Witaj
Gość

Ankieta

Po prostu zaznacz...

Kiedyś L2 miało klimat.. Wtedy wiedziałem że o coś tu chodzi...
28 (45.9%)
Niby coraz wiekszy postęp, coraz większy świat, ale tak naprawdę gra jest coraz uboższa... :(
14 (23%)
Nie jest tak źle gra jest przeciez 973% bardziej rozbudowana
12 (19.7%)
Nic się nie zmieniło
7 (11.5%)

Głosów w sumie: 61

Wątek: Czy ktoś to przeżył ?  (Przeczytany 5946 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:58:04 pm »
Do Aiona porownywalem tylko jesli chodzilo o ilosc pvp.

Rozwoj postaci? Super niby liczy sie to w jaki sposob rozwijasz swoja psotac, ale na koncu i tak jest 1 najlepszy build a topowych graczy odroznia tylko augment w broni i to jaki kto mial fart przy enchancie skili. Jak dla mnie Borderlands daje swobode w rozwoju postaci, L2 daje ci mozliwosc grindu az w koncu bedziesz taki jak ci co maja wiekszy fart w momentach rozwoju swoijej postaci ktore sa losowe i nie mamy na nie wplywu. Co do 25 grywalnych klas to w takim Wowie niby tych klas jest znacznie mniej, ale roznica jest taka ze taki glupi paladyn ma/mial (bo sie wszystko ciagle zmienia) np 5 wersji zaleznie kogo, kiedy, w jaki sposob i z kim w grupie ma lac + kilka wersji wyposazenia takze zaleznie od sytuacji co potrzebujesz i do czego, a do tego mozliwosc zmiany drogi rozwoju jest bardzo prosta. Zrob to samo z enchantem w l2 i zmieniaj sobie prawie do woli za marne grosze zaleznie od potrzeby to bedzie wtedy swoboda, tak niestety ale czlowiek jest przykuty do jedynej slusznej wersji swojej klasy.

Rynek. Najbardziej mnie zloscilo ze zeby cokolwiek na rynku osiagnac to trzeba miec 24/7 wlaczonego kompa (wylaczany tylko na sheduled downtime) najlepiej z kilkoma postaciami zalogowanymi w roznych punktach miasta. Niestety ale z perspektywy czasu taki system handlu jak dla mnie stal sie chory, sam bawilem sie w biznes, craft itd i w pewnym momencie cos mnie tknelo ze pol dnia l2 chodzi czy jestem przy kompueterze czy mnie nie ma i ze musi chodzic albo nie bedzie adeny.

O zlozonym rynku porozmawiamy gdy majac 100k adeny bedziesz mogl zarobic tyle na kupowaniu przedmiotow w Orc village i sprzedawaniu ich w giran zebys nie musial wychodzic z miasta i bic mobkow dla adeny.


Ale ze odbiegamy od tematu , nie ma co robic flame.

Pogralbym w c4 , chociaz c3 tez bylo fajne  :oops:

Ja to lubie wspominac privy, zwlaszcza jave. Ile pomyslow javy z tamtych czasu bylo wysmiewanych, laczenie skili z subklas z glowna postacia : "czlowieku zacznij grac w l2" , a ile to lat ncsoft potrzebowal zeby l2 pokazywalo jaki dmg zadaja summony (java potrafila to w c3 chyba juz, c4 na 100%). To zna ktos jakis sprawny serwer c3 ?


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 12, 2010, 07:30:02 pm »
Co do ankiety, w grze sie pewnie za bardzo nie zmieniło tylko my jesteśmy bardziej wybredni ^^ Wiek też już chyba zrobił swoje. Kiedyś miało się zawsze jakąś tam stałą ekipę do grania, teraz grać się już nikomu nie chce.

Pozdrawiam tych co myślą, że aion suck bo myślałem, że tylko ze mną jest coś nie tak. :P Placebo normalnie jakieś z tym aionem :P


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2010, 07:59:57 pm »
Lubie placki.

