Nieoficjalna polska strona Lineage 2

Archiwa => Archiwum - Lineage 2 Ogólnie => HELP! => Wątek zaczęty przez: Flaszu w Marzec 24, 2007, 12:07:45 AM

Tytuł: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Flaszu w Marzec 24, 2007, 12:07:45 AM
Witam!

Mam do was bardzo nurtujące mnie pytanie. Otóż zrobić, aby pojawiły mi się na ekranie dodatkowe paski skilli (tak jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=Kk9PCrLBwjc). Bo mam tylko jeden pasek (gdzie mogę wybierać od 1 do 10), ale nie mogę tego poszerzyć =/ Żeby (np.) były dwa paski, jeden pod drugim, jak na filmie z linka wyżej.

Pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: slepy13 w Marzec 24, 2007, 12:44:10 AM
Chyba od C5 masz dodatkową opcję na rozszerzenie do 4 pasków (albo do trzech nie pamiętam, b dawno nie grałem)
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Arthas w Marzec 24, 2007, 02:34:57 AM
Napewno od c5.
Do 3 pasków.
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: NetSuuN w Marzec 24, 2007, 10:28:11 AM
Klikasz na takie czarne nad paskiem i wuala xD
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Support w Marzec 24, 2007, 12:15:11 PM
(https://forum.lineage2.com.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg261.imageshack.us%2Fimg261%2F584%2Fpasekta7.gif&hash=ccafcc13651f64493d5c4ccd9d9f2b7e8a2043c7) (http://imageshack.us)
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Flaszu w Marzec 24, 2007, 01:06:34 PM
A czy na C4 można dodać jakiś patch, aby ta opcja była możliwa?
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Tyr w Marzec 24, 2007, 01:06:55 PM
Nie
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: izo w Marzec 24, 2007, 03:06:09 PM
Cytat: Flaszu w Marzec 24, 2007, 01:06:34 PM
A czy na C4 można dodać jakiś patch, aby ta opcja była możliwa?
Cytat: Tyr w Marzec 24, 2007, 01:06:55 PM
Nie
chyba tak :)

przeczytalem kilka linijek - moze znjadziesz odpowiedz  (http://www.postpacific.com/forums/showthread.php?t=5895)
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: GregoryCroft w Marzec 25, 2007, 10:53:56 AM
Malo rozumiem :D Moglby ktos to wytlumaczyc lopatologicznie? Z gory dzieki  :P
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: NetSuuN w Marzec 26, 2007, 07:49:53 PM
BOŻE A CO TU DO ZROZUMIENIA?!

Ściągasz c5 i masz, masz c4 to nie masz i koniec kropka.

pff...
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: fedur w Marzec 26, 2007, 08:11:13 PM
Cytat: NetSuuN w Marzec 26, 2007, 07:49:53 PM
BOŻE A CO TU DO ZROZUMIENIA?!

Ściągasz c5 i masz, masz c4 to nie masz i koniec kropka.

pff...

Netsun jaki ty się ostatnio nerwowy zrobiłeś =p

~ w C4 nie ma takiego rozszezania, taki komfort (z ktorego i tak nie korzysatam bo wsiursko wyglada jak ma sie 3 pakski rozwiniete) dodano dopiero w c5... a moim zdaniem sciaganie jakiś modow etc... to tylko strata czasu i "śmiecenie" l2...


understand?

ho ho ah te bajery na forum ...
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: GregoryCroft w Marzec 27, 2007, 02:10:15 PM
LOL chodzilo mi o ten mod co mam z nim zrobic... Bos czy tak trudno to wytlumaczyc?
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: fedur w Marzec 27, 2007, 04:20:40 PM
Cytat: GregoryCroft w Marzec 27, 2007, 02:10:15 PM
LOL chodzilo mi o ten mod co mam z nim zrobic... Bos czy tak trudno to wytlumaczyc?

