Witam zastanawiam się co jest lepsze np. foundation zbroja na +4 czy zwykła zbroja powiedzmy na +8??
jaka klasa i jaki set?
Kamael Berserker a set to Vesper Light Armor... Bądź Vorpal lekki ale z tym drugim do enchantowania to może być problem co nie ??
vorpal bedzie lepszy poniewaz ma stun res tylko ze vorpala trzeba enchantowac beas'ami a vorpal light jest tani i mozna pokusic sie o zwykle overenchant easami. poza tym roznica jest tylko kiedy set ma +6 (+100 hp) i +10 (+497 hp) no i p.def.
Jak jestes bogaty rob vorpal set +6 jak nie to normal vesper +10 lub vesper mw +6 or +10
Cytat: Negnal w Wrzesień 24, 2011, 04:03:58 AM
(...)roznica jest tylko kiedy set ma +6 (+100 hp) i +10 (+497 hp) no i p.def.
(...)
Każdy dodatkowy + OE w jakiejkolwiek części dodaje trochę HP. Nawet w biżuterii.
Pozdrawiam
Wydaje mi się że najlepszym wyjściem jest zrobienie seta (dyna moirai vesper) mw full +6, z vorpalem jest troche gorzej :D. Wykorzystujesz w pełni bonusy które możesz mieć (z seta mw i z seta +6). Jeśli nie chce Ci się bawić w MW to pobaw się w oe seta , tak na 7-10 i jest git, duży przyrost HP oraz troche defa.