Wiec tak: włączam Lineage i wlancza sie "Automatic update" Z tego co sie orietuje to dzisiaj wychodzi Chronicle 5 i to wlasnie ono mi sie updatuje tak?
Jednak to cholernie dlugo trwa,idzie tak wolno ze zajmie 2 dni zanim mi sie to zupdatuje a ja nie moge w tym czasie grac. Da sie cos zrobic zebym mogl teraz grac? :(
nie rób Update :D
i co wtedy?
No i nic, bo c5 bedzie na prywatnych serwerach mniej wiecej 3 dni po premierze Duke Nukem Forever
Czyli kiedy?
sciagnij z www.lineage2.bo.pl w download clienta c4
Cytat: CezarCzyli kiedy?
"...Jako ciekawostkę dodam, iż Duke Nukem Forever po raz pierwszy został zapowiedziany dokładnie 25 kwietnia 1997, czyli o ile ufać moim zdolnościom matematycznym...jakieś dziewięć lat temu."
na dniach znaczy sie
Do czego mi to posluzy? Ten clijent C4. Cos nie moge go sciagnac.
Cytat: CezarCzyli kiedy?
Tego nie wiedzą nawet najstarsi górole.
Nie rób update, chyba że grasz na retialu.
Jesli zrobie update to automatycznie bedzie gra na Chronicle 5 czy na 4 bedzie mozna grac?
prosze o to link do c5 http://www.lineage2.com/pds/pds_client.html
I jak sciagne z tej stronki C5 to nie bede musial updetowac gry tak jak teraz?
jakaz to sila kaze ci zadawac te idiotyczne pytania moj mlody padawanie ?
CytatI jak sciagne z tej stronki C5 to nie bede musial updetowac gry tak jak teraz?
nie
z tad chyba sie szybciej powinnno sciagnac co? Ale tu trzeba placic za konto zeby sciagnac?
tak bo z tamntąt sciągasz jak by przez torrenta
Ale musze za to zaplacic tak?
nie L2 jest za free tylko gra na serverze oficjalnym jest za $$$
Ok probuje sie zarejestrowac ale nie wiem co to jest to Zip/Postal Code?
Zeby nie sciagac klienta c5 co inteligentniejsi (np ja;]) sciagneli wczesniej klienta pts i zrobili update, ktore trwalo 5 min:D
Btw, skoro nie grasz na oficjalu po co Ci klient c5?
Na prywatnych w Chronicle 5 nie bedzie mozna grac?
Juz napisalem ze bedzie mozna ok 3 dni po premierze Duke Nukem Forever;)
Wiec moge sciagnac C5. Co znaczy to Zip/Postal Code?
Jakis kod stanu/poczty w USA/canada
Dobrze ze nie IQ....
Wiec co tam wpisac?
Te sarkastyczne uwagi moglbys zachowac dla siebie :x
Cezar.Sciagasz clienta C4 jezeli chcesz grac na privach serverach. i przestan GADAC o Glupich update-cie bo mnie denerwujesz
Cytat: Cezar
Te sarkastyczne uwagi moglbys zachowac dla siebie :x
Walczylem z tym przez ostatnie 10 min...
O to chodzi ze Clienta C4 nie wiem dlaczego nie moge sciagnac,cos jest nie tak.
Bo go NIE MA. NIE MA C4 jest C5, kminisz?
System/Board napisal cos innego...
poza tym jest bo jest do sciagniecia lient C4 tylko nie moge go sciagnac
Cytatixi
:o :o :o :o masz jakis kompleks ?
Rozwin mysl.
Cytatpoza tym jest bo jest do sciagniecia lient C4 tylko nie moge go sciagnac
To gdzie jest do sciagniecia?;] podaj link prosze:)
K..... Mac gdzie sie facet urodziłes
Jesli masz C4 to je zainstaluj nie rób UPDATE tylo sciagnij patcha do serwera na jakim grasz i podmien folder system i bez update normalnie mozesz grac odpalajac gre z folederu system a nie przez l2 exe z głównego folderu
Jesli ni emasz C4 to sciągnij na serwerze na którym chcesz grac powinien byc link do clienta C4 albo poszukaj na GOOGlE
jesli bedziesz miał C5 nie dasz rady grac na serwerach C4 dopóki admini nie zrobia kompatybilnosci serwerów z plikami C5 lub sami nie przejdą na C5
Z oficjalnej strony teraz raczej nic nie da sie sciagac bo cos robia ze stroną
Cytat: System/Boardsciagnij z www.lineage2.bo.pl w download clienta c4
Tu jest Sytem/Board juz go podal...
bedziesz gral 1 raz w l2 ?
