Lineage 2 => Serwery prywatne => L2j => Wątek zaczęty przez: perfecT w Luty 15, 2020, 12:38:06 am
Tytuł: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: perfecT w Luty 15, 2020, 12:38:06 am
(https://i.imgur.com/WbKsP1X.png)Nadszedł moment, w którym możemy oficjalnie ogłosić rozpoczęcie naszego projektu! Połączyliśmy nasze doświadczenie z opiniami naszych testerów, aby zapewnić maksymalną radość z gry, jednocześnie NIE zmieniając kluczowych punktów kroniki High Five. Połączyliśmy konfigurację mid-rate z serwerem low-rate. Więc... każdy gracz, który uwielbia PvP, farmę, godziny spędzone ze znajomymi na Team Speaku, Discordzie lub innym komunikatorze głosowym, powinien poinformować swoich kompanów, stworzyć unikalny i jedyny w swoim rodzaju klan, który skopie tyłki całej reszcie. Jak już większość z was wie, ten projekt jest tworzony dla graczy, bo to gracze tworzą społeczność dzięki której czerpiemy tyle funu z gry.
Zastanawialiśmy się: Co musielibyśmy zrobić, abyście zagrali na naszym serwerze dłużej niż 3, 6, a może jeszcze więcej miesięcy? Odpowiedź jest prosta: - Brak botów - Przygotowaliśmy wiele możliwości do raportowania botów w grze - liczymy tutaj na Waszą pomoc! Obiecujemy, że zareagujemy tak szybko jak to tylko możliwe. Od czasu do czasu będziemy nagrywać odcinki zatytułowane „polowaniem na boty”, więc będziecie mogli sobie spojrzeć na to trochę z innej perspektywy. - Aktualizacje co tydzień - W dzisiejszych czasach większość administratorów po prostu otwiera serwer i nie wprowadza żadnych zmian, dopóki serwer nie będzie martwy, a następnie pojawia się nowy z takimi samymi ustawieniami. Zmienimy to i obiecujemy, że przynajmniej co drugi tydzień opublikujemy aktualizację zawierającą zmiany w balansie postaci, poprawki w grze oraz wprowadzimy nowy content.. - Nigdy więcej Attry/ Foundation /Auto Enchant/GCM itp. w Donate Shop. Dużo myśleliśmy o systemie Donate - nasze rozwiązanie to: Konto Premium + głównie obiekty wizualne. Nie zobaczycie Armorów / Weaponów / Bizuterii na wyższym gradzie niż Dynasty / Icarus - zarówno na początku, jak i na końcu gry. Więcej informacji na naszym forum --> https://forum.l2against.eu/ (https://forum.l2against.eu/) - Aktywna administracja
Wszystkie podstawowe informacje o serwerze opisane są poniżej. Koncepcja możne nieco się zmienić, jednakże wszystkie zmiany zostaną wymienione tutaj oraz na naszej stronie internetowej. Jeśli macie jakieś pomysły tj. "co chcielibyście zobaczyć na serwerze", "jak można coś usprawnić" - śmiało piszcie.
Testy Alfa: grudzień 2019 r. - początek lutego 2020 r Otwarte beta testy: 13 marca (piątek 13) 2020
Pytanie: Czy masz już dość serwerów, które otwierają się i znikają po 2-4 tygodniach? Odpowiedź: Koncentrujemy się na otwarciu jednego serwera bez tzw. wipe. Wiemy, wiemy - każdy serwer obiecuje te same bzdury. W naszym przypadku serwer powstał właśnie z takiej inicjatywy. Jest prawdopodobne, że w dalekiej przyszłości otworzymy kolejny serwer, jednakże będzie on połączony z obecnym.
Pytanie: Jakie są Wasze zasady? Odpowiedź:Nigdy więcej ukrytego kodu (na wielu serwerach pewne postacie są dodatkowo boostowane - u nas wszystko będzie publiczne (w tym zmiany, statystyki - czego tylko dusza zapragnie). Nie ma mowy o żadnej korpucji.
