Nieoficjalna polska strona Lineage 2

Lineage 2 => HELP! => Wątek zaczęty przez: AbdulAbdul w Czerwiec 26, 2012, 06:17:40 PM

Tytuł: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: AbdulAbdul w Czerwiec 26, 2012, 06:17:40 PM
Jak w temacie. Mam dużo recept i dużo różnych składników. Jak stworzyć coś za pomocą recepty, wyjaśni ktoś? No i co można zrobić u kowala?
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: Cezary93 w Czerwiec 26, 2012, 07:00:39 PM
Recki może wpisać tylko krasnolud, kuć możesz u niego to co on ma wpisane i jeśli posiadasz takie składniki jakie wymaga to próbujesz.
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: AbdulAbdul w Czerwiec 26, 2012, 07:34:37 PM
Czyli jeśli nie mamy postaci krasnoluda to idziemy do kowala i on nam zrobi za adene różne rzeczy z recept, dobrze zrozumiałem?
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: Cezary93 w Czerwiec 26, 2012, 07:40:40 PM
Ale musi to być gracz, chyba, że chcesz jednorazowo tylko zrobić, np. Mithril Alloy to u NPC kowala możesz przy czym musisz mieć receptę. U krasnoluda kowala (gracza) nie potrzebujesz do materiałów recepty, więc tylko te materiały, które są wymagane i kujesz do bólu. Inna sprawa z bronią/pancerzem/biżuterią, bo tego już NPC nie zrobi tylko gracz i w tym wypadku potrzebujesz już receptę + wymagane maty.
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: AbdulAbdul w Czerwiec 26, 2012, 08:08:24 PM
A jest w grze możliwość posiadania jakiegoś swojego schowka do którego będzie miało dostęp wiele postaci z mojego konta? Bo wtedy bym sobie stworzył krasnoluda kowala i przerzucałbym mu różne rzeczy a potem z powrotem do innej postaci.
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: Kamal w Czerwiec 26, 2012, 08:15:21 PM
Od kroniki High Five w górę przesyłasz przedmioty mailem. We wcześniejszych możesz przenosić przedmioty między postaciami na jednym koncie poprzez warehouse freightman-a.

Zakładając, że grasz na oficjalu - nie masz co crafcić, bo to nie ma sensu na aktualnej kronice (No może Soulshoty i Blessed Spiritshoty od A grade).
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: AbdulAbdul w Czerwiec 26, 2012, 08:35:53 PM
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.  :)
Tytuł: Odp: Jak korzystać z recept?
Wiadomość wysłana przez: MastJedi w Czerwiec 27, 2012, 07:51:48 AM
Cytat: AbdulAbdul w Czerwiec 26, 2012, 08:08:24 PM
A jest w grze możliwość posiadania jakiegoś swojego schowka do którego będzie miało dostęp wiele postaci z mojego konta? Bo wtedy bym sobie stworzył krasnoluda kowala i przerzucałbym mu różne rzeczy a potem z powrotem do innej postaci.
Połowiczne rozwiązanie:
Tworzysz postać krasnala. Zakładasz nim własny klan, lvlujesz klan do bodajże 3 lvlu, Wówczas otrzymujesz CWH - Clan WareHouse czyli klanowy magazynek. Zapraszasz do klanu wszystkie postacie jakie chcesz aby miały dostęp do CWH. Potrzebujesz niestety do tego 2go konta. Aby zaprosić kogoś  do klanu zarówno zapraszający jak i zapraszany muszą być on-line.
A rozwiązanie jest połowiczne, gdyż do CWH wrzucać mogą wszyscy członkowie klanu, ale wyciagać może tylko CL - kraś w naszym przykładzie. Czyli matsy wrzucają wszyscy, a wyciąga tylko kraś, jak chce coś scrafcić.

Pozdrawiam
PS. 90% graczy ma takie rozwiązanie :)