Z wiekiem, rzeczywiście masakrycznie się zmienia wszystko...
To fakt, że kiedyś cieszyło tylko granie...ale teraz się oczekuje czegoś więcej...
Suck to w ogóle zaczynają być gry mmo xd
Ja przynajmniej mam już dość marnowania czasu i zapierdalania ja jakieś tam profity z których nic się nie ma...

Ale kiedyś jednak to było zajebiste...


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 12, 2010, 08:19:41 pm »
exactly, kiedyś człowiek się zachwycał możliwościami ENIAC'a, a teraz narzeka jak mu c2d słabo chodzi :D
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 12, 2010, 08:46:59 pm »
Takie życie...dorastamy...co poradzić?
Tata mi zawsze gadał, jak byłem małym gnojkiem (nie wiele się zmieniło xD), że śpiesząc się do dorosłości, w okresie gdy nadchodzi będę chciał wrócić do czasów dziecięcych...
Smutna prawda...  :?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 19, 2010, 09:19:20 pm »
Grałeś na offie? Na privach c3 nie było :D

MobL2? O ile mi się nie pomelało  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 20, 2010, 11:17:45 pm »
Grałeś na offie? Na privach c3 nie było :D

MobL2? O ile mi się nie pomelało  :D

Co Mobl2? Na privach sytuacja wyglądała tak: wykradzione C1 +++ mody, mody, mody..... wykradzione C4 +++ mody, mody, mody..... wykradziona Gracia Final.....
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 20, 2010, 11:51:13 pm »
gdyby nie było prywatek, a retail bylby za free, prawdopodobnie 90% z was nadal męczyłoby swoją wieloletnią  dopieszczoną postać.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2010, 06:50:25 pm »
Zalosne.

Cytat: dzieci privow
L2 to juz nie ta sama gra, c4 to byly czasy, i ten zajebisty klimacik mojego ukochanego privka z 10 online ze sklepikami. Tylko zaraz, czy ja kiedykolwiek gralem w l2?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 25, 2010, 09:20:23 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=2gZEH0Z9--g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4TJ29p3hblM&feature=related

boszzzz, co ja bym dal za dzialajace c1:D pameitacie moze stare umiejscowienie mobkow?:P jak gory kolo gludio byly oblegane przez szkielety, a cruma byla najwiekszym inkubatorem 36-52?^^


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 25, 2010, 09:35:50 pm »
No, cruma tower pamiętam, to był kox. xD
Na 46 się tam łaziło w pt, a nawet 2 profy nie miało się xD
Hie, hie, hie, hie...


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

  • Wprowadzający forum w życie
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 27, 2010, 01:10:34 am »
Gdy pierwszy raz odpaliłem l2 poczułem moc :D Moc przeogromną!
Jednak 1sza postać to niewypał. Prawdziwą postacią mogłem się pochwalić 57 lvlem ^^ A dla mnie, to wtedy było coś.
Do Interlude wszystko ładnie szło. Ale... Gdy zobaczyłem CT1 onieśmielił mnie nowy widok interfejsu. No i oczywiście kamael. Wszystko wydawało mi się lepsze. No ale czyżby na pewno?
Gdy we wcześniejszych kronikach górowała inna klasa, w tym była ciotą.
Denerwowałem się, ale jednak gram dalej. L2 z kroniki na kronikę staje się coraz uboższa.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 27, 2010, 03:25:25 am »
Im bardziej poznaje się L2, im więcej się o nim wie, tym mniej staje się ciekawe. Dużo osób z którymi grałem już quitnęło, albo gra na jakiś mega-customach, korzystających tylko z textur L2 :(.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Czy ktoś to przeżył ?
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 27, 2010, 03:53:48 pm »
L2 z kroniki na kronikę staje się coraz uboższa.
Wyjdzie w końcu kronika Lineage of honor, która będzie prologiem L3 i będzie to fps.
,,Rodowód honoru", dość fajnie by to brzmiało :D
W tedy będzie widok z 3 osoby i z oczu, tankowie będą musili wchodzić na strzały i nuki by wybronić, daggerzy będą zachodzić od tyłu bez problemu jeśli będzie widok z oczu, chyba, że wprowadza taki radar, że ktoś jest za Tobą i w ogóle to będzie zajebiste ;D