Jako, że nie ma i nie zbliża się żaden low serwer, to może warto oblukać ten? Nie wiem jak go znalazłem, ale na disco 150 ludzi - także nie wygląda to źle.
https://l2mars.com/ (https://l2mars.com/)
exp/sp x7 adena x5 drop x1 rb x1 spoil x2 premka daje 50% do wszystkiego - trochę P2W KEKW scroll chance 60% enchant bron 20, armor 16
tu macie reszte: https://forum.l2mars.com/index.php?/topic/12-start-classic-secret-of-empire-x-7-06122019-at-2000-gtm-3/ (https://forum.l2mars.com/index.php?/topic/12-start-classic-secret-of-empire-x-7-06122019-at-2000-gtm-3/)
Gnojki z fortecy ogłosili się, że będą tam grali - także jeśli lubicie gnojków, to nie musicie grać sami.
Tytuł: Odp: [lL2J] L2MARS.COM CLASSIC X7 6.12.2019
Wiadomość wysłana przez: Kovval w Grudzień 06, 2019, 09:06:22 am
Nedzny szczurze :) niestety sie mylisz - a do twojego poziomu znizac sie niebede kazdy moze sobie wyrobic opinie na twoj temat przesledzac twoje wypociny [ posty ] . Panie "Jestes zerem" - pozdrawiam i wesolych swiat
premka daje 50% na x7 to tylko skok na kase 2 miesiace i serwer zamkniety hajs sie zgadza . Na Gamecoast co by nie mówic warto poczekac sprawdzony serwer i pliki .
Gamecoast ma też runki i do tego vip, który jest jeszcze większym wyciąganiem kasy i daje jeszcze WIĘKSZE profity - to jest typowo ruski serwer - wystarczy spojrzeć na ich discorda.
Mars stara się zachować international community.
Nawet nie wiem czy bedę tutaj grał, ale nie lubie, gdy ktoś wypisuje bzdury, że jego trawa jest bardziej zielona :D
Tytuł: Odp: [lL2J] L2MARS.COM CLASSIC X7 6.12.2019
Wiadomość wysłana przez: Professor w Grudzień 06, 2019, 03:57:19 pm
Ma vipa ktorego wbijasz na biciu mobow :) Runki i cala reszta to standard offow . Nie ma co i tak porownywac off do l2j z full buffem :) Dziwi mnie to ze nikt nie wrzucil tego servera w zapowiedzi moze troche ludzi by sobie poszlo popykac przed gamecostem :)
Bardziej zielona moze nie ale jedna jest prawdziwa a druga sztuczna oOo