Witam zapaleńców gier MMO RPG i nie tylko :)
Mam do Was wszystkich serdeczną prośbę !
Jestem studentem V roku na kierunku psychologia mediów i potrzebuje Waszej pomocy przy badaniu do pracy magisterskiej
Temat pracy to: "Style gry, a rodzaje dysfunkcji życia codziennego"
Badanie nie zajmie wam dłużej niż 10 min
Obecnie mogę pochwalić się 270-oma ankietami, aczkolwiek promotor wymaga ode mnie jeszcze więcej :/ Planuje zakończyć na 300!
Gracie w gry mmorpg i myślę, że to badanie nie powinno sprawić wam problemów. Badanie trwa do 10 lipca :)
Link do badania:
http://www.ebadania.pl/3db4a0556524c2b7
Pomożecie?
Z góry dziękuje
Nie wiem co porno ma do gier ale OK :D
Nie wypełnię, bo IMVHO temat jest do d...
Cytat: goku28 w Lipiec 08, 2012, 12:10:00 PM
Temat pracy to: "Style gry, a rodzaje dysfunkcji życia codziennego"
STWIERDZASZ w temacie (to nawet nie jest założenie, czy teza), że każdy kto gra ma jakąś dysfunkcję w życiu codziennym (jakkolwiek to zdefiniujesz). Jako badacz-naukowiec nie uważasz, że najpierw wypadałoby sprawdzić/udowodnić taką zależność? A potem dopiero sprawdzać jej rodzaje? I ich bilateralny wpływ styl gry<->dysfunkcja życia codziennego.
Pozdrawiam.
PS1. Fajny promotor. Mój na pytanie -
Czy mam wystarczająco danych do pracy odpowiedział -
Jeśli Pan uważa, że wystarczy... To Ty masz wiedzieć, czy jesteś w stanie udowodnić swoją tezę za pomocą posiadanych informacji.
PS2. Żeby nie było. Zabójca, rozumiem, Zdobywca, mniej więcej, Społecznik?? Weź Ty zagraj w coś, albo przetłumacz "na ludzki" socjologiczne terminy, bo grając 8 lat prophetem/enchanterem nie wiedziałem co wybrać. A ankietę wyłączyłem jak przeczytałem tezy z następnej strony.
Done, ale jednak poza pornografią (epic fail :oops: ) jest jeszcze fajna rzecz, którą tam znalazłem poza tym co napisał MastJedi.
Powinieneś wiedzieć, że nikt nie patrzy na to, że zabija postać. Chodzi tu po prostu o rywalizację. Jeżeli ktoś gra prawdziwą nienawiścią do powiedzmy wrogiego klanu, lub kocha widok zabijania postaci to ma nie równo w głowie. Gry MMO to po prostu rodzaj sportowej niemal rywalizacji, a nie źródło zabijania, wyzywania itd. To nie jest forum gimnazjalistów :( . Zawiodłem się niestety na ankiecie. Wypełniałem ich już kilka, ale niektóre pytania z tej są rozbrajające. :|
Powodzenia w pisaniu pracy magisterskiej o temacie o ktorym nie masz pojecia. Nie bede wspieral takich studentow, by potem sluchac w mediach o tym jakie to gry sa zle i jaki zly wplyw maja one na zycie mlodego czlowieka.
Ponizej byl bardzo dlugi post z pisania ktorego zrezygnowalem, poniewaz ta ankieta jest tak zle ulozona, ze zmarnowalbym zbyt duzo czasu na wytkniecie Ci wszystkich bledow jakie sie w niej znajduja.