie nie gra w takich godzinach w jakich ja gram.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2044 dnia: Lipiec 08, 2011, 09:51:14 am »
Gdzie najlepiej opłaca się mi expić jeśli chodzi o kase tyrantem na lv 77 mam ds+150f, set a grade wszystko jedno jaki. Dostęp do wc74 i bd 74 i bish jak już będzie bardzo konieczny. Chodzi o czyste zdobywanie kasy abym się ubrał w coś sensowniejszego niż a grade. Kronika gracia final. Ludzie z klanu mówili że na tym lvlu najlepsza lokacja to IOP i tam dropienie fs czy to najlepsza zarobkowa lokacja na tym lvlu ? I raczej tylko solo+box bo party nie wchodzi w grę bo nikt prawie nie gra w takich godzinach w jakich ja gram.
IoP nie jest zlym wyjsciem, z bd i wc mozesz isc na chromatic, bo na wyspie nie pokoxasz w 3 osoby bo beda sie spawnowac tygryski.
http://base.l2j.ru/index.php?p=24&t=1&id=236   <--- tu masz pokazane gdzie.

Ale mozesz tez isc do pagans, i robic quest na EWSy, lub do MoS takze Quest na EWSy. Spoko sa tez katakumby. a jezeli sa cos warte recki na S grade bronie to IT.  Dobra kase zrobisz tez na Ketrze/Varce ale musisz pierw zrobic 5ty lvl ally.

pozdr

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2045 dnia: Lipiec 08, 2011, 10:33:27 am »
Bez Cov'a słabo widę pagany i mos, no i ten set a grade, więc idź, albo robić 5 lvl ally, albo na IoP tak jak Stark pisał :)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2046 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:54:11 am »
Gdzie najlepiej opłaca się mi expić jeśli chodzi o kase tyrantem na lv 77 mam ds+150f, set a grade wszystko jedno jaki. Dostęp do wc74 i bd 74 i bish jak już będzie bardzo konieczny. Chodzi o czyste zdobywanie kasy abym się ubrał w coś sensowniejszego niż a grade. Kronika gracia final. Ludzie z klanu mówili że na tym lvlu najlepsza lokacja to IOP i tam dropienie fs czy to najlepsza zarobkowa lokacja na tym lvlu ? I raczej tylko solo+box bo party nie wchodzi w grę bo nikt prawie nie gra w takich godzinach w jakich ja gram.
Den of Evil
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2047 dnia: Lipiec 08, 2011, 12:55:16 pm »
Gdzie najlepiej opłaca się mi expić jeśli chodzi o kase tyrantem na lv 77 mam ds+150f, set a grade wszystko jedno jaki. Dostęp do wc74 i bd 74 i bish jak już będzie bardzo konieczny. Chodzi o czyste zdobywanie kasy abym się ubrał w coś sensowniejszego niż a grade. Kronika gracia final. Ludzie z klanu mówili że na tym lvlu najlepsza lokacja to IOP i tam dropienie fs czy to najlepsza zarobkowa lokacja na tym lvlu ? I raczej tylko solo+box bo party nie wchodzi w grę bo nikt prawie nie gra w takich godzinach w jakich ja gram.
Den of Evil
oj słabo sie znasz na l2;p
den of evil dopiero w epilogue wszedl;p
http://www.lineage2.com/epilogue/patch-notes.html

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #2048 dnia: Lipiec 08, 2011, 09:14:03 pm »
ale te kroniki to przeszłość już. W ogóle bym się nei przejmował, że te rady nie są dla wszystkich dostępne.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Pomoc w Tyrancie
« Odpowiedź #2049 dnia: Lipiec 09, 2011, 06:02:14 pm »
Witam, gram na typowym serverze PVP, mam problem z tyrantem gdzie przy buffie z ,,BUFFERA" moj atk speed osiaga max 900.
Jezeli wiecie ocb dajcie znac :)
Jakies dye moze cos zmienia, mam str +4 con - 4, dex +7, con -7



aa i jescze chcialbym, dodac ze mam tatto +5%atk speed.

jezeli byscie mogli napiszcie pokolei jakie buffy beda najlepsza składanka dla tyranta :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 06:04:05 pm wysłana przez siwy911 »