to wejdz sobie na stronke z tym linkiem i sobie poczytaj? tak trudno? 80% tego forum nie bawi się w jakies modowanie tylko jak chce miec cos z c5 to szuka sobie jakiejs javy i gra na c5 albo retail
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Tihea w Maj 24, 2007, 01:36:15 AM
pozwolcie ze odsiewrze temat bo  jak to czytam to normalnie mi sie smiac chce i plakac jednoczesnie. L2, wszystkie chronicle sa zbudowane na tym samym silniku wiec jesli masz C4 a chcesz C5 to wystarczy update (dla tych co tego nie kumaja- wymiana przestarzalych plikow i dodanie nowych brakujacych) wiekszosc nowinek zawartych w C5 mozna przelorzyc na C4 majstrujac w pplikach tak samo 3 paski skili za ktore tez odpowiada odpowiedni plik w twoim kliencie. jesli masz 2x L2- C5 i C4 to jesli nie znasz sie na plikach to poprostu robisz nastepna kopie C4 i przekladasz pliki z C5 do kopi C4 i sprawdzasz czy dany plik dal ci to czego szukasz. czasochlonny sposob ale czasem warty poswiecenia. gram na C4 i ciesze sie akurat tym ze oprucz ekranu powitalnego z interlude, muzyczki, ekranu logowania mam tez satysfakcje ze moge sobie pozwiedzac mape C5 (brak tylko mobow i NPC :P ) co do 3 paski skili przez pewien czas tez sie tym bawilem ale zrezygnowalem ze wzgledu na to iz nie jest mi to zbyt potrzebne i poprostu nie chcialo mi sie tego pliku swzukac. i nie mowcie mi ze 3 paski tylko w C5 dostepne bo tak serwer pozwala. lol 3 paski to opcje textury z rozszerzeniem na system i silnik gry. to tak jak by mi ktos powiedzial ze L2 nie mozna odpalic z konsoli (najlatwiejszy sposob na czity :P ) wiec powtarzam chcesz zmian to albo sam cierpisz i szukasz odpowiednigo pliku albo zwracasz sie o pomoc do tych co potrafia wyedytowac te pliki i powiedziec co do czego jest :P simple
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: montezuma w Maj 24, 2007, 09:22:20 AM
Cytat: Tihea w Maj 24, 2007, 01:36:15 AM
wiekszosc nowinek zawartych w C5 mozna przelorzyc na C4 majstrujac w pplikach tak samo 3 paski skili za ktore tez odpowiada odpowiedni plik w twoim kliencie. jesli masz 2x L2- C5 i C4 to jesli nie znasz sie na plikach to poprostu robisz nastepna kopie C4 i przekladasz pliki z C5 do kopi C4 i sprawdzasz czy dany plik dal ci to czego szukasz. czasochlonny sposob ale czasem warty poswiecenia. gram na C4 i ciesze sie akurat tym ze oprucz ekranu powitalnego z interlude, muzyczki, ekranu logowania mam tez satysfakcje ze moge sobie pozwiedzac mape C5 (brak tylko mobow i NPC :P )
co do 3 paski skili przez pewien czas tez sie tym bawilem ale zrezygnowalem ze wzgledu na to iz nie jest mi to zbyt potrzebne i poprostu nie chcialo mi sie tego pliku swzukac. i nie mowcie mi ze 3 paski tylko w C5 dostepne bo tak serwer pozwala. lol 3 paski to opcje textury z rozszerzeniem na system i silnik gry. to tak jak by mi ktos powiedzial ze L2 nie mozna odpalic z konsoli (najlatwiejszy sposob na czity :P ) wiec powtarzam chcesz zmian to albo sam cierpisz i szukasz odpowiednigo pliku albo zwracasz sie o pomoc do tych co potrafia wyedytowac te pliki i powiedziec co do czego jest :P simple

Jestes debilem jezeli myslisz ze zwykle skopiowanie plikow z c5 na c4 da mozliwosc cieszenia sie 3paskami skrotow. Gdyby to bylo take proste to juz dawno ktos by tak zrobil.


Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Marc1n w Maj 24, 2007, 10:12:03 AM
Silnik jest tylko taki sam ! I to nie do końca, bo go delikatnie zmieniają (np. dodająć Shadery/HDRy). Jakby reszta gry się zgadzała, to nawet mogłbym grać na kliencie Interlude w Prelude, lol...
montezuma dobrze to wyraził hehe :D
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: NetSuuN w Maj 24, 2007, 05:47:43 PM
A ja proszę, o usunięcie niepotrzebnych komentarzy + przyklejenie to, bo jak sie nie myle, podobnych tematów było ok. 10.
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Tihea w Maj 24, 2007, 09:05:59 PM
dibela to mozesz sobie zrobic i wychowac! nie wysylalem epitetow pod twoim adresem to i rowniez pod moim sobie nie zycze! tu masz gg osoby ktora ma 3 paski skili w C4 i ktora wie jak i co zrobic bardziej niz bys chial sam --> 5112021 a jesli ci to poprawi chumor to dodam ze to laska i to nie byle jaka. jesli masz jakies komentarze w stylu:
Cytat: montezuma w Maj 24, 2007, 09:22:20 AM
Jestes debilem jezeli myslisz ze zwykle skopiowanie plikow z c5 na c4 da mozliwosc cieszenia sie 3paskami skrotow. Gdyby to bylo take proste to juz dawno ktos by tak zrobil.
to proponuje napisac do niej i cieszyc sie wlasnym brakiem inteligencji na temat L2 itp i brakiem jakiego kolwiek poprawnego zachowania.
BTW. wole 10 razy ten sam temat niz ogladac epitety na forum
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Polgara w Maj 24, 2007, 09:33:30 PM
Tihea z tego co piszesz jest to możliwe wiec z łaski swojej napisz albo poproś tą osobe aby napisała jak to robi i umieść to tu na forum i bedzie po sprawie i po kłótni i ostrzegam nastepne posty nic nie wnoszące do tematu od razu ostrzeżenie
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Tihea w Maj 24, 2007, 11:24:59 PM
zagadam do niej aby mi pliki przeslala albo zeby co niektorym latwiej bylo aby zrobila prosta instalke poprostu aby od razu powrzucalo do odpowiednich folderow. juz raz taka instalke zrobila i to nawet fajana ale bana sie za to zarabialo dokladnie mowiac : pokazywalo ilosc hp lvl i klase innego playera. ale ogolnie mowiac. L2 to okrutnie rozbudowana gra i ma bardzo wiele opcji o ktorych wie mala ilosc ludzi i to wlasnie przez to sa sprzeczki
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Silder w Maj 25, 2007, 05:09:14 PM
podajcie link gdzie można ściągnąć C5   :)
(https://forum.lineage2.com.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg271.imageshack.us%2Fimg271%2F6537%2Fostrzezenieyl8my5.png&hash=48691bb79bd3b03c465d7571cd4304ceb9432851)
/Polgara Czy ja sie nie dość jasno wyraziłem
Polecam Google lub tu na forum szukać
Silder-wiedziałem że dostane ostrzeżenie
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Siena w Maj 25, 2007, 08:59:32 PM
Lol, dawno na forum nie pisałem, ale teraz musze... i musze się z montezumą zgodzić, bo takich głupot jakie pisze Tihea dawno nie słyszałem. Aż mi się chumor poprawił :o
Tytuł: Odp: Dodatkowe paski na skille, przedmioty
Wiadomość wysłana przez: Tihea w Czerwiec 07, 2007, 04:43:25 PM
>>>>>>>5112021<<<<<<<<  napiszcie pod ten nr gg jesli chcecie 3 paski w C4 ja skonczylem z wypowiedzialmi na tym forum ze wzgledu na brak jakich kolwiek istot myslacych. JESLI ona wam pomoze tzn. da wam pliki to znaczyc bedzie ze naprawde juz nie ma dla was ratunku. ja pliczki juz otrzymalem. GL BOYS