Witaj
Gość

Wątek: Human warrior >> Rouge >> Hawkeye Expienie  (Przeczytany 3028 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Human warrior >> Rouge >> Hawkeye Expienie
« dnia: Kwiecień 17, 2007, 05:49:54 pm »
Witam wszystkich jestem nowy  :( :( :(, calkowicie:P I mam pytanie gdzie Expic?? mam 16 lvl wojownika czlowieka i drag lucznika, gdzie expic do 40 lvl?? Gram na serwerze  Epi >>  Zeilth (niejestem pewien czy dobrze napsialem^^)


Ps jak taki post byl czy moglby ktos mi podac link do niego??

Pss Czy uwazacie ze lucznik jest w miare dobra psoaca dla poczatukjacego w Lineage 2 (ale majacego za soba GW i WoWa) :D

Z góry dzieki za odpowiedz . Pozdro all :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2007, 08:54:17 am wysłana przez Scroller »


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Human warrior >> Rouge >> Hawkeye Expienie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2007, 08:00:00 pm »
Do 20 mozesz expić spokojnie w Elfen ruins w mieście początkowym ;)
potem koło Dion i co raz dalej w miarę lvl-i stronę EG... Do 40 spokojnie tam dojdziesz, chyba że wolisz mocniejsze mobki (jeśli posiadasz dobry sprzęt) to możesz iść kolo OREN na tych gorszych mobkach ale to tylko tak ok 36 - 43/45 jak kto woli(stopniowo mocniejsze).
Dalej to już raczej tylko w party, bo nie opłaca się samemu solować mobki :p. Przynajmniej ja grając na low rate HE (EPI x4) dowaliłem sam tylko 54 lvl :? bo już dalej było ciężko.   :P

AHA... co do postaci to będzie ci kasy brakować jak wody na pustyni :P


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Human warrior >> Rouge >> Hawkeye Expienie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2007, 10:34:26 am »
exp tak jak kolega wyzej, natomist co do lucznika jest ciezki do wyepienia ale warto,poza tym jest kosztowny (ss-y) ale jak go zrobisz i jesli serv jest zrownowazony w miare :P to powinienes kosic magow i nie tylko, pozdrawiam


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Human warrior >> Rouge >> Hawkeye Expienie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2007, 03:28:29 pm »
tak to jest prawda w PvP lucznik ma problemy tylko z SpS ktory strasznie szybko czaruje mialem SR na 65lv(na epi) teraz mam HE (niedlugo mam 30lv) ale ciagle brakuje kasy


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Human warrior >> Rouge >> Hawkeye Expienie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2007, 03:51:33 pm »
Łucznik cięzki do wyexpienia...HE...padłem...
Najlepszy Archer do PvE. W duecie z PP można bardzo bardzo długo chodzić w mikro-pt gdy nie ma normalnego. Najszybciej expiący DD.
Czy dobry na 1st char :?: Hmm, raczej tak.
HATE ME MOAR!