(https://forum.lineage2.com.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftrac.assembla.com%2Fl2jmatrix%2Fexport%2F859%2Fextra%2Fimages%2Finterior_banner9.jpg&hash=45eca52c7b9c03b987171a9656ee6569cd0b9663)
Svn: http://my-svn.assembla.com/svn/l2jmatrix/
Trac: http://my-trac.assembla.com/l2jmatrix/timeline
Forum: http://www.l2jmatrix.com/
Team:
Sephiroth
PunisherTheOne
Blaze
Tuga
LizardValeth
Hanwik
Zakax
Partalakos
Ostatni Stabile Release: http://svn.assembla.com/svn/l2jmatrix/trunk/Release/
W zwiazku z kilkoma prosbami o otworzenie watku - otwieram ;)
Prosze jednak o skupienie sie na glownym watku, dalsza dyskusja o L2m vs. L2j TYLKO w tym temacie:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,27489.new.html#new
A ja usuwam cały spam i niepotrzebną kłótnie na poziomie przedszkolaków :D.
up, nowy svn oraz trac, nowe linki podalem w pierwszym poscie.
Projekt jeszcze żyje? Ostatni commit był ...07/04/09
Project zyje, odszedl PunisherTheOne wiec nie bedzie tyle commitów. Projekt nadal jest rozwijany przez Sep'a Tuge oraz Blaza, Polecam nowego item trackera, zabezpieczenie przeciw enchant exploitą, l2phx nie ma szans :hu_5_3:
Cytatl2phx nie ma szans
Dopóki wszystkie projekty emulatorów są "open source", to tylko kwestia czasu jak zmodyfikują kod L2Phx aby to omijał.
L2j dobry rok temu wpadł na pomysł zrobienia anty L2Phx'owego rozwiązania, nie udostępniając kodu źródłowego. Jednak jakiś kod gotowy się przewinął, potem zniknął i tak do tej pory ani widu ani słychu o jakichkolwiek działaniach w tym kierunku.
Weź pod uwagę, że ci co prowadzą projekty L2Walkera, L2Phx nie są kretynami. Nie da się ukryć, że te programy dostarczają niezły zastrzyk prawdziwej gotówki, kiedy są stosowane na Retailu.