Witaj
Gość

Wątek: Quest na 76 lvl  (Przeczytany 2740 razy)

 • Wiadomości: 15

 • Pochwał: 0

Quest na 76 lvl
« dnia: Luty 13, 2013, 08:53:47 pm »
Nie chcę zaśmiecać przypiętego tematu.

Chcę wykonać Quest Hell Knight - Class Quest zgodnie z

http://lineage.pmfun.com/list/quest/hell-knight.

Dotarłem do pierwszego NPC`a ale nie chce mi dać Questa.  Co robić ??
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2013, 09:42:13 am wysłana przez potus »


 • Wiadomości: 1

 • Pochwał: 0

Odp: Quest na 75 lvl
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2013, 10:31:51 pm »
Level: 76
Pod nazwa questa w linku :oops:


 • Wiadomości: 15

 • Pochwał: 0

Odp: Quest na 75 lvl
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2013, 11:43:35 pm »
Mam 76 lvl :) sorry pisałem z głowy bez zaglądania  na profil.
Nie trzeba czasem zrobić jakiegoś Q wcześniej ??
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2013, 09:40:16 am wysłana przez potus »


 • Wiadomości: 15

 • Pochwał: 0

Odp: Quest na 76 lvl
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2013, 09:36:17 am »
Ten Quest chyba nie działa w tej wersji.


 • Wiadomości: 131

 • Pochwał: 4

 • :)
  • ew
Odp: Quest na 76 lvl
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2013, 07:30:43 am »
 Część pierwsza wymagany poziom 73

   1. Udaj się do Gorących Źródeł (ang. HotSprings), tam odszukaj Szefa kuchni Jeremiego (ang. Chef Jeremy). Porozmawiaj z nim i pobierz zadanie "The Finest Ingredients - Part 1" (do zadania na trzecią profesję nie musisz wykonywać drugiej części tego zadania).
   2. Teraz czeka Cię polowanie (bez drużyny się raczej nie obędzie). Polujemy na:

                  * zmutowane pająki: HotSprings Atrox i HotSprings Atroxspawn
                  * zmutowane rośliny: HotSprings Nepenthes
                  * zmutowane wargi: HotSprings Bandersnatchlings

          Wszystko to żyje na terenach Gorących Źródeł. Zbierz po 50 składników trzech rodzajów (łącznie 150 sztuk).

   3. Wróć do Jeremiego, jako nagrodę dostaniesz kostkę lodu. Pilnuj jej jak oka w głowie gdyż będzie ci ona potrzebna w przyszłości.

Część druga wymagany poziom 74

   1. Tu masz dwie możliwości: Sojusz z Orkami Ketra lub Sojusz z Varka Sillenosami, w zależności od wyboru rozmawiasz z Ketra's Messenger Wahkan lub Varka's Messenger Naran Ashanuk i pobierasz zadanie "Alliance with Ketra Orc/Varka Silenos". Musisz wykonać zarówno część pierwszą jak i drugą sojuszu. Zadanie polega na zdobyciu trofeów z odwiecznych przeciwników zwaśnionych ze sobą plemion. W pierwszej części musisz zdobyć ich 100, a w drugiej 300.
   2. Po wykonaniu drugiej części zadania ponownie udaj się do wysłannika plemienia u którego zaczynałeś i weź zadanie "Magical Power of Water".
          * Jeśli wybrałeś sojusz z orkami to na wschód od centrum Ketra Orc Outpost znajdź NPC o imieniu Asefa. Wyśle Cię na tajną misję odzyskania Itemu z obozu orków. Od tej pory nie możesz atakować Sillenosów, ani nie możesz być w drużynie z bijącej się z nimi, więc na czas przebywania w okolicy obozu Sillenosów wyjdź z drużyny (innych Kozły atakować mogą). Zakup Key of Thief i udaj się do obozu Silenosów. Tam znajdź skrzynkę (kompas wskaże drogę). Weź przedmiot ze skrzynki i odnieś do Asefy. Otrzymasz upragniony Divine Stone of Wisdom. Uwaga - na raz może wykonać zadanie tylko jedna osoba w "grupie", więc upewnij się że jako jedyny(a) otworzysz, inni chętni muszą czekać lub wziąć zadanie kiedy indziej.
          * Jeśli wybrałeś sojusz z sillenosami to w północno-zachodniej części obozu Varka odnajdź NPC o imieniu Udan Marudi. Wyśle Cię na tajną misję odzyskania Czerwonego Totemu z obozu orków. Zakup w mieście Key of Thief. Udaj się do obozu Orków i znajdź skrzynię w której ukryto totem (kompas wskaże drogę). Ponieważ misja jest tajna, nie możesz zostać zauważonym (zaatakowanym) po drodze przez żadnego orka. Nie możesz również być w drużynie, która bije orki ale możesz za taką drużyną iść. Możesz też dojść do celu idąc nasypem z południowego krańca obozu orków wprost do ich wioski. Jeśli jednak Ci się nie uda nie musisz rozpaczać, idź jeszcze raz porozmawiaj z Udan Marudi i spróbuj ponownie. Gdy otrzymasz Czerwony Totem wróć z nim do Udan Marudi, a on przekaże ci Divine Stone of Wisdom. Uwaga - na raz może wykonać zadanie tylko jedna osoba w "grupie", więc upewnij się że jako jedyny(a) otworzysz, inni chętni muszą czekać lub wziąć zadanie kiedy indziej. Jeśli pobierzesz od Udan Marudiego zadanie "Magical Power of Water - part 2" to otrzymasz z powrotem Czerowny Totem aby przy jego pomocy przywołać w sanktuarium orków Silnego Demona Ognia (Raid boss 8X) ale nie jest to wymagane do zdobycia trzeciej profesji.