CytatZ oficjalnej strony teraz raczej nic nie da sie sciagac bo cos robia ze stroną
Bo plik z instalka l2c4 nie istnieje juz na serwerze;]
Ixi i Major zaczynacie juz przecholowywać... jezeli macie w taki sposob traktowac kogos kto dopiero co uslyszal o tej grze i proboje sie czegos dowiedziec to lepiej sie zastanowcie czy nie lepiej sie od razu przeniesc na inne forum. Jest takie jedno na ktorym macie tylko i wylacznie graczy z oficjala...idzcie tam i tam strugajcie wazniakow
to bylo wasze finalne ostrzezenie... jakakolwiek impertynencja wiecej z waszej strony i bedzie permanentny ban
Nie wiem o co Ci chodzi. Jakos nie moglo do goscia dotrzec ze nie ma juz instalki c4 bo zostala zastapiona przez c5 i trzeba bylo zastosowac srodki przekazu bezposredniego...
Cytat: ShamanekZreszta widze ze koles nie za bardzo wiedze przysfaja :twisted:
Juz niektorzy sa 'ixiodporni' hmm..
Shaman tego nie wie, ale ja chcialem dobrze:))
CytatOstrzeżeń: 8
Pewnie zawsze chcesz dobrze :)
Cezar jakieś dalesz pytania ??
http://www.gamershell.com/download_12986.shtml -link do C4. Ściągnij to, zainstaluj i pod żadnym pozorem nie rób update! Potem znajdź sobie jakiś serwer, ściągnij plik umożliwiający grę na tym serwerze, zrób konto i ciesz się gra.
czyli to znaczy ze bedzie morzna bylo grac w C5 na karzdym serverze naprzyklad na Entrnal Sin bede mugl grac w C5 jak zrobie upade
nie ...to oznacza ze bedziesz mogl grac w c5 na retailu...
ej a jak zrobie upade to bede musial zaz od nowa instalowac c4 czy bede mugl normalnie sobie grac tak jak gralem w c4
od nowa
sory ze napisze Caps lockiem ale moze wtedy dotrze
JESLI MAJĄC C4 ZROBICIE UPDATE TO WTEDY BEDZIE TO C5 I BEDZIECIE MOGLI GRAC TYLKO NA RETAILU NA OFICJALNYCH SERWERACH NA PRIWACH NIE!!!!!!!
JESLI ZROBICIE UPDATE BEDZIE TRZEBA JESZCZE RAZ ZAINSTALOWAC GRE!!!
Zainstalujcie l2 C4 NIE ROBIC UPDATE!!!! wejsc na strone prywatnego serwera na którym chcecie grac sciągnać patcha do tegoż serwera i w katalogu podmienis folder system i z tegoż folderu system odpalic gre
NIE ODPALAC GRY PRZEZ L2.EXE Z GŁÓWNEGO KATALOGUbo wtedy zrobi sie update
A moze ma ktos mape swiata C5?? Bo chciałbym zobaczyc czy doszly jakies nowe lokacje i miasta. plz dajcie linka
http://musaran.free.fr/L2/Map+/Lineage%20II%20c5%20Map%20Plus%20draft.jpg
Cytat: ShamanIxi i Major zaczynacie juz przecholowywać
major76
Dołączył: 07 Lut 2005
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1oswiadczam ze nie mam nic wspolnego z flamebotem o imieniu "ixi", nigdy go nie spotkalem oraz nie jestem z nim w zaden sposob spowinowacony.
Cytatoswiadczam ze nie mam nic wspolnego z flamebotem o imieniu "ixi", nigdy go nie spotkalem oraz nie jestem z nim w zaden sposob spowinowacony.
to nie zachowuj sie w ten arogancki sposób co on
Cytat: major76
major76
Dołączył: 07 Lut 2005
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1
oswiadczam ze nie mam nic wspolnego z flamebotem o imieniu "ixi", nigdy go nie spotkalem oraz nie jestem z nim w zaden sposob spowinowacony.
