Zaprezentujcie tu prywatne serwery do WoWa na ktorych gracie ;) cos takiego jak mamy dzial o Prywatnych serwerach Lineage !!
http://www.wow-europe.com/en/index.xml bardzo dobry prywatny serwer WoW - tyle ze jak to bywa na prywatnych serwerach trzeba placic za gre, wiec moze ktos poradzi ci jakiego pirata?
Cytat: dywyn w Listopad 28, 2007, 11:32:38 AM
http://www.wow-europe.com/en/index.xml bardzo dobry prywatny serwer WoW - tyle ze jak to bywa na prywatnych serwerach trzeba placic za gre, wiec moze ktos poradzi ci jakiego pirata?
O.o od kiedy na prywatnych serwerach się płaci (nie licząc tych bardzo nie licznych) ??
Za niektóre trzeba płacić ale raczej są to symboliczne wpłaty, np. 5zł na miesiąc albo 3€.
strata kasy imho ;)
wszystkie piraty stoja na emulatorach ;)
najelpszy jest burningWoW i kropka ;p
Polecam pierwszy na topliscie serwer o nazwie WOWscape.
Siec ta posiada 3 serwery
1.WOWscape - fun 60x (srednio 1-2k ludzi online)
2.WOWcrack - high 15x (srednio 700-1100 online)
3.WOWlegion - blizzlike X3 (srednio 900-1400 online)
osobiscie polecam trzeci serwer z ratami X3. Nie za duze nie retailowe gra sie milo. Duzo osob i wmiare stabliny serwer - czego o wowcracku z tego co wiem powiedziec nie mozna.
A co do pierwszego serwa gra na nim najwiecej ludzi ale to typowo do testow serwer...
Ja na razie zadomowiłem się na Burning WoW (Bloodmyst) i powiem że jest bardzo fajny, ludzi nawet sporo, jedynie wkurzające jest to że kilka ważnych qustów nie działa.
btw. Jaką postać polecacie dla początkującego, na razie gram Priestem ale zastanawiam się nad zrobieniem nowej.
Cytat: NightBird w Grudzień 01, 2007, 08:07:19 PM
Polecam pierwszy na topliscie serwer o nazwie WOWscape.
Siec ta posiada 3 serwery
1.WOWscape - fun 60x (srednio 1-2k ludzi online)
2.WOWcrack - high 15x (srednio 700-1100 online)
3.WOWlegion - blizzlike X3 (srednio 900-1400 online)
osobiscie polecam trzeci serwer z ratami X3. Nie za duze nie retailowe gra sie milo. Duzo osob i wmiare stabliny serwer - czego o wowcracku z tego co wiem powiedziec nie mozna.
A co do pierwszego serwa gra na nim najwiecej ludzi ale to typowo do testow serwer...
to jest prywatny serwer ? :D Podaj jakiegoś linka czy coś ;)
ad. mati:wpisz wowscape w googlach ;)
ad. Jarllax:rogue,warrior,hunter moim skromnym zdaniem ;)
Po dłuższym zastanowieniu się zostane przy Kapłanie, jedynie boję się trochę o pt, bo na bloodmyst nie widziałem żeby jakieś pt szukało kapłana.
No to "See you in WoW" :D
bo ta gra to glownie single,malo koxu w pt ;) no chyba ze power leveling :D
a te Instancje :?
No kurde to chyba reroll :P
Dobra no to podajcie nicki i na jakich sewerach gracie ;)
Strona WOWscape z bardzo rozbudowanym community
http://www.wowscape.net/ (http://www.wowscape.net/)
Obszerne forum:
http://forums.wowscape.net/ (http://forums.wowscape.net/)
Rejestracja:
http://www.wowscape.net/?act=Register (http://www.wowscape.net/?act=Register)
Raty Serwerów:
WOWscape (funserver) ~1-2k online
Drop rates
Rate.Drop.Items = 40x
Rate.Drop.Money = 40x
XP rates
Rate.XP.Kill = 60x
Rate.XP.Quest = 60x
Rate.XP.Explore = 60x
------------------------------------------------------------
WOWcrack (highrate) ~ 700-1200 online
Drop rates
Rate.Drop.Items = 8x
Rate.Drop.Money = 8x
XP rates
Rate.XP.Kill = 10x
Rate.XP.Quest = 10x
Rate.XP.Explore = 10x
------------------------------------------------------------
WOWlegion (blizzlike low rate) ~800 - 1500 online
Drop rates
Rate.Drop.Items = 2x
Rate.Drop.Money = 2x
XP rates
Rate.XP.Kill = 3x
Rate.XP.Quest = 3x
Rate.XP.Explore = 3x
------------------------------------------------------------
Osobiscie polecam WOWlegion - najlepsze RATY IMO... (crack ponoc jest czesciej down niz on takze odpada . a wowscape to IMO tylko do testow)
Jakby co to mój nick :
na WOWlegion: Nightbird
na WOWscape: NLghtbird (tylko do testow)
Tak czytałem o tym WoWscape i nie ma on za dobry opinii. Ja doradzam BurningWoW, serwer bloodmyst.
www.burning-wow.com
NightBird opowiedz coś o WoWscape, bo zawsze mogę opuścić burningwow na rzecz wowscape, wkońcu zawsze lepiej jest być na jednym serwerze.
co ja moge o nim opowiedziec gram tu 3ci dzien ;p ale sprawia wrazenie naprawde dobrego. w porownaniu do burning wow nie mam tu takich lagow i nie ma takich czestych downow.
