Tak jak w temacie, która to jest ?
hmm to zależy do czego. Odpowiem podobnie jak zadałeś pytanie, bez sensu... jakbym miał do dyspozycji wszystkie klasy i musiałbym gdzieś biec to bym wybrał sb female, togle+warp+ue+standardowo masz spory speed. No albo daggera. A z resztą najlepiej popylać na wyexpionym wilku albo wyverną czy jakoś tak :D To ostatnie to żart, ale przynajmniej powiedz mi po co ci najszybsza klasa?
Gram na lol pvp servie i potrzebuje szybko biegającej postaci do farmy. Żebym szybko dobiegał do moba (łucznicy i magowie odpadają)
Berek bedzie dobry bo jest szybki i ma szarze do podbiegniecia :D
hmm no trochę dziwnie, ale jeśli to hr to nie problem sprawdzić daggera jak i sb, nie wiem jeszcze jak to jest u tyrka. Nie gram daggerami ani tyrkiem, ale wiem że na sb dobrze mi się "podróżowało" :D A no i berek. Ale to już kolega wyżej zdążył opisać pare sekund temu 8)
Na maine mam ola więc kamaele odpadają :P
Tyrek/WR
Destro Zelot+OTB dogania all klasy :(
he dash+counter dash?
SwS+song ww? :P
kusza
Brakuje jeszcze PP bo WW...
kusznikiem źle się farmi
Rammus na revive.. Aaa nie ta gra.
Anyway, na hr to dużej różnicy nie robi, czy to dagger, czy inny dd.
jizas jakie jeszcze topici bede?
jaka jest najladniejsza klasa?
jaka klasa ma najdluzszego?
jaka klasa ma najfajniejszy socjal dance?
jak dla mnei to takie syfy powinny ladowac w hide park
Z tego co słyszałem, to najszybciej biega Hawk Ranger. Z resztą zapytaj Wieśka z Bydgoszczy ewentualnie odsłuchaj tego:
http://www.youtube.com/watch?v=V24Szub38a0
:P
Cytat: Azella w Grudzień 31, 2010, 12:23:26 AM
jizas jakie jeszcze topici bede?
jaka jest najladniejsza klasa?
jaka klasa ma najdluzszego?
jaka klasa ma najfajniejszy socjal dance?
jak dla mnei to takie syfy powinny ladowac w hide park
jeszzce moze byc kto załozy nastepny debilny temat
Zamykam, bo robi się bezsensowny spam.