Witaj
Gość

Wątek: do startujących na Skelth w 2018  (Przeczytany 16316 razy)

  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2018, 10:51:47 am »
O_O  otototo magiczne zapętlenie chodzi, dzięki  DTQ


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 19, 2018, 10:58:39 am »
Ktoś zna jakis klan albo akademie zeby buffa na expa dostawac :P mam 22 lvl czarnym tankiem :F


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2018, 11:48:31 am »
w grze giran/aden shoutuj, hero pytaj.


Za duzo kombinujecie chlopaki, expic.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 19, 2018, 04:36:53 pm »
...
potem jak tylko dasz radę shamany kolo forest of mirrors.
...

Mam PP 52 + bd z dance of mystic i wczoraj poszedlem na szamany, przyznam że dupy nie urywa ten exp :P bylem na spocie gdzie trzeba biegac od szmana do szamana ( respi sie ich okolo 6 ) i jak porownalem exp z tym co wczesniej wbijalem na plains of lizardmen  ( praktycznie stojac w miejscu ) to exp jest taki sam :c ), z ta roznica ze tutaj nie ma oczywiscie adeny :P, ale ze jestem skompcem na adene to teraz mi żal D sciska wiec zostane tutaj conajemniej do 40 ( mam 38 lvl ).


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 19, 2018, 06:41:45 pm »
...
potem jak tylko dasz radę shamany kolo forest of mirrors.
...

Mam PP 52 + bd z dance of mystic i wczoraj poszedlem na szamany, przyznam że dupy nie urywa ten exp :P bylem na spocie gdzie trzeba biegac od szmana do szamana ( respi sie ich okolo 6 ) i jak porownalem exp z tym co wczesniej wbijalem na plains of lizardmen  ( praktycznie stojac w miejscu ) to exp jest taki sam :c ), z ta roznica ze tutaj nie ma oczywiscie adeny :P, ale ze jestem skompcem na adene to teraz mi żal D sciska wiec zostane tutaj conajemniej do 40 ( mam 38 lvl ).
Bo slabo Ci idzie, kwestia gearu. Tam najlepiej z OE lukiem.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2018, 09:02:48 pm »
najlepiej to siedziec na swoim levelu i klepać żółte/białe lub zielone moby. Zbierać adenę i inwestować w sprzęt. A nie napitalać expa a potem obudzić się na 76 w C grade i płakać, że nie ma kasy na SO na cova.

Ci co im się tutaj najbardziej spieszyło już dawno nie grają - patrz pepsi.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 19, 2018, 11:15:51 pm »
Tak ogólnie, miejcie pomysł na gre co chcecie. EXP przyjdzie sam. Adena nie za bardzo.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:06:41 am »
to CC z pp high lvla dobre jest jak w gracii/h5 czy nie tak uzyteczne? pytam z ciekawości przyda mi sie do podjecia decyzji czy trzymac pp  w pt po 52 ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2018, 12:09:47 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:38:48 am »
to CC z pp high lvla dobre jest jak w gracii/h5 czy nie tak uzyteczne? pytam z ciekawości przyda mi sie do podjecia decyzji czy trzymac pp  w pt po 52 ^^

wypasione, tak czy inaczej pp do 52 obowiązkowo.
Dobrze też pociągnąć do 58/66/70/76.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:53:06 am »
lub 77, dla block shielda :) -20% p def zawsze spoko


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 20, 2018, 08:21:17 am »
PP 74 - Greater might +10% p ataku lub Greater Shield +15% p.defa.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 20, 2018, 11:30:43 am »
Dobrze, szmanay trzaskam i trzaskam i pewnie dzisiaj wbije 40lvl. Pytanie co dalej? Nie zależy mi na super szybkim expi po 40, chociaż nie ukrywam że chciałbym wbić 50 żeby z bd w duo latać. Pytanie moje więc brzmi ( oprócz szukania książek .... ) gdzie expić tym kociarzem? Cruma? Czy tam chociaż zarobie na ssy bijąc kotem z ss'mi + ja ( duale top C othel 6, czy może inna broń? )? Jeśli mam nie zarobić to może już lepiej dobić ten 50 na szamanach ( bo przynajmniej będzie szybciej ), a jeśli tak to czy kupić bron dla maga i trzaskać z ognia ( do którego lvlu kotek będzie dawał mane? ), czy jednak z kotem do spółki bronią? Opłaca się inwestować w jakiś PL set, czy karmian? ( jakie dye, +8 STR? :O ) Dzięki bardzo za pomoc. Chętnie też pogram w jakimś party po 40 jak ktoś szuka kota do zabawy :D "AniaBania Grywam wyłącznie po 18, w weekendy różnie ale najczęściej od rana :)


