kogo bardziej polecacie dla carualowego gracza, ktory w l2 gral od c2 do gracii final czyli kolo 4 lat? i od 2lat niegral i teraz ma wybor miedzy berkiem a da ? co da mi wiecej fun? i czy cos osiagne biorac pod uwage ze bd gral max 2h dziennie? czy lepiej bawic sie na zbugowanych l2j bo na offa to za malo czasu? dzieki za pomoc
na offie graja casual gracze wiec wybor jest jasny
A jaka klasa lepiej grac? bd gral solo
tankiem chyba najlatwiej znalesc pt
Na L2j szkoda czasu, są przecież też privy L2off. A co do wyboru to zależy od kroniki, którą lubisz. Możesz grać na nowszych x10 + rate i najlepiej z drobnym customem prywatach, albo official.
Cancele i feare DA dają o wiele większą zabawę. Zerk ma disarma. Anyway pamiętaj, że to wszystko leci potem w 4tą profę i klasy tracą specyfikę. Zerka szybciej wyfarmisz do 4th, przed przemianą z gry nie ma żadnego fun'u prócz klikania mobów, zatem postaw pytanie, czy fajniej grać knightem, czy warriorem.
casual player - polecam core, jak wykupisz PA to bedziesz mial raty x2 wiec szybciej bedziesz expil, na postac do solo polecam summonera - takim elfim sumoneram spokojnie solo poexpisz a po przemianie w wynna na pewno nie bedziesz mial problemow z party, no i najwazniejsze ze na oficjalu ci konto nie wyparuje jak przewaznie dzieje sie na privach.
Dzieki bardzo za pomoc. a od jakiej kroniki panterka da ma cancela?
Na 90% od GF. Albo G2