Pytanie: Co z botami? Czy macie jakieś racjonalne rozwiązanie? Odpowiedź: Obecnie używamy smartguard'a 3.0, który jak wszyscy wiemy, nie ma 100% gwarancji ochrony przed Adrenaliną. Dlatego wdrożyliśmy dodatkowe zabezpieczenia - pozwólcie że Wam to wyjaśnię. W niektórych przypadkach podczas korzystania z "bypass" gracz może dostać jaila lub zostać zbanowanym, a my otrzymamy powiadomienie. Ten system wymaga ulepszeń, ale jesteśmy na dobrej drodze -> Wypróbujcie sami! W każdym razie będziemy na nich polować, dopóki ich nie powstrzymamy!
Pytanie: Czy zezwalacie na jakąkolwiek zmianę interfejsu? Odpowiedź: Niestety nie, ale przygotujemy proste i miłe dla oka modyfikacje, a w najbliższej przyszłości zamierzamy wdrożyć interfejs z wyższych / niższych kronik.
Pytanie:Jak mogę się z Wami skontaktować? Odpowiedź: Forum, Discord, Facebook, Skype.
Pytanie: Jaka będzie wyglądała sprawa balansu postaci? Odpowiedź:Nie oszukujmy się - Lineage 2 nigdy nie był zbalansowaną grą. Jest to pierwszy powód, dla którego wybraliśmy pliki Java. W grudniu otworzyliśmy serwer w fazie Alpha, który testowało 40 osób, dzięki czemu rozwiązaliśmy większość problemów. Co więcej, wdrożyliśmy systemy, które zbierają i przetwarzają informacje z gry do naszej bazy danych. To rozwiązanie pozwoli nam przenieść dane na wykres i sprawdzić jakie sektory należy jeszcze poprawić. Szczerze mówiąc wzorowaliśmy się na League of Legends, więc formuły zależne od statystyk bazowych (MEN / CON), odporności, różnicy leveli zostały lekko zmodyfikowane i poprawione. Osoby, które testowały stwierdziły, że lepszego systemu jeszcze nigdzie nie widziały. Ponadto co tydzień będą aktualizowane statystyki/skille, ale potrzebujemy do tego Waszej pomocy, więc liczymy na współpracę. Jest to także jeden z powodów, dla których certyfikacje działają na każdej subklasie. Prosimy o nie krytykowanie czegoś, co nie działa, działa źle lub jest za bardzo OP - zamiast tego opiszcie to w specjalnie przygotowanej zakładce Bug Section w ACP(głównym panelu na stronie), a my to naprawimy. Co więcej, otrzymacie za to nagrodę w postaci Creditsów, które zostaną przyznane do waszego konta - sprawdźcie nasz Bug Bounty Program. Jeżeli uznacie, że wasz Bug wymaga opini graczy, możecie zamieścić temat w jednym z działów na forum. Wsparcie dla graczy będzie dostępne praktycznie 24h/7 na forum/discord/facebook.
Informacje ogólne: Platforma serwera: Pliki Java Drop&Spoil: na podstawie l2jserver.com Maksymalna ilość klientów na HWID: 1+1 bez konta Premium / 1+3 z kontem Premium Auto Learn Skills: do level`a 85 Auto Loot: Włączony GM Shop: do S grade Mana Potki: Działą jak greater healing potion (100mp/s przez 12 sekund), 15 sec reuse czyli 3 sekundy pomiędzy kolejnym użyciem. Auto CP/HP/MP: Włączone PvP zones: Na wszystkich epikach oraz 3RB zone w LoA (Don`t Know, Don`t Care Quest) Updates: Co tydzień Debuffy: Gracz jest odporny na debuff już posiadający (np. gdy posiada Sleepa nie zostanie on zastąpiony nowym Sleep`em). Kolejny (identyczny) debuff ma mniejszą szansę na wejście przez kilka kolejnych sekund.
Głosowanie na serwer: Dostępne od momentu startu serwera. Jako nagrodę gracze mogą losowo otrzymać Life Stone, EAS, EWS, BEAS, BEWS oraz Vote Coin`y. Ponadto co 12 godzin gracz otrzymą specjalna runkę, która dodaje +1 do wszystkich statystyk, takich jak STR, MEN, CON oraz zwiększa o 10% Adenę / Drop.
