Nieoficjalna polska strona Lineage 2

Archiwa => Archiwum - Lineage 2 Ogólnie => HELP! => Wątek zaczęty przez: FReemen w Grudzień 08, 2005, 03:23:32 PM

Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: FReemen w Grudzień 08, 2005, 03:23:32 PM
Witam. Jestem totalnie nowy. Nigdy nie grałem w Lineage 2, w ogóle nie grałem w żadne mmorpg. Zaciekawiła mnie ta gra, więc postanowiłem, ze będę w nią grał. na razie zrobiłem tylko tyle, że ściągam gre z lineage2.com. Proszę, powiedzcie mi pokolei co dalej mam zrobić, żeby grac na jakimś dobrym darmowym serwerze. Do instalacji potrzebuje jakiegoś klucza, kodu?

Zapewne ktoś z Was napisze to juz setny raz, ale proszę napiszcie co i jak, może kolejne nowe osoby beda miały dużo duzo łatwiej. Pozdrawiam i czekam na pomoc.
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: sebeq w Grudzień 08, 2005, 03:44:14 PM
Troszke nizej masz taki temat  :twisted: http://www.lineage2.gry-fantasy.info/forum/viewtopic.php?t=4020.
Nie potrzebujesz zadnego klucza (chyba ze na serwer officialny), co do prywatnych serwerow kazdy ma swoje zdanie ktory jest najlepszy.

Jak dla mnie najlepszy serwer to LineageII Extreme. Tutaj masz opis jak wejsc na ten serwer http://l2e.fora.pl/viewtopic.php?t=10
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: Zurek_pl w Grudzień 09, 2005, 02:01:37 PM
Zarejestrowałem sciągłem patha zrobiłem Upade i co dalej ?? :roll:
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: sebeq w Grudzień 09, 2005, 04:12:47 PM
Graj, klikasz na ikonke "Lineage" na pulpicie i jazda 8)

P.S wszystko dokladnie jest opisane na l2e.fora.pl
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: FReemen w Grudzień 12, 2005, 01:07:25 AM
A jak będę chciał zmienić serwer na inny to postać która grałem, jego skile przedmioty, zostają i gram nim dalej na innym serwerze?
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: Luno w Grudzień 12, 2005, 01:21:45 AM
Nie. postaci, konta, wszystkol... jest zapisywane po stronie serwera.
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: FReemen w Grudzień 12, 2005, 01:26:01 AM
1.Uuu to nie dobrze. To na jakim DARMOWYM serwerze najlepiej grać, żeby potem nie zmieniać, tak, żeby było dużo ludzi, dobry klimat i żeby sie nie sypal co chwila i żeby nie zaczynac od nowa ciagle?
2. Czy na każdym serwerze obowiązuja ta sama mapa świata?
Tytuł: Pierwsza instalacja, uruchomienie w Lineage 2 C3
Wiadomość wysłana przez: sebeq w Grudzień 12, 2005, 03:49:38 PM
1.
Cytatkazdy ma swoje zdanie ktory jest najlepszy.

2.Mapa swiata ta sama, tylko jej czesci moga nie dzialac na poszczegolnych sererach :mrgreen: