Witaj
Gość

Ankieta

co zrobic

robić
10 (83.3%)
nie robic
2 (16.7%)

Głosów w sumie: 12

Wątek: quest na stridera  (Przeczytany 2072 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

quest na stridera
« dnia: Marzec 25, 2007, 08:21:40 am »
jeżeli mój smok wali w to drzewo to z niego ubywa życie i ja ubędzie całe to wylatuje multum "duszków" nie wiem co zrobić walić aż wylecą dyszki i czasem rozwala mi smoczka czy czekać aż sie życie odnowi


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

    • Dragon-Network
Odp: quest na stridera
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2007, 09:53:45 am »
musisz walic te drzewo az dostaniesz z niego lisc najlepiej bez broni i ssow (oczywiscnie to hatch ma bic) czasami bedziesz musial czekac az sie zycie odnowi (i dlatego najlepiej zeby walil jak najslabiej)

mam nadzieje ze pomoglem :D


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: quest na stridera
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2007, 02:59:07 pm »
jak masz jakies heale to z nich korzystaj, z kazdym uderzeniem jest szansa na lisc, ale drzewo musi zyc, co wiecej, jesli ma mniej niz 50% hp to szansa na zikniecie liscia jest jeszcze wieksza,  wiec staraj sie utrzymywac je nisko, tak jak juz bylo mowione, nie uzywaj beast shotow ani broni smokiem, za to daj mu alacrity potka, to zawsze pomaga ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: quest na stridera
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2007, 04:49:39 pm »
Ja tego questa robiłem z moją dziewczyną (SE) :) więc on healowała drzewo i smoczka i wszystko szła nawet nieźle. CHoc czasem jak chciałem zobaczyć ile HP ma drzewo zapomniałem żę mam targeta i używałem skila ale ogólnie nie najgorzej. a samemu ? ciężko XD

choć zależy od profesji ofcoz :)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: quest na stridera
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:01:18 am »
Dzięki już zrobiłem stridera pozdrówki