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 20, 2018, 11:39:16 am »
według mojej skromnej opinii, niepopartej dużym classicowym doświadczeniem to jeśli chodzi o exp i kasę, to cruma najlepsza - leci dużo adeny, ponadto keye i Proof Of Blood(każdy warty 25-30k). Co do opcji bicia z magii/bronią to przetestuj jak jest Ci najlepiej/najtaniej i wybierz, bo w tej kwestii ciężko mi się odnieść;)


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 20, 2018, 11:45:50 am »
Jak dobijesz 50 lvl na Sea of Spores to sie ubierzesz jak  sołtys z cygańskiej wioski. Takiego zapotrzebowania na książki do Warcryera jak teraz to dawno nie było na skelth.

Alternatywa z dobrymi pieniędzmi to cruma.

Sea of Spores daje Ci jednorazowy duży boost przy wydropieniu książki 1-10kk.
W crumie możesz liczyć że na 3 godziny dostaniesz 1-3 dupiaty d grade albo lowest c grade drop, do tego dużo matsów które lądują w grocery.

Jak lubisz hazard (książki mogą w ogóle nie lecieć ;)) i masz totalnie wywalone na exp to a do tego masz słaby sprzęt i buff to idź na SoS.
Jak chcesz szybciej sie wyexpić, mieć stały dopływ adeny i masz broń C grade oraz dobry buff to idz do cruma.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:26:23 pm »
Też bym polecał sea of spores aczkolwiek sam osobiście siedziałem tam magiem od 36 do 46 i nie wydropiłem ANI JEDNEJ książki z tych poszukiwanych. Za to wpadło chyba ze 4 bronie C grade :P
Cruma teżdobra alternatywa z uwagi na Proofy, aczkolwiek nie wiem czy solo dasz tam radę.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 20, 2018, 01:56:14 pm »
Mi na przykład wydropienie lightning strike'a zajęło ~40 godzin. Niby długo ale jak i tak sie tam expi to w końcu coś powinno wpaść chyba. Są tacy co z trzeciego moba mają death whisper a CDL podnoszą z podłogi bo ktoś zostawił :D

RNG czasami może nieźle dowalić w L2. Ja tam dla enchantów mam rękę ale jeżeli chodzi o te loterie w zeszłym roku na 6 kontach nigdy nic nie wylosowałem a w tym roku na 9 kontach dzisiaj pierwszy raz padło na mnie i dostałem nędzne 200 Sibi coinów wartych 400k. Na szczęście ufarciłem quiver b na otarcie łez :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2018, 01:58:32 pm wysłana przez DTQ »


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 20, 2018, 02:26:07 pm »
Amulet: Chant of vampire za 20 kk poszedl wczoraj i jeszcze mialem 3 chetnych za taka cene !


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 20, 2018, 02:34:58 pm »
LoL ja go szukałem miesiąc temu i na rynku kupiłem za 5,5kk po kilku dniach. Wydawało mi się że drogo fest.

Wychodzi na to że najbardziej lukratywny biznes na skelcie w tym miesiącu to Sea of Spores farm a nie jakieś mainstreamowe necropolis.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2018, 02:38:01 pm wysłana przez DTQ »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 20, 2018, 05:19:46 pm »
xD dajcie sobie spokoj ze skelthem solo bez boxa lub bez wladowania chociaz tych 100 euro, cmon  for real.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 20, 2018, 06:58:33 pm »
Jedni wpłacają inni wypłacają. Co kto lubi :)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:59:07 am »
Ja zacząłem ~2 miechy temu. Bez boxa to chyba tylko gra w cp, ew. widzę często składanie random pt ale to na 55+ lvlu, albo 30-40 lvl do crumy. Trochę kasy też władowałem na start, ale gra się elegancko. Gospodarka na serwerze jest dobra i to chyba najważniejsze. Online w porządku.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 21, 2018, 11:59:27 am »
LoL ja go szukałem miesiąc temu i na rynku kupiłem za 5,5kk po kilku dniach. Wydawało mi się że drogo fest.

Wychodzi na to że najbardziej lukratywny biznes na skelcie w tym miesiącu to Sea of Spores farm a nie jakieś mainstreamowe necropolis.