:(
Mowiles ze mnie kochasz....;'(
Cytat: Shaman
to nie zachowuj sie w ten arogancki sposób co on
Arogancki? Ja jestem Jezusem tego forum (patrz ostrzezenia)
Edit by Rake:Nigdy nie lubiłem Jezusa.;]
Cytat: ixiCytat: major76
major76
Dołączył: 07 Lut 2005
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1
oswiadczam ze nie mam nic wspolnego z flamebotem o imieniu "ixi", nigdy go nie spotkalem oraz nie jestem z nim w zaden sposob spowinowacony.
:(
Mowiles ze mnie kochasz....;'(
Cytat: Shaman
to nie zachowuj sie w ten arogancki sposób co on
Arogancki? Ja jestem Jezusem tego forum (patrz ostrzezenia)
kocham cie i nienawidze :heart:
Czy Jezus tez byl arogancki objawiajac ludziom prawde i walczac o to aby weszli na droge swiatla ?
Obydwoje zachowujecie sie arogancko a do jezusa z głoszeniem drogi swiatla wam jeszcze sporo brakuje... ;)
Ixi masz 10 ostrzezen... kazde kolejne to ban ... wiec ja bym sie tak nie cieszyl ...
Cytat: ShamanObydwoje zachowujecie sie arogancko a do jezusa z głoszeniem drogi swiatla wam jeszcze sporo brakuje... ;)
Ixi masz 10 ostrzezen... kazde kolejne to ban ... wiec ja bym sie tak nie cieszyl ...
moja wiedza daje mi prawo do arogancjii.
co do ixi:
Mozna zbic jakos karme na forum ? skoro macie full C4 to moglibyscie na forum tez uruchomic questa na odpuszczenie grzechow.
Cytatmoja wiedza daje mi prawo do arogancjii.
lubie ludzi którzy się cenią.... ale nie przeceniają... ty należysz do tych drugich...
CytatMozna zbic jakos karme na forum ? skoro macie full C4 to moglibyscie na forum tez uruchomic questa na odpuszczenie grzechow.
karme mozna zbijac tylko i wylacznie poprzez prace na rzecz forum i strony... skoro jestescie tacy mast to napiszcie jakies poradniki lub/albo recenzje itp.
Chce ixi zbic karme to niech napisze recenzje z c5 z komentarzem wlasnym co do zmian...
PS. trzba sie umiec tez zachowac by nie lapac ostrzezen a nie potem je zbijac
Cytat: Shaman
Chce ixi zbic karme to niech napisze recenzje z c5 z komentarzem wlasnym co do zmian...
PS. trzba sie umiec tez zachowac by nie lapac ostrzezen a nie potem je zbijac
Napisalbym ale okaza sie zbyt aroganckie i bedzie rogalik bananowy :F
Cytat: ShamanObydwoje zachowujecie sie arogancko a do jezusa z głoszeniem drogi swiatla wam jeszcze sporo brakuje... ;)
Mamy 21 wiek, potrzeba nowoczesnego gloszenia drogi swiatla.
Cytat: ShamanCytatmoja wiedza daje mi prawo do arogancjii.
lubie ludzi którzy się cenią.... ale nie przeceniają... ty należysz do tych drugich...
to tylko twoje subiektywne zdanie, widzac ilasc ludzi w klanie i akademii oraz majac swiadomosc ze czekam jeszcze na kilku, smiem twierdzic ze moja parafia jest coraz wieksza co jest rownoznaczne z tym iz moja droga swiatla jest dobrą droga, ilosc moich wiernych stale rosnie.
Cytatto tylko twoje subiektywne zdanie, widzac ilasc ludzi w klanie i akademii oraz majac swiadomosc ze czekam jeszcze na kilku, smiem twierdzic ze moja parafia jest coraz wieksza co jest rownoznaczne z tym iz moja droga swiatla jest dobrą droga, ilosc moich wiernych stale rosnie.
ano moje... trudnoi wyrażać swoje zdanie inaczej niz subiektywnie... nie sądzisz?
a co do twojej drogi swiatła to głos ja sobie do woli... mnie tam to nie przeszkadza dopoki nie rodzi to konfliktu na forum ...
