Archiwa => Wspierane Serwery => Archiwum - serwery prywatne => The Abyss => Wątek zaczęty przez: Helioks w Wrzesień 16, 2008, 09:23:17 am
Tytuł: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: Helioks w Wrzesień 16, 2008, 09:23:17 am
Witam, mam zamiar zaczac grac na Abyssie i mam kilka pytań o ten server ^^:
1.Czy łatwo tam o party od lvlu +40 ? 2.Czy są organizowane jakies eventy? 3.Czy występuje tam "nadmierny" dual box ?
thx za odpwiedz ^^
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: doman18 w Wrzesień 16, 2008, 02:32:48 pm
Za mało grałem żeby odpowiedzieć na 1 i 2 ale co do trzeciego muszę coś skrobnąć. Gdy robiłem spoila widziałem jednego dwarfa koło DV za którym latał PP,SE,BD i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam dokładnie jak to było. Heh a kiedyś myślałem że wspomaganie się smokiem na początku jest nie w porządku :D. Ale ogólnie jest to najfajniejszy, najbardziej profesjonalny serwer na jakim zdarzyło mi się grać i gdy wrócę do l2 to wrócę w sumie na Abbysa. Polecam ogromnie.
PS. W sumie gdy tak patrzę teraz na stronkę to wciąż jest ponad 3k ludzi na x3 więc myślę że jeżeli chodzi o 1. to masz odpowiedź ale i tak prawdopodobnie zaraz tu się odezwie Koszałek i wszystko klarownie wyjaśni :)
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: Ainulindale w Wrzesień 16, 2008, 02:54:07 pm
odp. 2. Na abyssie nie ma eventow organozowanych przez GMow (pvp itp), sa tylko te systemowe jak Event Medalowy czy na Boze narodzenie. Obecnie zaden nie jest uruchomiony.
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: x3nomorph w Wrzesień 16, 2008, 04:44:25 pm
mhm, to moze na x10 nie ma ale na x3 co jakis czas jest jakis event dotyczacy pvp, wyscigu striderow itd
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: Ainulindale w Wrzesień 16, 2008, 11:29:24 pm
Czyli sie na x10 obijaja :/ Super. W sumie dawno nie zagladalem na x3 :P Tak pisalem ze starego doswiadczenia :) Warte swieczki sa te eventy pvp ?? Mozna tam wygrac cos konkretnego ??
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: HatSauce w Wrzesień 17, 2008, 01:28:00 am
buzi w pompke od GMa :D heh no na 300x gm to ludzie dawno nie widzieli ^^
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: Koszałek Opałek w Wrzesień 17, 2008, 10:32:00 am
Ad 1. Nie ma wiekszych problemow
Ad 2. Sa - ale tylko dlugotrwale, np.: - Choinki - tzn. mozesz np. przez 2 tygodnie zbierac czesci do choinek (extra drop), wymieniac je u Event NPCs na choinki, lub inne drobiazgi. Co to daje? Choinka postawiona w poblizu Twojego party przyspiesza regeneracje HP i MP. - Dynie - zbierasz nektar (extra drop) i wymieniasz czesc na male lub duze nasiona i specjalny instrument, z nasion sadzisz male lub duze dynki i rozbijasz je tym instrumentem - z malych dyn wypadaja ci np. CP potki, Quick Recovery HP potki itp, a z duzych Enchanty - glownie D i C, ale zdarzaly mi sie i inee ;).
To sa przyklady 2 eventow, ktore traly po kilka tygodni.
Ad. 3. Rozumiem, ze "nadmierny dualbox" jest stwierdzeniem negatywnym. Kwestia DualBox'u na The Abyss w moich oczach: DB jest dozwolony - w pelni - to znaczy, ze moszesz np. postawic sklepik w miescie, a do tego ciagnac buffera na plecach gdzies "w terenie". Oczywiscie prowadzi to do sytuacjio w ktorej wielu graczy korzysta z tej mozliwosci. Ocene zjawiska pozostawiam kazdemu osobno. Dla mnie jest to mozliwosc grania i Handlu jednoczesnie - dzieki temu mamy stabilny rynek, wiecej ofert i przystepne ceny.
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: Gang w Wrzesień 17, 2008, 11:23:59 am
co do eventow uuuu co to byly za czasy jak zrobili event z którego mogłeś dostać AQ, cholernie ciężko było ale szanse zawsze były
Tytuł: Odp: Kilka pytań o x3
Wiadomość wysłana przez: voltage w Wrzesień 17, 2008, 10:15:39 pm