Witaj
Gość

Ankieta

Tak jak w temacie co lepsze jest Nekro/Pal czy Nekro/Da

Nakro/Pal
9 (52.9%)
Nekro/Da
8 (47.1%)

Głosów w sumie: 17

Wątek: Nekro/Pal czy Nekro/Da  (Przeczytany 2147 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Nekro/Pal czy Nekro/Da
« dnia: Grudzień 04, 2008, 09:55:03 pm »
Witam . :) Kieruje takie pytanie do osób korzystających z tego forum i szukam pomocy w zrobieniu postaci na Frintezzie która rusza jutro 5.12.08 . Może już było dużo takich postów ale nie chciało mi się szukać zbytnio . :oops:
Z góry thx
P.S prosiłbym z uzasadnieniami :D



Cytuj
1. Zabrania się zakładania tematów "Proszę o pomoc z doborem postaci", "Jaka postać najlepsza?" i wszelkich o podobnej tematyce "Kim mam grać?".

zamykam, nastepnym razem poleci -
/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2008, 11:28:10 pm wysłana przez SknerusKK »


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro/Pal czy Nekro/Da
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2008, 10:16:34 pm »
Witam . :) Kieruje takie pytanie do osób korzystających z tego forum i szukam pomocy w zrobieniu postaci na Frintezzie która rusza jutro 5.12.08 . Może już było dużo takich postów ale nie chciało mi się szukać zbytnio . :oops:
Z góry thx
P.S prosiłbym z uzasadnieniami :D

Jak Ci sie nie chciało szukać to niech się zachce, masz dział DN gdzie się znają na takich dziwactwach. Tutaj się rozmawia o normalnym L2.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<