CytatNapisalbym ale okaza sie zbyt aroganckie i bedzie rogalik bananowy :F
Napisz a nie wymigujesz sie od tego zanim jeszcze zacząłeś... zreszta pisałbyś o retailu (swoim jedynym ukochanym) wiec nie widze powodu bys byl w tym opisie arogancki... no chyba ze retail nie jest taki wspanialy za jakiego pragniesz by uchodził ...
Cytat: Shamannie jest taki wspanialy
nie kazdy moze byc taki jak ja czy ixi, tak to juz jest, ktos jest wspanialy, ktos go podziwia a jeszcze inny probuje powiesic z zawisci.
Cytat: Shaman
Napisz a nie wymigujesz sie od tego zanim jeszcze zacząłeś... zreszta pisałbyś o retailu (swoim jedynym ukochanym) wiec nie widze powodu bys byl w tym opisie arogancki... no chyba ze retail nie jest taki wspanialy za jakiego pragniesz by uchodził ...
Powinienes docenic nasz wklad w rozwoj strony/forum. co prawda probujemy wytlumaczyc ludiom ze nie maja racji w troche niekonwencjonalny sposob(flejm) ale taka resocjalizacja przynosi efekty x)
WoW ixi ma 11 ostrzezen i nie ma bana =]
Nie spamuj!
najlepiej by zrobić specjalne ostrzeżenia od imienia Ixiego ;D "Ixerki" dla inteligentnych flejmujących ludzi i poprawiających humorek innym ;]
Cytat: Sengaianajlepiej by zrobić specjalne ostrzeżenia od imienia Ixiego ;D "Ixerki" dla inteligentnych flejmujących ludzi i poprawiających humorek innym ;] np mnie ^^
:F
HAHAHAHAHA
NA KOLANA NIEWIERNI
Cytatnie kazdy moze byc taki jak ja czy ixi, tak to juz jest, ktos jest wspanialy, ktos go podziwia a jeszcze inny probuje powiesic z zawisci.
wiekszosc ludzi bawi sie lepiej na privach niz wy na retailu... bo o zabawe tu chodzi a nie o maniakalne podejscie ze albo retail albo nic... chyba o tym gdzies zapomnieliscie...
Cytat: Shaman
wiekszosc ludzi bawi sie lepiej na privach niz wy na retailu... bo o zabawe tu chodzi a nie o maniakalne podejscie ze albo retail albo nic... chyba o tym gdzies zapomnieliscie...
Chodzi o 'Lineage2 albo nic'
Cytat: Shaman
wiekszosc ludzi bawi sie lepiej na privach niz wy na retailu... bo o zabawe tu chodzi a nie o maniakalne podejscie ze albo retail albo nic... chyba o tym gdzies zapomnieliscie...
LOL gdyby mi sie nie podobalo na oficjalu to bym tam nie gral. imo jest x100 lepszy od najlepszego pirata.
A myślicie że czemu każdy klijent L2 jest free ?? Robią sobie praktycznie reklame na każdym piracie :)P Ale i tak mnóstwo osób emigruje (nie wiem czy tu nie ma być imigruje - sorka) na oficjalne servy :) Najnowsze moby,itemy i questy - żyć nie umierać. Ja też bym se tam poszpilał ... zasponsoruje mi ktoś abonament ?? Tylko ok.5 dych na miecha. Pleaseeeeee !!!!
Teraz NCsoft szybko wyda nowe kroniki i na tyle zwiekszy przepasc miedzy oficjalem i piratem ze wiecej ludzi zacznie myslec o graniu na oficjalu
Cytat: MorrowindTeraz NCsoft szybko wyda nowe kroniki i na tyle zwiekszy przepasc miedzy oficjalem i piratem ze wiecej ludzi zacznie myslec o graniu na oficjalu
juz mysli, w 2 dni doszlo do nas do akademii ok 7 znajomych z piratow w tym jeden z meksyku, jeden z koreii.
heheh..za pol roku bedzie Public Test C6 :D