Ankieta
Pytanie:
DA vs SK?
Opcja 1: DA
głosy: 12
Opcja 2: SK
głosy: 11
Wiem że było już mnustwo podobnych tematów, ale chce zrobić jeszcze jeden. Moje pytanie brzmi tak: Jakie szanse ma DA w walce z:
-łucznikiem,
-magiem,
-wojownikiem,
-innym tankiem?
Jakiem szanse ma SK w walce z:
-łucznikiem,
-magiem,
-wojownikiem,
-innym tankiem?
Będe grał w wersje c4 na extreme więc jeśli możecie to podawajcie informacje z tego serwera i tej części gry.
Czy panterka u DA ma jakiś ograniczony czas trwania, czy pomaga nam do czasu gdy jej nie zabiją? Ile czasu u SK pomagają na cubici? Podpinam jeszcze ankiete z której dowiem się kogo wy byście wybrali. Nie uzasadniajcie swoich odpowiedzi.
Byłoban. I to identyczny temat DAvsSK.
Wiem że było, czytałem go. Ale chce się dowiedzieć jakie szanse ma DA i SK z innymi, a nie między sobą. Bo z tego co tam wyczytałem to w tym pojedynku przewage ma DA ze względu na stuna.
EDIT: Może odpiszecie mi na pytania :?:
SK też ma stuna - stun shield, który - przynajmniej mi - siada na przeciwnikach bardzo czesto. DA ma panterkę - z tego co słsyzałem abrdzo przydatną, a SK ma Kubiki - też bardzo przydatne, moim zdaniem bardzoej niż panterka. Wg. mnie szanse są wyrównane, jednak SK ma największy atak z tanków (i o tym trzeba pamiętać). Przydatnym skilem SK jest także Leech life - dużo lepsza wersja drain health - bierze przeciwnikowi energię i daje 1/2 tego (dla porownania - DH bierze tylko małą część. Mimo że jak na razie posiadam tylko jednego cubica (^^) i tak prawie każdego na tym samym lvl kosze jak chce. Postać jest spoko i godna uwagi :) no i nawet prosta w prowadzeniu.
By uprzedzić pytanie - mam tatoo na P. atk ale zamierzam sobie kupić tatoo na +HP i przełączać sobie jeden pomiędzy drugi - słyszałem że takie przeskakiwanie daje świetne rezultaty w PVP.
Nie SK ma stunta a ST wiec nie myl klas.
Pijawka(Leech Life) nie daje 1/2 tylko 70% a drain 30% odebranego hp a to jest roznica.
Sk vs:
Lucznik-zabija go z palcem wiesz gdzie.Defect arrow+HAM+shield mastery = praktycznie minimalny dmg.
Mag-To zalezy ale jak zalozysz zestaw zabojcy magow(NM i SoM z SA magic Silance) to nie ma klopotu i dobra bizuteria.
Wojownik-Najwieksze zagrozenie to chyba destroyer bo z gladem jest wyrownana walka.Destra trzymamy na dystans i rzucamy w niego wszystkim.
Tanki:
TK-jak masz z nim walczyc to sobie odpusc.Nie dlatego ze ciebie okopie czy cos ale walki sa nudne i dlugie,on ma duzo def ty ataku, on ma duzo m.def a ty m.atk.Ostatnia moja walka z TK trwala ledwo 2 godziny...
Da-Najwiekszy rywal i konkurent pierwssze co ubij panterke a potem zajmij sie da.
Paladyn-Jest podobny do da tyle tylkoz e zamiast atakowac to glownie sie leczy i nie ma pantery.
Zwracam honor, masz rację ale i ja mam troche racji ... ja gram na L2elite, i tam jest kilka elementów z C4 i właśnie na elite SK ma tego stuna :P
Z DA grając SK będzie ci ciężko chociaż dostałem kiedyś od SK po tyłku :evil:
DA vs łucznik - podobnie jak SK łucznik nie ma szans... nie musze wyjaśniac dlaczego
DA vs mag - tutaj nawet nie musisz mieć NM i SoM z SA magic Silance bo z panterką jak jesteś to z magiem masz duże szanse (jak umiesz dobrze grać to praktycznie rozwalasz magów jak chcesz)
1. Jak mag bedzie chcial cie (a bedzie chcial) uspic to atakujesz sie panterka i odwrotnie a jak nie to harmstring, podchodzisz shield stun i po walce...
2. Jak ma spróbuje cie spowolnić to ty mu harmstring i próbujesz dogonić (panterka dogania :)) i shield stun itd. a jak z jakiejś przyczyny nie będziesz mógl dogonić maga (bo np. nie masz tatoo of bravery lub obniżony dex) to zakładasz Ultimate Defence i siekasz z łuku/draina
DA vs warrior hmm tutaj problemy miałem jedynie z orkiem destroyerem, ale jak masz dobry sprzet to jego stun zadko wejdzie a i na dystans cie nie utzryma - rzadziej jak na inne postacie wchodzi stun shield więc możesz być w opałach. Wez pod uwage ze ork jest wolny dorzucisz harmstringa i mozesz sie bawic na odleglosc
DA vs tank - hmm z Tk nie ma co walczyć tak jak już pisał Ryltar (walka w nieskończoność), z Paladynem możesz powalczyć ale jak umie koleś grać to walka będzie długa chyba że koleś panterki nie tyknie :]
Sk tutaj trzeba się pomęczyć ale jak dojdziesz do wprawy to idzie bez większych problemów. Staraj się od razu dobiec do sk i urzyć stuna, bo jak dłużej pobiegasz to tak cie dojedzie poisonem, cubicami, bleedem, itd że będzie ci hp spadać jak mana u krasnala podczas produkcji ssów :D i będziesz musiał się chronić przed atakami bo ci nakopie. Wieć podbiegasz stun, harmstring, drain, stun i atak, stun i atak, itd (nie powinien sie ocknac chyba ze wlaczy Ultimate - nie masz wyjscia tez musisz odpalić to samo bo cie zjedzie magia).
Obydwie postacie mi się bardzo podobają, ale zrobie tak że pogram najpierw na jakimś serwie z dużymi ratami dobije ich do wysokich poziomów i dopiero wtedy wybiore i bede grał na extremie :D
EDIT: Dzięki za odpowiedzi :twisted: