Nieoficjalna polska strona Lineage 2

Archiwa => Własny serwer => Archiwum - serwery prywatne => Stawianie serwera => Wątek zaczęty przez: mariancho w Czerwiec 17, 2007, 04:38:57 AM

Tytuł: Problem z GM statusem (cos nie tak z tables)
Wiadomość wysłana przez: mariancho w Czerwiec 17, 2007, 04:38:57 AM
Mam problem. Zalozylem server i mam problem z ustawieniem GM statusu na postaci. Wchodze w navicat, biore "characters" i zmieniam tam acces_level na 100 i klikam "update record" ale cos jest nie tak. Jak biore refresh czy tez wyjde i navicat i wejde ponownie to acces_level jest spowrotem na 0. Sprawdzalem juz 3 database i mam ciagle to samo. Jak sobie z tym poradzic?
Tytuł: Odp: Problem z GM statusem (cos nie tak z tables)
Wiadomość wysłana przez: ave w Czerwiec 17, 2007, 10:42:07 AM
Po wpisaniu wartości 100 w acces_lvl, kliknij na jakiekolwiek wolne pole, aby wpis zrobił się szary - później pliknij na "V" (ptaszka) na potwierdzenie wpisu - nie dawaj żadnych update itd. - wystarczy potwierdzenie tym "ptaszkiem", to wszystko..Gdy wyłączysz Navicata wartość musi pozostać na 100 !
Tytuł: Odp: Problem z GM statusem (cos nie tak z tables)
Wiadomość wysłana przez: mariancho w Czerwiec 17, 2007, 12:46:43 PM
Udalo mi sie rozwiklac ten problem. Twoj sposob nic nie zmienial, nadal sie nie zapisywalo. Wystarczylo wziąć na tabeli characters opcje "design table i przy "obj_id" wylaczyc ten kluczyk. Zapisac i juz normalnie zapisuje sie w tabeli "characters"