Rozbudowane jest community dla kazdego serwa osobne dzialy.
Populacja na kazdym serwie srednio ponad 1k online
Eventy sa czesto organizowane .
To samo mogę powiedzieć o Burning WoW, nie wiem jedynie jak z eventami, lagów nie mam w ogóle, DC są rzadko, Night chodź :)
500 osob online mnie nie zadowala.
A jest chociaz 2.3.0 na tym Burningu ? dziala mail ? maja dobrze rozwiniete community ?
na Burning Bloodmyst zawsze 1k+, no chyba że od razu po restarcie, patch jest 2.3.0, mail jeszcze nie sprawdzałem, ale sprawdzę, community to musisz sobie sam sprawdzić według mnie jest dobrze rozwinięte, ale każdy może mieć o tym własne zdanie :)
/EDIT
Przed chwilą był restart dali event świąteczny (ktoś mi powie o co w nim chodzi :P)
A jakie są raty BloodMyst ?
Są jakies polskie gildie ?
Nie ma lagów ?
Co działa co nie działa
jakos mnie burning wow nie przekonuje bo w tyle w toplistach stoi ;d
Godzina 17:59 (GMT+1)
BurningWOW - > 1309 online
WowScape - > 1344 online
(no liczba osob jest zblizona tyle tylko ze na wowscape o kazdej porze jest duzo ;p)
Raty x1
Na forum reklamowały się 2 Polskie Gildie, może są jeszcze jakieś inne
Lagów nie ma w ogóle, DC to samo.
Co działa hmm tego Ci nie powiem nie grałem nigdy na oficjalu więc nie mam pojęcia jak ma być normalnie :)
No w sumie to ja mogę przejść na wowscape ale raczej Cie już tam nie dogonie, zwłaszcza że zmieniam postacie jak rękawiczki :P
Do tej pory nie wiem kim grać :)
już mnie zaciekawiles ale jak zobaczylem raty X1 to podziekowalem ;d
X3 to w sam raz ;p
a co do aktywnosci forum to dla porownania glowny dzial bloodmysta bodajze ~500 tematow a wowlegion ~2.5k tematow ;p.
WoWscape i dział Report Cheaters - 2,5k wiadomości :P (na jednym serwerze)
No nic, podaj nicka pójdę na tego wowscape, no i 500 golda na początek to minimum :P [joke]
nick Nightbird - ale ja nie gram jak dawniej w l2 nalogowo tylko mniej. coz teraz sie bardziej na cod4 nastawilem. ale w godzinach 15-23 mozesz mnie lapac codziennie.
Ok to napiszcie jak zacząć na prywatnych serwerach (co ściągnąć itp) :)
PS : Zalogowałem się na wowscape, ale nie ma na tej stronce żadnego "download", "How to connect" czy czegoś takiego :/
Na głownej stronie jak byk pisze : CONNECT NOW ! ;
oto bezposredni link do guide'a
http://forums.wowscape.net/index.php?showforum=48 (http://forums.wowscape.net/index.php?showforum=48)
Ja od czasu do czasu gram na Orion Wow Polska :P
Strona w Google pod taką frazą
Raty X2
od niedawna pocinam na
http://www.andeeria.pl/
WoW TBC 2.2.3
rate: blizzlike
IP serwera : 193.17.14.196
Maksymalna liczba graczy : 750 graczy
2 realmy, aktywny bg
przy wiekszej ilosci ludzi - lagi, freezy, kicki,
mimo tego panuje na serwerze mila atmosfera, od czasu do czasu ktos przeklnie, dostanie bana, ale jakos leci :P
btw. przejrzycie liste bugow :P np. dla shamana nie dziala windfury weapon itp.
Cytat: Geko w Grudzień 13, 2007, 11:41:21 PM
od niedawna pocinam na
http://www.andeeria.pl/
WoW TBC 2.2.3
rate: blizzlike
IP serwera : 193.17.14.196
Maksymalna liczba graczy : 750 graczy
2 realmy, aktywny bg
przy wiekszej ilosci ludzi - lagi, freezy, kicki,
mimo tego panuje na serwerze mila atmosfera, od czasu do czasu ktos przeklnie, dostanie bana, ale jakos leci :P
btw. przejrzycie liste bugow :P np. dla shamana nie dziala windfury weapon itp.
