Witaj
Gość

Wątek: Wykrzykniki i błąd przy instalacji  (Przeczytany 1555 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« dnia: Kwiecień 04, 2008, 11:32:27 am »
Więc tak najpierw to witam.

Do gry wracam po...w zasadzie to nie pamiętam, C3 wtedy było i jeszcze C4 nie wyszło, ale było o nim głośno xD

Więc w związku z długą przerwą zaskoczyło mnie kilka rzeczy.

Ale głownie to mam pytanie odnośnie hmmm chyba to wykrzykniki były...chodzi mi o to czy na Abyss x3 możliwość wzięcia questu nie jest oznaczona takim wykrzyknikiem nad głową npc?
Może nie jest to tragedia, ale uciążliwość. A jeśli tak jest, to może jest sztuczna metoda na dodanie tych wykrzykniczków?

Drugi problem to natomiast podczas instalacji patcha wyskakuje mi błąd "file crc mishmatch - data integrity error" odnośnie plików skillgrp skillname-e nigdy wcześniej nie widziałam takiego błędu więc może ktoś wie co on oznacza. Zmiana instalki nic nie dała, pliczki ściągnęłam z jakiegoś tematu na tym forum w razie czego. Gra chodzi pomimo tego błędu, ale może będzie on miał konsekwencje później więc wolę zapytać czy ktoś wie o co chodzi?

Będę wdzięczna za udzieloną pomoc<3


Odp: Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2008, 02:16:24 pm »
Wykrzykniki oznaczaja mozliwosc rozpoczecia questu u danego NPC, lub kontynuacji wieloczesciowych questow.

Mialem ten blad i tez nie za bardzo wiedzialem co z nim zrobic, wiec zrobilem tak:
- deinstalacja Lineage 2
- czyszczenie rejestru jakims RegCleanerem - w moim przypadku jest to Ashampoo (ten krok jest dosyc istotny - bez niego nie udalo mi sie ominac niektorych problemow)
- wykasowanie pozostalych folderow
- sciagniecie innej instalki - z innego zrodla - warto pamietac o wlasciwej kronice ;) Abyss = Interlude
- instalacja L2
- przerwanie Autoupdatera (tego oryginalnego - zaraz po instalacji - wybierasz po prostu "Cancel" gdy prosi cie o potwierdzenie do uppdatowania - to jest wazne - inaczej rozpoczniesz uppowanie na Kamael)
- sciagasz Patchera ze strony Abyss
- instalujesz Patcha i uruchamiasz go
- autoupdate z Abyss
- wlaczasz L2 i grasz


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2008, 04:11:42 pm »
Dziękuję za pomoc^_^ Jak tylko znajdę jakąś instalkę to wypróbuje<3

A z wykrzyknikami to się nie zrozumieliśmy, otóż ja właśnie ich nie widzę, a pamiętam, że za moich czasów były.
Dlatego chciałam wiedzieć, czy może to w opcjach gdzieś, czy może na Abyssie ich nie ma, czy może coś innego popsułam bo mam do tego diabelne szczęście ^^'''


Odp: Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2008, 05:05:06 pm »
autoupdate Abyssa nie zostal przeprowadzony do konca - dlatego pewnie nie masz wszystkich mykow, a masz za to bledy ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2008, 01:46:32 pm »
Ech, nowa instalka i to samo.

Wywaliłam stare l2, wyczyściłam kompa ccleanerem, regcleanerem i dwoma jeszcze dwoma innymi. Zrestartowałam kompa, przed i po czyszczeniu. Zainstalowałam od nowa z nowej instalki i nadal pupa>.> Ten sam błąd, żeby było zabawniej po naciśnięciu ignoruj 2 razy, bo tak jak mówiłam ma problem tylko przy:
skillgrp
skillname-e
W każdym razie update się robi i twierdzi że jest successful. A wykrzykników jak nie było tak nie ma no i czemu ten błąd się pojawia >.>
Update'ra oryginalnego nie włączam nawet, odhaczam tę opcję zaraz po instalacji, więc nawet nie startuje.
Czy jesteś 100% pewien, że one są widoczne na tym serwerze? Bo inaczej, ja już po prostu nie wiem T-T

I nie robi mu różnicy czy instaluję patcha w systemie czy w głównym folderze.


Odp: Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2008, 12:25:51 pm »
Wczoraj gralem - i widzialem ... nawet w 2 kolorach - pomaranczowe i takie lekko niebieskie.
Nie na wszystkich NPC, u ktorych moge wziac quest widze wykrzykniki, to fakt, ale u wieksosci tak.
Zrobimy w ten sposob - po powrocie do domu spakuje swoj "system" i dam ci link - gdzie mozesz sciagnac caly folder - ok?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Wykrzykniki i błąd przy instalacji
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2008, 10:02:21 pm »
Będę bardzo dozgonnie wdzięczna*_*

Ściągnąć mogę z każdej strony poza megaupload.

W zasadzie 4 moich znajomych również, bo oni też mieli te problemy T_T