Widzisz problem polega na tym, ze zarabianie w necro to efektywnie praca a nie gra.
Poza tym, teraz drozeja itemki B, C, ksiazki bo all ludzie sa juz w zasadzie pod 70/70+ i nie ma kto tego farmic.


Kata, zeby farmic to musisz miec prawie cale party, tj. buff, (i albo cov+bd 74) lub healer + bd/wc, dpsy i spoila/ladowarke. Wiec, generalnie to taka gra na multi acc.


No, tak jezeli ktos sprzedaje adene i gra codziennie te 4h w katach to mu sie zwraca i nawet zarabia. Co prawda nie wiem dokladnie ile teraz wychodzi, ale mysle ze 15kk na czysto na 4h ze spoilem wyciagniesz. Niech to sprzeda nawet po 0.9 euro sztuka, zalozmy nawet ze tak jakies potkniecia itd. To w ciagu Tygodnia gry (zakladajac sprzedaz adeny i ze ma sie ja komu sprzedac), wychodzisz na zero i 3tyg zarabiasz - calkiem niezly deal, bo zamiast placic komus 250 euro za adene to min. tyle powinienes do przodu na 3 tyg wyjsc.



Ja sam posiadam wystarczajaca ilosc kont i klas, rowniez oplacanie ich to nie problem.

Problem natomiast jest z tym, ze to "nie jest gra for fun" z mojej perspektywy. Z mojej perspektywy jakbym tego nie liczyl to lepiej isc i kupic adene za zarobione pieniadze.


Ofc ma to tez zwiazek z tym, ze ja bym w zyciu nigdy 4h dzien w dzien w cata na X kontach nie farmil, po prostu kwestia podejscia.



Ja odradzam ludziom gre na skelth bez wkladania kaski i min. 2 kont z 2 powodow:
a) Nawet jak znajdziesz CP na lvlach 40-60 to mozesz skonczyc bez CP w ok. 70 i karamba
b) Jak expisz z boxem, to powinienes wychodzic na "+" w adenie expiac
c) 1 box powinien starczyc do expa do 70,a jak chcesz robic party i masz wuceka boxa to bez problemu wepchniesz do kat/necro swoje 2 postacie i nawet latwiej bedzie ci to pt zlozyc
d) Granie w CP = czesto ograniczenie wyboru maina, zapomnijcie o graniu czyms czym nie lubicie
e) wiekszosc CP robi melasow, bo jest "latwiej", a potem sie okazuje ze na pvp to tragedia.
Na PvP imho: archers, magowie jak masz pewny sklad i box rechargerow (wiec nie ma o czym gadac)



A teraz kwestia adeny:
Imho powinno sie miec min. na Dgr bron+ten othel 6, potem c gr bron, i full bgr gear +3 z othelem (zakladajac melasa/dd), nie dlatego ze sie nie da bez tego....


Po prostu wiekszosc graczy obecnie, jakby mialo siedziec i farmic na Sea of Spores 2mc pod zarobek to wymieknie, lepiej jest zrushowac lvl z boxem do 60, isc do kat/necro i zarabiac powoli/expic, tym szybciej do 70 dolaczysz tym wieksze szanse ze cos ugrasz.




--------
Chlopaki 3 zlote zasady skeltha:
a) Nie robcie postaci pod kogos, i wezcie pod uwage ze PvP to Range i to sie jeszcze dlugo nie zmieni
b) Gra bez boxa, z niepewnym CP to bardzo duze ryzyko
c) Gra bez poczatkowej inwestycji oznacza, ze czeka was wolny progress, a raczej cale aktywne community jest na 70+.


To jest classik proste.
Ewentualnie polecam Kotkow, solo exp miodzio (pewnie boxy by sie zdaly), do tego 35% crit dmg po 77 bedzie miodzio i dla dd/archerow do cp wiec generalnie spoko klasa.

Ew. jak ktos lubi to na serwerze brak:
SWS/BD .... ale jest to raczej nudny box obecnie a s/d co 5min, wiec dunno.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 21, 2018, 12:53:00 pm »
Mniej filozofowania więcej FARMY!

https://www.youtube.com/watch?v=xnp1jDTMU5k
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:48:18 pm »
fajne zaplecze do robienia sałaty :D


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: do startujących na Skelth w 2018
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 21, 2018, 10:06:23 pm »
fajne zaplecze do robienia sałaty :D

solo farming squad tak jak to wyzej opisalem :)