Witam!
Czy istnieje takie narzędzie do L2, które pozwala się zalogować na konto i używać dostępnej na nim postaci, jako bota?
Tego typu narzędzia, które widziałem (np. L2 walker) wymagają uruchomienia gry i zalogowania się na konto (w każdym razie tak mi się wydaje). Znacie może tego typu narzędzie, dzięki któremu nie będzie potrzeby uruchamiania kolejnego okna z grą ?
W ostatnim czasie uruchomiłem dla siebie własny serwer L2 na interlude i chciałbym przy pomocy takiego narzędzia trochę pobawić się w rajdy na radibossy bez potrzeby uruchamiania 4-5 okien gry.
Pozdrawiam i proszę o pomoc!
Istnieje.
Pozdrawiam
A jak się nazywa ? :D
nie ma nazwy.
I nie znajdziesz w ogolnodostepnym necie.
Sam sobie napisz :)
Pozdrawiam
Czyli sam sobie zaprzeczyłeś.
W sumie i tak nie liczyłem na kulturalną odpowiedź.
Logiczne myślenie szwankuje, jak widać.
Zapytałeś, czy istnieje narzędzie.
Odpowiedziałem, że tak
Zapytałeś o nazwę
Odpowiedziałem, że nie ma nazwy.
Dostałeś poprawne odpowiedzi i oskarżasz mnie o brak kultury.
Narzędzie takie istnieje, napisane przez kumpla z klanu. Używa go on i ktos tam jeszcze. NIE MA NAZWY bo nie ma. I nie jest powszechnie dostępne.
Stąd moja sugestia o napisaniu samemu - bo się da.
Pojąłeś?
Pozdrawiam
Bot typu walker.
Nie podamy ci gdzie co i jak z tym zrobić.
Pzdr
Przecież każdy bot z modułem OOG (out of game) działa tak jak chcesz. Znajdziesz sobie sam ^^.
No, ale te kosztuja :P A kolega pytal o narzedzie "botopodobne" :)
Pozdrawiam
Dzięki.
Pojęcia związane z botami w L2 są mi obce, dlatego nawet nie bardzo wiedziałem w jaki sposób zapytać o takie narzędzie.