Waluty w grze: Serwer będzie posiadał 5 różnych walut, których można będzie używać w sklepach / GM Shopie lub na rynku: (https://maxcheaters.com/uploads/monthly_2020_01/image.png.4c64eb9120cd4fb3a4304edc3e69c5a0.png)Adena - możesz ją zdobyć, zabijając potwory w świecie Lineage 2. (https://l2db.info/uploads/images/icons/etc_coins_gold_i00.png)Credits - waluta, którą gracze otrzymują za wsparcie serwera (dotacje). (https://maxcheaters.com/uploads/monthly_2020_01/image.png.ce97aed711447be942270f240066619e.png)Donate Coins - można ją otrzymać wymieniając Credits na Donate Coins. (https://l2db.info/uploads/images/icons/etc_coin_of_fair_i00.png)Festival Adena - otrzymywana za udział w eventach. (https://maxcheaters.com/uploads/monthly_2020_01/image.png.f04a5f7607d10ee0366a272ac61bd4f1.png)Vote Coins - waluta otrzymywana za głosowanie na serwer.
PROFESSION, SUBCLASS, NOBLESSE: 1st profession: free 2nd profession: free 3rd profession: 10kk Subclass: 20kk Max subclass level: 85 All certifications from main class working on subclasses (no more making X characters) Noblesse: Quest or 100 donate coins
BUFFER: Buffer is available in the menu by Alt+B. Buff duration: 1 hour. Number of slots: 24 buffs, 12 songs/dances You cannot use Alt+B buff during the battle as well as 10 seconds after the resurrection. Crafter buffs are not available and time duration is decreased to 5min (Every custom agathion has craft buff for armor and it doesn't work on olympiad) -Dance of berserker (2min) - not available -Dance of Shadow (2min)
Enchant: Safe: +4 Max: +16 Enchant Chance: 60% Blessed Enchant Chance: 66% Each enchant up the success of enchant decreasing by 2%(progressive) Enchant Attribute: 60% Enchant Crystal Attribute: 40%
Olympiad: Olympiad start: 01.04.2020 Olympiad duration: 2 weeks. Hero calculation: on the 1st and 15th day of a month. Limit: 1 account (HWID) Number of people required: 6 Max enchant: +6 Rewards: Retail divided into 2
Epic Bosses: Queen Ant, Core, Orfen will spawn after first week 27.03.2020 Baium, Antharas, Valakas after 2 weeks Warsaw time +1 GMT Queen Ant: every 2 days 18:00 +1h window Core: every 2 days (random respawn) – date and exact time alt+b Orfen: every 2 days (random respawn) – date and exact time alt+b Baium: Friday(every week 18:00 +2h window) Antharas: Saturday (every 2 weeks 18:00 +2h window) Valakas: Sunday (every 2 weeks 18:00 +2h window) Beleth: Monday(Every week 18:00 +2h)
Minimum number of players for entrance the main Instance Zones: Night Zaken: 36 characters (1-85 level) Higher Daytime Zaken: 9 characters (78-85 level) Freya normal: 9 characters(80-85lvl) (deleted movies Freya hard: 11 characters (82-85 level) (deleted movies) Frintezza: 9 characters (80-85 level) (deleted movies)
Events
TvT
CTF
Last Hero
DeathMatch
PC Bang Point event
Treasure Chest
GVG(every month) - each team must pay a fee, which is a reward. Don't worry --> we will give a little bonus.
Open Beta Tests OPEN BETA-TEST (Everything u need to know) OBT starts on Friday 13st of March at 18:00 (GMT+1) OBT ends on Tuesday 19th of March at 18:00 (GMT+1)
Zapowiada się ciekawie. Po tym tandetnym kradzionym Gravelandzie warto byłoby zagrać na czymś poważniejszym z polskiej sceny Lineage2, aczkolwiek nastawionej na eu i nie tylko. Obyście dali radę i na pewno zajrzę ze znajomymi. Widzimy sie 13stego na becie!