Część trzecia poziom 76

    * Odnajdź Dark Knight Mordred w Akademii Hardina, on z kolei wyśle Cię do Goddard do Strażnika Bayarda (ang. Guard Bayard).
    * Od strażnika dostaniesz zadanie na przyniesienie zeznań od niejakiego Bavarina przebywającego w Gorących Źródłach. Udaj się tam i porozmawiaj z nim, w zamian za zeznania Bavarin oczekuje obyś mu wręczył kostkę lodu, którą powinieneś mieć w plecaku jeśli wykonałeś zadaniu u Szefa Jeremiego "The Finest Ingredients - Part 1". Wróć do Bayarda.
    * Na południe od Wieży Zuchwałości (ang. ToI) nieopodal źródła rzeki znajdziesz pierwszą z sześciu tablic jakie przyjdzie Ci odszukać "Tablet of Vision", podejdź i "porozmawiaj". Poczujesz na sobie efekt działania czaru Recharge (odnawia manę).
    * Idź do Doliny Świętych (ang. Valley of Saints). Tam na północno-wschodnim krańcu doliny znajdziesz kolejny "Tablet of Vision". Nieopodal zobaczysz kilka aniołów Guardian of Forbidden Knowledge (76lvl). "Kliknij" na "Tablet of Vision", on "powie" by zabić te anioły. Tu również bez drużyny raczej nie obędzie się.
    * Idź do północno-wschodniego krańca Ketra Orc Outpost i znajdź trzeci "Tablet of Vision" i kliknij na nim by stoczyć pojedynek z "Sword Player Biel". Pamiętaj - nikt nie może wtrącać się w walkę, nie może cię leczyć, aurować, bić czy pomagać. Po wygranym pojedynku "porozmawiaj" z Kamieniem ponownie.
    * Wróć Bayarda, ten każe ci przynieść Divine Stone of Wisdom który otrzymujesz z zadania "Magical Power of Water". Następnie strażnik wyśle Cię do czwartej już tablicy. Jest ona zlokalizowana niedaleko drogi łączącej Ketra Orc Outpost z Garden of Beast niedaleko domu Silenosów (to ta "rozmazana" droga na mapie).
    * Musisz stoczyć kolejny pojedynek, tym razem z Archon of Halisha. Aby się pojawił musisz zabić 700 stworków questowych. Najlepsze miejsce to okolice Shrine of the Loyal (Wall of Argos). Mobków jest mało i do tego na dużym obszarze. Od bólu można je bić samemu, więc potki w kieszeń, broń w łapę i jazda. Zwracaj uwagę na ekwipunek, bo w momencie gdy zabijesz siedemsetnego mobka i wpadnie ci do plecaka siedemsetny item questowy, pojawi sie Archon of Halisha. I tu jedna zasada - podczas pojedynku nie możesz być leczony(a), aurowany(a), a także nikt nie może tknąć twojego mobka bo inaczej on zniknie, a ty staniesz przed perspektywą ponownego wybijania siedmiuset mobow questowych! OSTROŻNIE więc, bo pomyłka dużo kosztuje! Przeciwnik nie jest trudny i buffy otrzymane przed walką umożliwią wygraną.
    * Po zabiciu znajdziesz item questowy oraz pojawi Ci się nowe zadanie - odnaleźć piąty "Tablet of Vision". Znajduje się on w północnej części Muru Argos.
    * Ostatni szósty już "Tablet of Vision" znajduje się na północ od Lasu Zmarłych. Porozmawiaj z tablicą, pojawi sie Quest Monster - dość silny (żółty), a obok niego Disquarced Knight Waldstein, którego ten potwór będzie bić, musisz zabić bestię zanim on zabije zjawę. Badź pewny(a), że masz najlepsze możliwe dostępne aury/tańce. Pamietaj, nie można Cię aurować podczas walki, tak samo leczyć, bo potwór zniknie. To jest pojedynek! Po zabiciu bestii porozmawiaj ponownie z kamieniem.

//+ (przejrzyj notkę)
~Kamal
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2013, 08:26:54 pm wysłana przez Kamal »