Witam
Znalazłem kiedyś program dzięki któremu mogłem otworzyć l2 w dwóch oknach i grając na jednym z nich używać skili z drugiej postaci w oknie zrzuconym na pasek poprzez wcześniejsze przypisanie klawiszy np f1 f2 pod dowolne klawisze klawiatury.
W sumie chodzi mi o to by grając np.jedną postacią na oknie otwartym a( healować,spoilować,siać manora) się drugą z konta na pasku.
Nie ingerując w pliki L2
Osobiście coś takiego kiedyś odpaliłem ale minęło sporo czasu i nie mam kompletnego pojęcia jaką nazwę miał ten program.
Jeśli ktoś z was spotkał się z takim programem lub ma linka do niego proszę piszcie.
POZDRAWIAM
DZIKI998
Da się to zrobić za pomocą Autohotkeya ale program nie należy do najłatwiejszych. Poczytaj to: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,39670.0.html szczególnie pkt. 7.
Witam Ponownie
Dzięki za link bardzo fajna sprawa
ALLE:))
Chodziło mi bardziej o program do obsługi l2
To był gotowy program gdzie wpisywało się tylko który klawisz ma w drugim oknie zastępować f1 ,f2 odpalało się drugie okno i gotowe.
Super sprawa
Miałem ,sprawdzilem,niestety wszystko poszło się "kochać" wraz z dyskiem twardym
POZDRO