Kilka osób pytało na pw jak zamierzamy poprowadzić reklamę, a więc piszę: Do marca nasza kampania reklamowa będzie opierać się przede wszystkim na forach, discordzie, google/facebook adsach. Do tego czasu chcemy sobie dobrze wypozycjonować stronę, przyciągnąć część community w nasze skromne progi. Od marca pojawią się płatne bannery na większości "votezonów". Staramy się ogarnąć całą tą otoczkę, jednocześnie wciąż pracując nad plikami, dlatego wasza pomoc tutaj jest nieunikniona. Jeśli macie czas i chęci możecie pomóc promować nasz serwer, nawet podbijając posty na innych forach ( niedługo przygotuję listę). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na nawiązanie współpracy, także zapraszamy do kontaktu: [email protected]
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: NędznySzczur w Luty 16, 2020, 09:20:43 am
Platforma serwera: Pliki Java
Mam już trochę siwych włosów, ale jeśli kolejny raz podszedłbym do plików java, to osiwiałbym całkowicie. Nie mam pojęcia o plikach i dlaczego na serverach java nie trafiasz moba białego, zielonego, a nawet niebieskiego 6 razy pod rząd melee postacią, ale nie da się grać. Nie pamiętam już jak było u Asgoty na Emi, ale na ogg.re, to była tragedia, choć chciałem grać.
Mam już trochę siwych włosów, ale jeśli kolejny raz podszedłbym do plików java, to osiwiałbym całkowicie. Nie mam pojęcia o plikach i dlaczego na serverach java nie trafiasz moba białego, zielonego, a nawet niebieskiego 6 razy pod rząd melee postacią, ale nie da się grać. Nie pamiętam już jak było u Asgoty na Emi, ale na ogg.re, to była tragedia, choć chciałem grać.
Mam już trochę siwych włosów, ale jeśli kolejny raz podszedłbym do plików java, to osiwiałbym całkowicie. Nie mam pojęcia o plikach i dlaczego na serverach java nie trafiasz moba białego, zielonego, a nawet niebieskiego 6 razy pod rząd melee postacią, ale nie da się grać. Nie pamiętam już jak było u Asgoty na Emi, ale na ogg.re, to była tragedia, choć chciałem grać.
Nie porównujmy też projektów Interlude z H5, bo to zupełnie inna bajka. Beta powinna rozwiać twoje wszelkie wątpliwości.
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: just4fun w Luty 17, 2020, 11:41:50 am
Mi się projekt podoba i wygląda to dla mnie naprawdę sympatycznie, szczególnie to ograniczenie doty w dziedzinie GCM i crystale do broni / armorów, bo rzygać tym można na tych innych serwerach. Jaką mamy pewność, że nie jesteście tymi dwoma pederastami z gównolandu - Łukaszkiem Jokerem i Emilem NieDamRadę? Z tego co mi znajomy mówił ten ich tandetny szajs pada i graja tam już tylko PartyRecall, czyli klan który owni wszystkie umarłe serwery. Po prostu dajcie mi jakikolwiek dowód, że wy to nie oni. Wtedy uwierzę i zajrzę do was ze znajomymi, bo RPG to już przeszłość, a Tales śmierdzi korupcją.
Mi się projekt podoba i wygląda to dla mnie naprawdę sympatycznie, szczególnie to ograniczenie doty w dziedzinie GCM i crystale do broni / armorów, bo rzygać tym można na tych innych serwerach. Jaką mamy pewność, że nie jesteście tymi dwoma pederastami z gównolandu - Łukaszkiem Jokerem i Emilem NieDamRadę? Z tego co mi znajomy mówił ten ich tandetny szajs pada i graja tam już tylko PartyRecall, czyli klan który owni wszystkie umarłe serwery. Po prostu dajcie mi jakikolwiek dowód, że wy to nie oni. Wtedy uwierzę i zajrzę do was ze znajomymi, bo RPG to już przeszłość, a Tales śmierdzi korupcją.
Moje konto jest już dowodem na to, że to nie my (zajrzyj w posty w ich temacie). Zawsze możemy porozmawiać na teamspeaku --> ogólnie planujemy od czasu do czasu dać taką możliwość kontaktu z nami.
Mi się projekt podoba i wygląda to dla mnie naprawdę sympatycznie, szczególnie to ograniczenie doty w dziedzinie GCM i crystale do broni / armorów, bo rzygać tym można na tych innych serwerach. Jaką mamy pewność, że nie jesteście tymi dwoma pederastami z gównolandu - Łukaszkiem Jokerem i Emilem NieDamRadę? Z tego co mi znajomy mówił ten ich tandetny szajs pada i graja tam już tylko PartyRecall, czyli klan który owni wszystkie umarłe serwery. Po prostu dajcie mi jakikolwiek dowód, że wy to nie oni. Wtedy uwierzę i zajrzę do was ze znajomymi, bo RPG to już przeszłość, a Tales śmierdzi korupcją.
