Witaj
Gość

Wątek: Granado Espada  (Przeczytany 3038 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Granado Espada
« dnia: Maj 11, 2007, 10:07:10 pm »
17 maja ma ruszyc pre open beta (http://ge.iahgames.com/en). A co pozniej, czy ta gra bedzie darmowa  :? ?


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2007, 12:48:18 pm »
Tak. Gra ta ma byc F2P i bedzie zawierac sklepy z przedmiotami za prawdziwa kase( z czegos trzeba serwery utrzymac). Bedzie to na podobnej zasadzie jak 2Moons czy pare innych gier. Ja juz zasysam klienta.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD




  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2007, 08:17:03 pm »
OMFG 3,5 GB no to troszke sie będzie ściągać (P2P) mam nadzieje że warto. Grałem ostatnio w różne mmo np. tales of pirates :D znalazłem kilka fajnych ale po chińsku czy tam japońsku nawet nie wiem jak jest download a z rejstracją konta to już w ogóle :D <CABAL oNLINE RULEZZ>


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2007, 05:51:51 pm »
OB ruszyla. Gierka miodna nie pozostaje nic innego niz tylko grac. Zapraszam do gry bo naprawde warto!!


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2007, 04:21:21 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć temat bo nie chcę zakładać nowego. Grał ktoś w tą grę nieco dłużej? Warto ściągać? Jakie są wasze odczucia?


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2009, 05:59:23 pm »
j/w bo gra wygląda fajnie i mam ochote by zagrać?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2009, 06:53:57 pm »
Grałem daaaawno temu. Giera niczego sobie choć jakiś innowacji w stosunku do innych MMO nie należy się spodziewać. Dużo farmienia, ja z kumplem wysiadłem, znużyło nas - toż to tylko tak na początku takie lekkie się wydaje, ale moby zabija się tam hurtowo. :P
Przede wszystkim grafika i muzyka(choć jest dziwnie dobrana - raz jakaś pompatyczna symfonia a w innej lokacji jakiś pseudo-trance :P) są mocną stroną tej pozycji.
Klimacik też niczego sobie, ponadto robią wrażenie piękne stroje i architektura niektórych lokacji.
IMO jak ma się dużo samozaparcia i wolnego czasu to można próbować swoich sił.

Aaa i nie pomylcie Granado Espada ze Sword of the New World. To właśnie ta druga pozycja jest f2p! Ja na początku pobrałem Granado i cieszyłem się siedmiodniowym trialem...  :o :D
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 07:01:02 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2009, 10:12:41 pm »
a kurde a tak się podjarałem tą grą, a tu trzeba płacić:|


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2009, 09:03:01 am »
Sword of The New World to praktycznie to samo. Gra się za darmo, a serwery są utrzymywane za sprzedaż itemów w internetowym sklepiku. Znajdziesz tam m.in. : boosty do otrzymywanego expa, statystyk, nowe stroje, bronie itp.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 10, 2009, 01:49:14 pm »
na GOL-u piszą jakby granado espada i sword of the new world to była jedna gra  :shock: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8599  a w SOTNW kieruje się trzema postaciami naraz :( a w GE tylko jedną i to jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi grami
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2009, 01:53:28 pm wysłana przez Melhir »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Granado Espada
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 10, 2009, 04:31:56 pm »
Bo to jest ta sama gra. Sword of The New World to takie Granado Espada tylko, że na serwerach US i f2p. W obydwu pozycjach sterujesz trzema postaciami, jestem prawie pewien :D