Witaj
Gość

Wątek: jaki armour  (Przeczytany 1082 razy)

  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

jaki armour
« dnia: Listopad 20, 2009, 04:59:04 pm »
witam mam(a właściwe będe miał został jeszcze horn do zdobycia) sps/es i chciałem się dopytać co będzie lepsze dc robe  czy major arcana robe,nastawiam się głównie na mass pvp,wiem ze najlepsze by było dynasty ale na razie mnie nie stać ;p


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: jaki armour
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2009, 06:44:22 pm »
DC Robe. Co można nawet łatwo wywnioskować obserwując ile sps/es biega w dc a ile w m. arcanie
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: jaki armour
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2009, 08:00:25 pm »
Takie pytanie pod temat (sorki ze sie wbijam tak).


Cos sie zmienilo od C4 w sprawie m.arcane robe?? bo ogolnie jak ja pamietam w dawnych czasach, za gorami i lasami to nikt tego nie nosil bo DC byl znacznie lepszy no ale moze teraz jest jakos inaczej. Tak z ciekawosci pytam bo wracac do gry nie zamierzam ale jakos mnie to zaciekawilo.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: jaki armour
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2009, 07:43:07 am »
Jak chodzisz na mass pvp i masz swojego e manera (ee/se) ktory Ci mane odnawia to oczywiscie dc robe :) Ale jak nie masz to w tym robie po okolu 14sek (2,6k cast speed ja swoim sps/es wyciagam) masz 0 many i gowno :| Na expa na 100% m arcana, na pvp zalezy :))


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: jaki armour
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2009, 01:35:50 pm »
IMO dc robe kup, a pozniej te wszystkie customy dragona :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)