Moje konto jest już dowodem na to, że to nie my (zajrzyj w posty w ich temacie). Zawsze możemy porozmawiać na teamspeaku --> ogólnie planujemy od czasu do czasu dać taką możliwość kontaktu z nami.
W sumie nie zwróciłem uwagi na ilość postów. Marzec to dobry okres na pogranie w L2 więc zajrzymy i ocenimy sytuację. Na betę pewnie też wpadniemy posprawdzać balans klas i inne pierdoły. Powodzenia i oby wpadło dużo ludzi.
Jest to na tyle duża inwestycja, że nie mamy zamiaru potknąć się w jakimkolwiek stopniu :) PS. Powoli przygotowujemy rosyjską i grecką sekcję. Niedługo także pojawi się opcja wyboru na stronie.
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: czort1980 w Luty 18, 2020, 11:38:28 am
Jest to na tyle duża inwestycja, że nie mamy zamiaru potknąć się w jakimkolwiek stopniu :) PS. Powoli przygotowujemy rosyjską i grecką sekcję. Niedługo także pojawi się opcja wyboru na stronie.
I to się ceni. Niestety od wielu lat polska scena Lineage 2 nie jest w stanie zaoferować nic ciekawego. Ostatni polski serwer na jakim grałem padł w 2012 i przez ostatnie 8 lat nie pojaiwło sie totalnie nic. Trochę długo czekałem na takie info, ale skoro (jak piszesz) nie macie się zamiaru na niczym potknąć to wygląda to przyzwoicie. Poza tym liczba twoich topiców na tym forum świadczy o tym, że nie jesteś jakimś randomem, tylko trochę o świecie L2 wiesz - oby wiedza o plikach L2 była duża! Widzimy się niebawem.
Nasz nowy updater --> https://www.facebook.com/l2against/photos/rpp.100283131555779/113413160242776/?type=3&theater Najnowsze zmiany --> https://forum.l2against.eu/showthread.php?tid=44 Ankieta odnośnie Mana potek i Steal of divinity --> https://forum.l2against.eu/showthread.php?tid=43 (trzeba się zarejestrować). Pojawiliśmy się także w jednym z artykułów: https://www.altermmo.pl/gdzie-grac-w-lineage-2-w-2020/
Jeżeli chodzi o soha to random kradzież będzie zbyt op. Ta postać i tak jedzie większość innych na oly, ma problem z kilkoma. Największy pewnie z manodajkami, random kradzież daje możliwość zabrani acu i empa, gdzie normalnie nigdy ee do tego nie doprowadzi.
Jeżeli chodzi o soha to random kradzież będzie zbyt op. Ta postać i tak jedzie większość innych na oly, ma problem z kilkoma. Największy pewnie z manodajkami, random kradzież daje możliwość zabrani acu i empa, gdzie normalnie nigdy ee do tego nie doprowadzi.
Dokładnie, głównie chodzi o oly, na zwykłym pvp cancel jeśli nawet będzie również random to nie robi aż tak dużej różnicy bo jeden target dostaje 4-5 canceli w jednej sekundzie :)
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: west30 w Luty 25, 2020, 11:01:25 am
Zapowiada się ciekawy projekt - aktualnie odpoczywam po tym pseudo l2 tworze Essence i chętnie wbije na serwer jak wystartuje:)
Rozpoczęła się seria konkursów na facebooku, więc jeśli chcecie zgarnąć trochę Creditsów na start, to macie ku temu okazję. https://www.facebook.com/l2against/photos/rpp.100283131555779/117529609831131/?type=3&theater (https://www.facebook.com/l2against/photos/rpp.100283131555779/117529609831131/?type=3&theater)
Promujecie się już na zagranicznych forach ? Kiedy wskoczycie na hop zone top zone etc?
Temat jest niemalże na każdym zagranicznym forum. Nie pojawimy się tylko na topzonie, ponieważ nie da się dogadać z adminem(więcej info na mxc). Dodatkowo nie każdy "votezone" ma API, więc z takich najzwyczajniej w świecie rezygnujemy. Płatne reklamy(tj.banery pojawią się przed beta testami. Możecie już votować z aktualnych linków, które są na stronie.
