Ankieta
Pytanie:
Duet dla DA?!
Opcja 1: Lucznik
głosy: 4
Opcja 2: Mag
głosy: 20
Opcja 3: Wojownik
głosy: 2
No to te tematy zapewne byly mlucone wieeeeele razy ale do rzeczy
Czy jest sens jako dodatkowe uzbroojenie dawac DA luk?!
I czy skile typu horror, Hate Aura, Agressiw dzialaja jakos na playerow?!
I tak offtopic wie ktos gdzie mozna kupic spellbooka Corpse Plague ?!
(Serv IDragon)
I tak jescze mala ankieta ;p
Jedyna druga bron dla DA to chyba luk(jezeli masz kase).Hate aura i agressiw nie dzialaja na graczy ale horror dziala na summony.
A coarps Plague mozna wydropic w enchant valley.
a mozna wiedziec konkretnie z jakiego moba?
Więc co do tego luka jest to wrecz boska bron dla wszelkich tankow ... koles nas wali malo hp ultimka wiadomo ze odejdzie (bo po co ma walic ? :P jak i sam zacznie od nas obrywac) a my niespodzianka i luczek i rozwalamy delikwenta :)
hehe marudze wiem o tym
a jaki luk najlepiej na 48lvl?
Najlepszy na jaki Cie stac... Czyli pewnie eminence bow.. Ale nie polecam tego luku bo strasznie duzo ssC zre, juz lepiej pozbierac na bopa =)
Cytatale horror dziala na summony.
Na graczy działa też i to nawet fajnie ;)
A co do ankiety to do duetu oczywiscie mag, DA trzyma na sobie moby a nuker jakis je niszczy obszarówkami
Sam gram DA na "SERVER http://www.lineage2.gigarent.it " i powiem tak atak moze nie ma najwiekszy ale tank z niego nieprzeciętny bez łuku można sie obyć, w normalnej walce .Ale w PVP jest piekny wiadomo czym lepszy tym lepiej. A przy odpowiedniej taktyce kazdego DA wykonczy na PVP jezeli gra sam na sam , no i zawsze mozemy przywałać naszą panthere z którą rozwalimu Tyranta czy Gladiatora, magowie też nie majaszans o ile mamy bdb jewele.
Ale wszystkie te zabawki kosztuja, owszem na wysokoratowych serverach to nie problem.
_a co do DA leveluje sie samemu ciężko najlepiej w party, ale ze sprzetem top w swojej klasie i to wrecz nie powinien bys sword tylko axe i jak kogos stac na BOW to jest nie do zajechania w PVP
A jezeli ktoś nie ma co robic z adena to zalecam kupienie sobie cristal staf i zrobienie SA jako dodatek do tego jeszcze +3 enchant i ma sie min 700 hp extra z samego SA a wiadom hp nigdy zawiele:)
POZDRAWIAM i miłej zabawy
PS. jezeli ktoś lubi niskoratowe serwery bo to dla wytrwałych to zapraszam do polskiego klanu na włoskim server http://www.lineage2.gigarent.it non stop sie rozwija do przodu z dążeniem do oficjala ratyx2x2x3
zeby nie zakladac nowego tematu
zdobylem tego spellbooka, ale nie wiem czy sam skill dobrze dziala, ciala poleglych mobow szybko znikaja, czy po uzyciu corpse plague powiny one zostac czy jak?
Najlepiej jesli by jakas zyczliwa osoba opisa jak ten skill ma dzialac
z gory thx
http://www.l2orphus.com/skills.php?class=dark_avenger
Jak dla mnie to mag (spellsinger)