Witaj
Gość

Wątek: Chciałbyś dołączyć?  (Przeczytany 419 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Chciałbyś dołączyć?
« dnia: Grudzień 12, 2009, 10:07:47 pm »
Witaj drogi internauto...
W związku z rozwojem serwisu i rozpoczęciem projektu poszukujemy chętnych do współpracy. Z czasem rozpoczęcia nowego projektu "progame" zaczęliśmy poszukiwać chętnych osób do stworzenia nowego portalu o grach. Jeśli Twoim zdaniem znasz się na grach, czujesz, że jesteś w temacie i z pewną frajdą spędzasz czas przed monitorem młócąc w gry- powiem wprost- To właśnie Ciebie szukamy. Jeśli chcesz wpływać na to co dzieje się wokół Ciebie i zmienić wszystko pokazując co czujesz oraz tworzyć coś, co będą wszyscy oglądać - pisz śmiało na [email protected]

Nowy projekt ma na celu zbudowanie wielkiej bazy gier, recenzji, testów, galerii itp. Jeśli chciał/chciała byś zostać internetowym dziennikarzem to właśnie twoja szansa. Nigdy tego nie próbowałeś to nie problem, z czasem na pewno przyjdzie doświadczenie. DOŁĄCZ DO NAS !

Wszystkich rekrutów zachęcamy do wysyłania tekstów próbnych, pod którym napisz dlaczego chcesz do nas dołączyć. To wszystko wyślij na adres e-mailowy [email protected] Może to być recenzja, zapowiedź lub jakiś beta test.

Do grona współpracującego z projektem "progame" może dołączyć każdy chętny, szukamy osób na poniższe stanowiska:

- recenzent
- newsman
- beta tester
- grafik
- moderator

Jeśli masz jakiś pomysł co mogło by się pojawić na łamach portalu jakiś kącik czy dział także pisz, wszystkie wasze wypowiedzi będziemy brali pod uwagę, o wszystko możesz pytać na podanym adresie e-mailowym.

Każdy chętny powinien spełniać podstawowe wymagania :

- umiejętność poprawnego pisania w języku polskim

- znajomość tematyki gier komputerowych

- szczególnie wymagane - chęci

Uwaga: Nie szukamy osób niezdecydowanych, lubiących zmieniać hobby z dnia na dzień, po prostu nie chcielibyśmy aby ktoś zrezygnował po kilku dniach.