Jasne, że nie na każdy warto się pchać. Liczę na sukces, ponieważ brakuje dobrego servera h5 na miesiące swobodnej gry. Międzynarodowe środowisko jest ważne dla dobrego bilansu :) Powodzenia i czekam na bete
Co myślicie o wyłaczeniu auto learn skilli po 80lvlu ? :)
Myślę że nowi gracze będą mieli niechęć do robienia takich rzeczy, zauważyłem to na kilku serwerach, prędzej gm shop do A-grade.
Raczej pójdziemy w tym kierunku(autolearn do 80) ze względu na: - poprawioną ekonomię serwera - ogranicznie robienia postaci specjalnie pod instancje + tym samym wyrównają się szansę między graczami -dodamy je także za FA po 1/2 rozdaniu hero(lecz nie wszystkie) -itp.
A wszystkie składowe przekładają się na wydłużenie życia serwera :)
//Wleci z tą informacją update, więc każdy się dowie.
Co myślicie o wyłaczeniu auto learn skilli po 80lvlu ? :)
Myślę że nowi gracze będą mieli niechęć do robienia takich rzeczy, zauważyłem to na kilku serwerach, prędzej gm shop do A-grade.
Raczej pójdziemy w tym kierunku(autolearn do 80) ze względu na: - poprawioną ekonomię serwera - ogranicznie robienia postaci specjalnie pod instancje + tym samym wyrównają się szansę między graczami -dodamy je także za FA po 1/2 rozdaniu hero(lecz nie wszystkie) -itp.
A wszystkie składowe przekładają się na wydłużenie życia serwera :)
//Wleci z tą informacją update, więc każdy się dowie.
Może jestem leniwy. Ale wolał bym do 85 :D
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: west30 w Marzec 04, 2020, 11:18:41 am
Ma ktoś ochotę pobiegać razem od startu. Gram tylko wieczorami z uwagi na to, że w ciągu dnia pierwsze skrzypce u mnie w życiu gra mój synek i żona- gram for fun nie dla ownowania pixelowego światka. Kusi mnie by pograć tankiem lub sumonerem. Jak ktoś coś zapraszam do kontaktu na priv.
Mysl, ze trrzeba DAC szanse L2Against przedewszystkim ze wzgledu na male zmiany istotne dla ulepszenia I uproszczenia gameplayu: certy dzialaja na subach, maly rate + auto learn do 80 widac ze server nie jest nastawiony na boty albo boxy. Nie widac tutaj ruchow pod publiczke duzych klanow. Wchodze w to. Do zobaczenia !
Jak teraz wygladaja CP? Po ile godzin sie gra? Zastanawia mnie to gdyz od wielu lat juz nie studiuje i nie mam tyle czasu (rodzina/praca) a domniemam, że wiekszośc graczy L2 jest w podobnym wieku.
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: TNTvol2 w Marzec 06, 2020, 11:32:26 am
Jak teraz wygladaja CP? Po ile godzin sie gra? Zastanawia mnie to gdyz od wielu lat juz nie studiuje i nie mam tyle czasu (rodzina/praca) a domniemam, że wiekszośc graczy L2 jest w podobnym wieku.
CP składa się z 10 lub 11 graczy ze względu na różny czas grania, jeśli grasz mniej nie ma z tym problemu, aczkolwiek 2-4 godzinny dziennie na grę w takowych CP to podstawa.
Wszystko super ale raty x 7 to H.... nie gra . Ja osobiście proponuje x1 i ciułanie grosza do grosza ,drop z moba lub z rb to coś co cieszy miesiącami a x7 ????? mamy przykład Gamecost x7 szybko do wora i dno .dziekuje
Myśleliśmy ogólnie o ratach x1, ale tutaj także chodzi o reklamę. Jak widzicie celujemy w taki mid-config, a jakby ktoś zobaczył takie raty to nawet nie otworzyłby opisu. Nowa marka, nowy serwer, więc nie tak łatwo wejść w segment low ratów. Ogólnie raty serwera są x7, ale vit działa jak na oficjalnym serwerze(na aktualnych midówkach nie ma 300% tylko jakies 900% expa na 4lvlu jakbyście się dobrze przyjrzeli). Dosyć szybko spada do 0lvla jeśli nie nabijasz bonusu z huntinga tak szybko jak na wyższych ratach, więc nie uświadczycie ciągłego x21. Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie zostanie wyłączony niebieski dziadek (Gift of Vitality na 2h). PS. W przyszłości to raczej będzie low ratowy classic. https://www.facebook.com/groups/againstcommunity/ Jeśli nie korzystacie z discorda to wychodzimy wam z propozycją grupy na fejsie. Możecie tutaj poruszać przeróżne tematy/wklejać filmiki/zdjęcia, cokolwiek.
Szkoda, że równo z wami wstaje valhalla, na którą grzech nie wpaść ale się zastanowię bo też za was trzymam kciuki =).
Nie ma idealnej daty startu serwera. W październiku RPG, w lutym tales, latem co innego...
Ja ogólnie szukam serwera, który będzie stał trochę czasu. Rzygam tymi wszystkimi high rate`mi, które stoją po dwa tygodnie i padają jak domki z kart. Nawet wspomniana Valhalla, gdzie randomy gracz z duża ilością czasu na grę i tak będzie epoki za jakimś CP. Wydaje mi się, że polska scena Lineage2 potrzebuje serwera, który będzie stał długo, na którym będzie coś się działo, gdzie admini będą dostępni i sama gra w sobie będzie spełniała oczekiwania graczy. Od kilku grubych lat nie ma żadnego polskiego serwera, a wydaje mi się, że polskie comunity które jest naprawdę duże na taki serwer zasługuje. I oby Wam się udało - widzimy się na becie i 20. na start!
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: monere11 w Marzec 07, 2020, 10:29:41 am
Siemanko. To i ja zawitam na serwerek😎 będzie ciekawie powodzenia
mowisz ze kupujecie banery a na mxc , gdzie jest jeszcze najwieksza gownoburza o l2 jakos nic nie macie, poza tematem
Z tego co wiadomo to od 12 marca dopiero :)
Możliwe, że już jutro się pojawią :)
@Update 11.03.2020 Ostatecznie skille będą autolearn do 85lvla Reklamy już się powoli pojawiają: https://maxcheaters.com/ / https://l2top.co/ https://l2network.eu/ https://l2votes.com
mowisz ze kupujecie banery a na mxc , gdzie jest jeszcze najwieksza gownoburza o l2 jakos nic nie macie, poza tematem
Z tego co wiadomo to od 12 marca dopiero :)
Możliwe, że już jutro się pojawią :)
@Update 11.03.2020 Ostatecznie skille będą autolearn do 85lvla Reklamy już się powoli pojawiają: https://maxcheaters.com/ / https://l2top.co/ https://l2network.eu/ https://l2votes.com
Bardzo ładnie słowo dotrzymane, banery pojawiły się na kilku renomowanych stronach z serwerami Lineage2, pierwszy plus dla administracji :bump:
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: perfecT w Marzec 15, 2020, 12:10:26 am
(https://i.imgur.com/TR4Lfwf.png)
Myślę, że 500-600 realnego online możemy się spodziewać na starcie! Zapraszam 🌏Discord: https://discord.gg/tJdVyVH 🎭FB Community: http://bit.ly/2TQn73d Zmiany: (Patch #09): http://bit.ly/2U49a0s
Tytuł: Odp: [L2J]L2AgainsT X7 H5 PvP #Spring #Live 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: M3dium011 w Marzec 15, 2020, 06:35:20 am
serwer zapowiada sie ciekawie , zaczyna mi sie wtedy urlop wiec wbiję na pewno ;)
I to się ceni! Aktywna administracja, wiedzą + ogar = sukces! Jutro testujemy dalej!
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: perfecT w Marzec 17, 2020, 01:30:09 am
Trochę zmian w dmg na oly Poprawione formuły dla dmg summonerów(przekazywanie attry) Poprawiony vote reward system. #Patch 0.11 https://forum.l2against.eu/showthread.php?tid=73
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: Slomek w Marzec 17, 2020, 11:04:52 am
H5 to ta kronika w ktorej koniarz miecie wszystko ?
