Gra karciana umieszczona w uniwersum warcrafta, gdyby ktos miesiac temu powiedzialby ze bede maniaczyc w karcianke to bym go wysmial a jednak teraz ze strykiem maniaczymy po nocach :P. Pozytywne zaskoczenie
sign na bete:
http://us.battle.net/hearthstone/en/
"Zgłoszenia do zamkniętych beta-testów będzie można wysyłać do 7 stycznia. Wszyscy, którzy do tego dnia wyrażą chęć uczestnictwa, otrzymają zaproszenie jeszcze przed premierą otwartej wersji beta. Zachęcamy więc do grania, testowania i kolekcjonowania kart w Hearthstone, gdyż nie planujemy już więcej zerować stanu zgromadzonych kart."
9 hirosow, setki kart, sporo kombinowania z deckami i taktykami oraz unikalna rozgrywka sprawia ze gra sie nie nudzi a pojedynki sa ekscytujace. Nie ma fabuly tylko od razu jedziemy z koksem na pvp (mozna tez pocwiczyc na boty). Karty podstawowe odblokowywujemy lvlujac bohatera do 10 poziomu poprzez walki, pakiety z kartami eksperckimi kupujemy za gold z daily questow, achievmenty i wygrywanie pojedynkow(mozna tez kupic za real cash ale raczej nie ma tu mowy o pay2win).
Zapraszam ))!
Mi osobiście się dość szybko nudzi :P
Ja czekam na klucz od początku grudnia/ końca listopada :D
jakis czas temu rozdawali tego tyle ze nie sposob ponoc bylo nie dostac klucza :P uprzedzam pytanie, ja mam wyjeb-_- na ta gre i klucza nie mam :P
Ta gra żyje tylko i wyłącznie hype'm. Dostałem klucz, ekscytacja, pograłem 2 dni i NUDA... Okrojona karcianka.
ja pogralem i zabawa jest fajna na arenie :) pojydynki tez fajne ale trzeba sobie fajnie poukladac karty zeby sie fajnie gralo :) na poczatku baty a pozniej juz idzie lepiej - polecam :)
ja juz z ponad tydzien gram i ciagle jest hype )
Wiadomo poczatki ciezkie ale jak juz sie ogra troche i ulozy w miare spoko deck to lajtowo, szkoda tylko ze na ranked game od pewnego progu juz ciezko cos ugrac bez odpowiednich rare i legend :<.
Jak chce ktos pyknac to latoz#2373
http://www.twitch.tv/latozeg
ziomek gra op magiem i dostaje wpierdol ;c
most profeszynal strim ever )
włączam!
fixed rozdzialka jakosc i fps dropy takze jutro bedzie betzer !
Jak ktoś grał w Magic The Gathering , to hearthstone mu się szybko znudzi, za mało jest różnorodności jeśli chodzi o te taunty , charge , rage etc. do tego w decku jest tylko 30 kart, przez co pół pojedynków jest na zasadzie kto dostanie lepszą rękę i 3 pierwsze karty.
Cytat: bula w Styczeń 05, 2014, 01:19:26 AM
http://www.twitch.tv/latozeg
ziomek gra op magiem i dostaje wpierdol ;c
gdzie ten dobry strim
Cytat: xXxFelekxXx w Styczeń 05, 2014, 05:12:05 PM
Jak ktoś grał w Magic The Gathering , to hearthstone mu się szybko znudzi, za mało jest różnorodności jeśli chodzi o te taunty , charge , rage etc. do tego w decku jest tylko 30 kart, przez co pół pojedynków jest na zasadzie kto dostanie lepszą rękę i 3 pierwsze karty.
gdyby w decku bylo wiecej kart to jedna gra trwalaby godzine
bump
hearthstone retard pov
http://www.twitch.tv/latozeg
Strasznie tnie, jakie masz ustawienia w OB?
radiowka gaming
no radiuffka to ciezko strimowac w jakiejs ogarnietej jakosci ale teraz powinno przynajmniej sie nie zacinac :E (10% zgubionych klatek wczesniej 40). Potem moze jakis strim z arenki wlacze, tiem to fight like gladiatorssss
upup http://www.twitch.tv/latozeg/ zapraszams )
gra sie dosc fajnie, lecz system zdobywania kart o ja ......... co czyni HS p2w (play/pay) :beksa:
p2w bylby gdyby mozna bylo kupic karty ktorych nie da sie zdobyc przez normalna gre. Co nie zmienia faktu ze gra jest nudna :P
wystarczy kupic miliard pakietow ogarnac gre 2 dni i spoko mozna wbic do legendy ....
true, pozostaje grindowac areny :P
:D :D :D :D :D Już niedługo.... !! !!