Witaj
Gość

Wątek: Quest na PK  (Przeczytany 1411 razy)

  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Quest na PK
« dnia: Marzec 05, 2008, 10:22:45 am »
Siema
Nie wiem czy mieliście kiedyś taki problem jak ja, sam nie wiem czy to na DN działa czy nie...
Dajmy na to że robie questa na pk, potem go skończyłem, tzn oddałem sina i dostaje takie coś jak "manackle of coś tam"  i opisze questa pisze że jak pójde i oddam to babce to nie musze znowu robić questa (tzn, nie kupowac stelów czy sopów i nie składać tego blacka)
tylko że jak do niej ide to nie przyjmuje tego, wiecie co trzeba zrobić? (wiem że to nie jest dużo matsów, ale wiadomo nie chce się za bardzo robić tego ;p)
;)
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Quest na PK
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2008, 10:44:11 am »
pełnego questa trzeba robic tylko raz (tzn matsy itp) jak juz dostaniesz 1 "obroże"  wtedy
latasz tylko do judge > ivory tower > sea of spores (3 pająki) > IT> judge > expienie > judge

jak mialbym robic 2 razy dziennie calego questa  to by juz nie bylo zabawne  :P a tak wszystko na 1 buff robie

btw  nie zawsze schodza ci wszystkie  PK wiec judge pyta sie czy dalej chcesz robic (potwiedzasz wszystko) ,
przywolujesz jeszcze raz "darmozjada"
i idziesz tylko expic
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2008, 10:46:08 am wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Quest na PK
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2008, 02:33:29 pm »
oki
dzięki stary, mi jakos zawsze to nie działało :) ale przynajmniej wiem jak próbować.
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)