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: born2b3wildLOL w Marzec 17, 2020, 11:32:21 am
Mam pytanie, czy jest auto create account i co jest ze stronką ( witryna niedostępna - dedos ? )
Mamy aktualnie 10h DDOS(serwer wytrzymuje, aczkolwiek strona nie). Już prawie poradziliśmy sobie z tym problemem :) Był autocreate account na kilka h, lecz w związku z przywróceniem strony, wróciły normalne rejestracje. Wszyscy, którzy zarejestrowali się automatycznie --> prosimy o kontakt. (https://cdn.discordapp.com/attachments/651892829223780392/690759627138400256/unknown.png)
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: Niqez w Marzec 21, 2020, 07:29:26 am
Wstawi ktos gdzies caly system? Bo mam problemy z patchem :oops:
Jeżeli ktoś chce grać na tym serwie - to szczerze odradzam. ( nie napisze dla czego, bo mi się nie chce - przekonaj się sam )
Banik za adrenaline ? :D
Nie wydaje kasy na kupę która stoi 3-4 miechy ( tym bardziej na adrenaline bo są inne boty o czym za chwilę ), poza tym jeżeli bym już bocił to wchddze na instancje i jak mi udowodnisz że jade na adrenalinie - hahaha naaab - i jeszcze jedno dziala zmodyfikowana nowa wersja "szafa hlap" darmowa i nie do wykrycia; 27 wstaje h5 25x saga więc wasz online bedzie to jakieś - gm i jego kolega.
Jeżeli ktoś chce grać na tym serwie - to szczerze odradzam. ( nie napisze dla czego, bo mi się nie chce - przekonaj się sam )
Banik za adrenaline ? :D
Nie wydaje kasy na kupę która stoi 3-4 miechy ( tym bardziej na adrenaline bo są inne boty o czym za chwilę ), poza tym jeżeli bym już bocił to wchddze na instancje i jak mi udowodnisz że jade na adrenalinie - hahaha naaab - i jeszcze jedno dziala zmodyfikowana nowa wersja "szafa hlap" darmowa i nie do wykrycia; 27 wstaje h5 25x saga więc wasz online bedzie to jakieś - gm i jego kolega.
Ale ty chlopie pierdolisz glowa mala xD
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: eta30 w Marzec 25, 2020, 06:13:59 am
Jak już ktoś przejdzie przez systemy to bot hunting jest 24/7 :) + mamy zajebistą społeczność co wysyła mi od razu pma. Kolejne poprawki w changelogu: https://forum.l2against.eu/showthread.php?tid=114
Serwer póki co jest zajebisty, nie jest to kupa w stylu talesa czy sagi, gdzie banda randomów w a gratach ubija 7rb masowo bez większych problemów. Widać coraz większy online, także wszystko jest dobrze a idzie ku lepszemu!
Serwer póki co jest zajebisty, nie jest to kupa w stylu talesa czy sagi, gdzie banda randomów w a gratach ubija 7rb masowo bez większych problemów. Widać coraz większy online, także wszystko jest dobrze a idzie ku lepszemu!
a od kiedy na serwerze z full bufferem ubicie 7rb w a gradach jest problemem xd
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: perfecT w Marzec 27, 2020, 01:27:58 am
(https://i.imgur.com/Pv9SAYu.png)
Ostatni rekord online: 1134 :)
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: perfecT w Kwiecień 09, 2020, 12:58:15 am
Odświeżymy troszeczkę temacik :) Mamy już patch 1.7 --> https://forum.l2against.eu/forumdisplay.php?fid=7 Pierwsze epiki za nami (https://i.imgur.com/taYalHy.png) (https://i.imgur.com/s6uzsuZ.png) (https://i.imgur.com/WTQRnEX.png) (https://i.imgur.com/4RnwHat.png)
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: Peritus w Kwiecień 12, 2020, 11:57:18 am
PvP nie brakuje, botów nie ma, community jest EU - nic tylko grać
BUMP :) Stabilne 800 online wieczorkami po lekko ponad miesiącu Najlepsze dramy w l2 tylko u nas!
Tytuł: Odp: [L2J] L2AgainsT - H5 x7 - START 20.03.2020
Wiadomość wysłana przez: perfecT w Maj 04, 2020, 01:33:58 am
(https://i.imgur.com/qBmGAJU.jpg) Nie ukrywając troszeczkę nam online zmalał, ale lecimy do przodu. Aktualnie pracujemy nad automatycznymi GvG 3v3, 5v5 i 9v9 oraz podłączeniu się do serwera za pomocą clienta z Goda :)