Witaj
Gość

Wątek: Delevel na raidbossy/rb points?  (Przeczytany 1268 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Delevel na raidbossy/rb points?
« dnia: Grudzień 10, 2008, 09:51:29 am »
Mam ol/es i ciekawi mnie jedna rzecz. Jeśli ma się zbyt duży lvl postaci w stosunku do rb to dostaje sie penalty. Czy dostane penalty idac subem zdelevelowanym na 60 poziom np na zakena?. Do jakiego poziomu mozna być wyzej ponad level rb aby nie dostac penalty i go ubic, tak zeby dostac z niego rzeczy?

Jak jest na arenie z tymi rb pointami, które wymienia sie na matsy, czy duzo takich pointow sie dostaje za ubicie rb, bo wiecie jak jest z spoilem i dropem na arenie?. Czy z kazdego rb je sie dostaje?. Zna ktos moze jakas stronke gdzie mozna znależc?

Ciekawi mnie tez jedna rzecz na arenie jeszcze, czemu kazdego wywala z gry gdy sie chce u arena shop kupic BOG?


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Delevel na raidbossy/rb points?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2008, 11:01:42 am »
Cytuj
Ciekawi mnie tez jedna rzecz na arenie jeszcze, czemu kazdego wywala z gry gdy sie chce u arena shop kupic BOG?

http://arena.dragon-community.net/index.php?topic=483.0

musisz sciagnac arena patch

Co do pierwszego pytania  to tak jesli zdelevelujesz np dest/tyr  to odpowiedniego lvl mozesz bic nizsze RB, ale pamietaj ze tracisz skile co 10 lvl.
By RB dropil to najlepiej miec podobny lvl lub nizszy, by uniknac penalty to chyba bylo 7-9 lvl roznicy , nie pamietam dokladnie.
A na arenie z dropem RB roznie.. ale sprawa jest ulatwiona bo w giran masz NPC do delvl postaci

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Delevel na raidbossy/rb points?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2008, 11:21:36 am »
A czy ktos moglby wesprzec doswiadczeniem i powiedziec czy na arenie zaken jest obstawiony przez klany, i czy ciezko go ubic?. Bo przydal by mi sie zaken.