Witaj
Gość

Wątek: Zwierzęta terrariowe  (Przeczytany 18579 razy)

  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 16, 2008, 07:11:57 pm »
Ja mam tylko jamnika, ale za to jest owłosiony jak 50 pająków i żre tyle co spory wąż. Wystarczy ^^

Rzygać mi się chcę jak widzę pająka/węża/owada/robaka/wszystkoconiewyglądajaknormalnezwierzę. Sad but true ;<
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 16, 2008, 08:26:37 pm »
Ja jeżeli już z jakichś tam zwierząt typu węże, jaszczurki, pająki itp. to wziąłbym jaszczure :wink: .Ale nie jakąś tam zwykłą, tylko jakiego kameleona albo cuś :D .
Taak, i płacić po kilkaset złotych miesięcznie składek z racji posiadania egzotycznego zwierzęcia. Inaczej weterynarz nie będzie chciał mu robić szczepionek i zdechnie po pół roku.


Troche przesadziles, gadów sie nie szczepi tak jak ssaków, nie slyszalem o jakis skladkach, jedyny wymóg przy niektorych okazach to rejestracja. Nie wiem skad masz takie informacje.

@Xyber fajna ta avi. To jest twoj pierwszy ptasznik? Bo jesli tak, to kiepsko wybrales :P

Może nie całkiem szczepi, ale w Polsce za trzymanie egzotycznych zwierząt płaci się bardzo wysokie składki. Znam kogoś, kto za ok. pięćset złotych kupił sobie kameleona. Okazało się, że nie jest zarejestrowany, owy ktoś również wcześniej nie wiedział o składkach. Z tego powodu po kilku miesiącach zwierzak zdechł z powodu niemożności zrobienia żadnych usług weterynaryjnych (w sumie nie wiem, czy to były szczepienia czy coś innego) u weterynarza... Pół tysiąca PyLyNy na marne.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 16, 2008, 09:33:05 pm »
Ehhh... czyli już nie chce jaszczury... wiecie co chyba lepsza jest już jakaś zwinka :D :D bo tańsza i można ją złapać xD
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 17, 2008, 12:54:41 am »
Kup sobie patyczaka :)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 17, 2008, 01:02:26 am »
No, no też o tym myślałem, tak bawić się z nim, pogadać, och tak, zawsze marzyłem o patyczaku .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 17, 2008, 02:05:40 am »
Jak ktos chce jakiegos drapieznika, ale takiego, co kuku wlascicielowi nie zrobi to modliszka jest w sam raz. Teraz pelno muszek lata, wiec z pokarmem nie bedzie problemu :) A zwierzatko samo w sobie fajne, tylko nieraz moze niezle podrapac gdy osiagnie stadium imago (forma ostateczna) a ktos zapcha lapy gdzie nie trzeba ;)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 17, 2008, 11:15:44 am »
Jakie muchy? Ja bym się bał dać muchę mojemu pupilkowi, skąd wiesz na jakim gównie siedziało :P

Od tego jest karmówka.
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 17, 2008, 12:43:56 pm »
Cytuj
Jak ktos chce jakiegos drapieznika, ale takiego, co kuku wlascicielowi nie zrobi to modliszka jest w sam raz.

Imo najlepszy "drapieżnik" to patyczak xD Słyszałem, że jakiś mężczyzna w Niemczech hodował stadko patyczaków, a te w nocy wyszły z terrariów i go zagryzły we śnie (patyczaki mają zęby ? ) :) Na prawdę


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 17, 2008, 01:09:01 pm »
Cytuj
Jak ktos chce jakiegos drapieznika, ale takiego, co kuku wlascicielowi nie zrobi to modliszka jest w sam raz.

Imo najlepszy "drapieżnik" to patyczak xD Słyszałem, że jakiś mężczyzna w Niemczech hodował stadko patyczaków, a te w nocy wyszły z terrariów i go zagryzły we śnie (patyczaki mają zęby ? ) :) Na prawdę

Nie wierz we wszystko co słyszysz ;)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 17, 2008, 08:37:46 pm »
Nie wierzysz?! mogły mu skakać po szyi, przecież jak taki patyk ci będzie skakał po szyi to będzie wyglądało jakby go ktoś ugryzł nie wierzysz? to uwierz bo ja już się boję patyczaków wczoraj widziałem, na podwórka patyczaka patrzył się jakoś tak dziwnie na mnie! teraz nie będę spał po nocach w obawie przed patyczakami ... Xyber nie lubię cię ... po co mówiłeś, że patyczaki gryzą ?  :cry:
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 17, 2008, 08:48:56 pm »
Posiadają aparat gębowy typu gryzącego.
Uważaj! Za tobą siedzi patyczak! ^^

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 17, 2008, 10:38:13 pm »
Jakie muchy? Ja bym się bał dać muchę mojemu pupilkowi, skąd wiesz na jakim -_-'ie siedziało :P

Od tego jest karmówka.
Modliszce l1 nie dasz do zjedzenia pinki bo sie bedzie bala :D A mszyca czy owocowki to inna bajka :) BTW nie polecam hodowli owocowek w domu.. (jako karmowki ofc)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Zwierzęta terrariowe
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 18, 2008, 01:42:23 pm »
No tak, ale specjalnie hodowane od dobrych ludzi, anie jakieś złapane na dworze :P
Lineage 2 Classic EU