Dla potwierdzenia info zamieszczam linka
http://www.dragon-community.net/forum/index.php/topic,35874.0.html
Jakie jest wasze zdanie, że te skille pojawia sie na dragonie czy moze to jest jak z update zamku w Rune ?? :shock:
Że dodali skille z C5? Że sleep jest jak w C5? Że gitara? Ale już za późno bo już nie gram w L2.
byloby bardzo fajnie gdyby wprowadzili te nowe skille, duzo postaci by to oslabilo, ale tez duzo postaci by na tym zyskalo np. daggerowcy
Wprowadzili, ale tylko na Shadow x10.
POTWIERDZAM juz SA :-)
WITAM po przerwie
Ja osobiscie jestem zadowolony TH/PAl dostal duzo nowych skili
CO do starych wszystkie dzialaja jak w C4 time Sleep itp. sie nie zmienil.
Wiem Thorns ze grasz TH/Pal wiec wiele skilli nie masz do opisywania ale zastnawia mni jak dziala Angelic Icon,Tribunal i czy jak w opisie shackle ma range 600 i Sand bomb i Critical blow czy dziala jak w opisie ,tu wklejam skille C5 zTH
Critical Blow (55): Launches a potentially lethal attack on the enemy while increasing player's chance of landing lethal attacks. Instant Kill Effect 1 Chance. Available when one is equipped with a dagger type weapon. Level 1-10. Level 10 Power 3613. Effect 1 to 5. Duration 15s. Base cooltime 90 seconds (can decrease to less than 60s with bufss).
- Sand Bomb (55): Launches a sand bomb, decreasing enemy's accuracy for a brief moment. Level 1-10. 30 seconds debuff. It seems to decrease accuracy same as skill level. At level 9 it becomes Accuracy -9.
- Summon Treasure Key (46): Summons treasure box keys. Uses key of thief. This skill have been tweaked after the PTS so the info about the number of keys obtained is outdated.
- Stealth (58): Veils player from monster aggro for a short period of time. Decreases player's combat ability while in effect. Selfbuff. Duration 2 minutes. Cooldown less than 2 minutes. P.Atk, P.Def, M.Def, Accuracy and Critical change greatly reduced during duration. No movement speed reduction.
I mam pytanie czy skille ( PP/EE/SE/BIsh) tzn. Mana burn działaja tak jak powinny? Jesli wiesz oczywisciwe ( bo nie chce mi sie robic chara na shadow dla podglądniecia skili :D :D)
Ps Jesli wszystkie skille z C5 działają jak powinny to PAL/TH ROX :) :)
Pozdrawiam
Wszystkie z opisanych przez ciebie skilli dzialaja...
Angelic Icon jak powinno z tym wyjatkiem ze GM nie zapomnieli tez o pal/daggerach i dziala on ze sztyletem dając mi 500 crit przez ta 1 min.
Nistety jak skile tego typu dziala przy 30%HP ale bazowego wiec w granicach 1,5k czasami troche malo by cos zdzialac
Send Bomb dziala.. sam dawalem i odczulem na sobie
Stealth cos jak silent move tylko normalnie chodzisz
Mass Shackling: fajna sprawa potrafi sporo namieszaj lapiac nawet kilka osób
Mana burn: dziala bo juz ja odczulem :-)
Buffki takie jak Greater Might & Greater Shield tez dzialaja a dokladnie przez 1 h jak noblesse
reszta tez taczej dziala... pewnie znajda sie jakies wyjatki ale wyjdzie w praniu
POZDRO
Mam pytanie czy angelic icon to skill pala czy th?
Cytat: ptok w Lipiec 11, 2007, 01:27:37 PM
Mam pytanie czy angelic icon to skill pala czy th?
Paladyna
Ciekawe kiedy na infinity, dragonie i nightmare
Thorns mam jeszcze jedno pytannie co do potrzebnych SB do wyuczenia skilli czy jest jakis NPC z tymi Sb czy sa dodane do drop calkulatora ?? bardzo mnie nurtuje to pytanie plx o odp.
pozdrawiam
Nie trzeba SB wszystkie skile byly gotowe do wykupienia u NPC trzeba tylko duzo SP :-)
@Thorns
Jeszcze jedno :D :D czy zaluzmy jak jest w opisie Angelic Icon ze dziala z Blunt/Sword wepon type ty muwisz że DN nie zapomnial o takich subach jak ty i dziala Ci z Dagerrem a ja mam co do tego pyt. czy dzliała np. z łukiem ? I czy jak jest w opisie totemow Tyra czy dzialaja tylko z fistami czy mozna miec inny rodzaj broni??
To chyba wszytko co mnie nurtuje w tych skillach C5 :) :)
Pozdro
Co do tyranta to niestety tylko z fistami.....
Cytat: System/Board w Lipiec 11, 2007, 01:39:21 PM
Ciekawe kiedy na infinity, dragonie i nightmare
Ze tak odpowiem bardzo w stylu forum dn:
jutro :D
A co do skilli to dzialaja calkiem calkiem, jeszcze pare bugow jest ale minie xD
Jednakze szkoda ze nie ma niektorych skilli, ze wzgledu na mechanike C4 na bazie ktorego to stoi, a mianowicie takich perelek jak earse (bb necro n44bz0rs) i summon friend ( a tak chcialem miec ta zabawke T__T)
no paladyn dostal "Banish Undead" i summony od necro szybko uciekaja :p
A może ktoś dać inny link lub wrzucić na jakiś serv bo nie mogę ściągnąć z tej stronki :(
jest moze jakies nowe info na temat, kiedy na dragonie i reszcie? :)