Rejestracja już działa?
link do WOWscape mi nie działa... wam też?
Działa
A ja mam pytanie... I to takie, na które google nie odpowie tak łatwo ^_^
Szukam nazwy pewnego addOna. Pokazuje on czas, który pozostał do końca działania debuffów na stargetowanym przeciwniku. Pojawia się w postaci pasków, w nich jest napisane, ile zostało do końca(w postaci cyfr i paseczka, który zapełnia paseczek, w którym owy paseczek jest) i nazwa skilla wraz z jego ikonką. Wie ktoś może, jak toto się nazywa?
edit: Znalazłem, to jest Natur EnemyCastBar. Już nieważne :)
http://bloodworld.eu/portal.php (http://bloodworld.eu/portal.php)
Nie będę pisał bajek jaki to serv bo każdy kto na nim gra widzi go po swojemu. Sam grałem na wielu serverach wow naprawdę wielu i ten uważam jest naprawdę dobry. Dlatego ze server żyje ewoluuje, to priv pewnie że nie jest doskonały i nigdy nie będzie, ale pewne jest tez to ze jest na nim dużo zabawy jasno określone zasady i fajnie sie spędza czas. Serdecznie zapraszam, komu sie spodoba zostanie, komu nie, pójdzie dalej szukać.Jednych jak i drugich rozumiem bo po co tracić czas w miejscu gdzie czujemy sie zle. Ja zostanę tu jeszcze długo bo na tym servie czuje sie świetnie nawet jak gryzę piach zaskoczony przez alucha:) Tyle opowieści
Raty bliz x1
Jest z kim tworzyć postać jest z kim zdobywać sprzęt jest z kim walczyć czy można oczekiwać więcej?
For the hord
70 lv druidka Duana
Mógłby ktoś powiedzieć, jaki jest aktualny patch?
Najlepsze privy to :
Toxic -WoW 1000-16000 Online medium rate 18~ 2.4.2
Sunwell x4 1000+ PL patch 3.0.x
SanGreal 1700 Online + 1.5 raty 2.4.2
Nilfgaard WoW Server
PATCH 3.0.9 + WOTLK
(https://forum.lineage2.com.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg178.imageshack.us%2Fimg178%2F7604%2Fbannerwu8.jpg&hash=cdad6c06808fab74591331a259bcdb61f7d3acaa)
Jeżeli nie możesz się zdecydować jaki serwer wybrać lub znudził Ci się poprzedni, Nilfgaard jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Przeczytaj co możemy Ci zaoferować i co wyróżnia nas spośród tak wielu innych serwerów:
- Event Day! - co to oznacza? A to że raz w tygodniu odbywają się przygotowane przez administrację ciekawe eventy z nagrodami dla graczy, np. wyścigi mountów po Azeroth, obleganie zamków, walki gildii, biegi z przeszkodzami, i wiele wiele więcej wymyślnych zabaw specjalnie dla Was!
- Nilfgaard Store! - kolejna innowacja! Na naszym serwerze będziesz mógł za dotacje zmienić nick w grze, dostać specjalną rangę czy ciekawy bonus w grze!
- Nilfgaard Quests! - questy specjalnie wymyślone przez administrację, urozmaicające grę a nie ingerujące w statystyki gracza. Ciekawe ekspedycje, polowania i inne misje za które dostajesz bonusy!
To i wiele wiele więcej tylko u nas!
a ponadto:
- gra na najwyższym poziomie, bez lagów, rozłączeń i innych utrudnień,
- profesjonalna ekipa, gotowa pomóc o każdej porze dnia i nocy, na każde zawołanie gracza,
- działające instancje, oskryptowany świat,
- doskonale przystosowana strona i forum do potrzeb gracza.
Mamy przyjemność poinformować że posiadamy potężną maszynę ze 100 mb łączem zapewniającym bezawaryjne i przyjemne granie!
Rate serwera:
All 2.5x
Strona serwera: http://www.nilfgaard.info (http://www.nilfgaard.info)
Forum serwera: http://www.nilfgaard.info/forum (http://www.nilfgaard.info/forum)
Nilfgaard jest tym czego szukasz w świecie Warcrafta, dostarczymy Ci niepowtarzalnych wrażeń, przyjemności z gry oraz Poznasz tu ciekawych ludzi,
Zapraszamy!
ps: jest to prezentacja stworzona przez ekipę właśnie w celu rozreklamowania serwa.
ps2: i tak już tam nie gram :P
http://www.darkwizard.pl/serwery-polskie/6434-nilfgaard-3-0-9-world-of-warcraft-serwer.html
http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=289971
Tak, tak, my też umiemy kopiować i wklejać. Może coś od siebie?
Nie gram w WoWa ale kiedyś miałem zamiar grac i znalazłem ten oto low rate http://www.sunwell.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1