Witaj
Gość

Wątek: TH dziwna suba?  (Przeczytany 4068 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

TH dziwna suba?
« dnia: Styczeń 29, 2009, 01:34:19 pm »
Wszystkie tematy o Th przeczytałem. Wśród subek dla niego wymieniacie: wl, pp, pal, da. Miałem th/da i nie jestem jakos do niego przkonany. Moje pytanie brzmi: czy warto robić sube przykładowo th/de? A jesli nie to co lepiej pp czy pal? Zależy mi by postać nie tyle była dobra w pvp ale również do pve, bo na dragonie troszeczke cięzko z kasą nie donatując...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2009, 01:58:10 pm »
th/pp bardziej do expienia etc. a th/pal bardziej do pvp .Chyba można robić th/de, tylko po co? :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2009, 04:04:33 pm »
Ze względu na frenzy, p. atk i ogromną ilość hp. Kolega podsunął taki pomysł dlatego pytam. Czyli nie warto robić x-mena?  8)


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • ]:->
Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2009, 07:50:14 pm »
Nieee bez sensu...
1) frenzy działa lipnie z czymś innym niż 2h sword, pole czy blunt
2) Daggerowi nie potrzebny jest str, tylko dex, dex i jeszcze raz dex
3) Ogromna ilość hp... Tak ale na statach destro. Wyobrażasz sobie szanse na wejście blowa będąc na statach orka? TH i tak ma dexa najmniej spośród daggerów. Jedynie pasyw boost HP, dla którego nie opłaca się robić suby :P
4) Zawsze masz jeszcze Guts, Zaelota(nie wiem czy działa z daggerami) battle roar i inne tego typu bajery dla których nie ma co marnować horna.

Najlepiej wziąć jedną z ww sub, bo wiadomo, że są skuteczne. Jakby taki np. th/destro był super kosa to połowa th była by tak zsubowana :) To co popularne = dobre.

Masz aktywny klan? Bierz th/pal. Masz PP na dual-boxie? th/pal. Nie masz PP na dual boxie? To go se zrób :P

Tyle ode mnie.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2009, 08:13:23 pm »
Jak chcesz x mena to sobie mozesz zrobic th/sws :wink:
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:29:50 pm »
Z Sws nie miałem żadnego doświadczenia także co by było atutem tej postaci? Czyli waszym zdaniem nie opłaca się robić th/pp? Jeśli expie to raczej samemu. Może jednak to jest myśl by zrobic pp osobno :P


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2009, 02:53:34 pm »
th/sws masz czesto crytyki (dzieki song of hunter), duzo HP (dzieki song of vitality) i wiele innych, przydatnych rzeczy :wink: .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 30, 2009, 04:58:14 pm »
IMO grając TH nie trzeba robić mutanta, w swojej rasie ma szeroki wybór sub :P Ale jeśli bardzo chcesz tego mutanta to może TH/TK ? Pasywny Aegis i inne bajerki TK są rewelacyjne, na buffie zdecydowanie TH/TK>>TH/SwS. TH/SE też byłby niezły


PS. Mój dawny klan lider miał subkę TH/Destro i całkiem nieźle grał, i do PvP był dobry i do expa, ale to było jeszcze przed updatem zmieniającym działanie frenzy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2009, 05:01:44 pm wysłana przez Boomer »

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 30, 2009, 05:14:46 pm »
TH/SE bylby ok, ale aw/se>th/se so sad.
Najlepsza suba dla th to zmienic postac na aw lub pw :P

Jak masz humana z retailem to lepiej zrob nowego retaila i walnij cos jak pr/pal ew pr/wk


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2009, 09:48:09 am »
Chcę właśnie zrobić sube na th. Poczytałem troche o sws i może nie bylby to zły pomysł  :)


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2009, 08:50:55 pm »
Wszystkie tematy o Th przeczytałem. Wśród subek dla niego wymieniacie: wl, pp, pal, da. Miałem th/da i nie jestem jakos do niego przkonany. Moje pytanie brzmi: czy warto robić sube przykładowo th/de? A jesli nie to co lepiej pp czy pal? Zależy mi by postać nie tyle była dobra w pvp ale również do pve, bo na dragonie troszeczke cięzko z kasą nie donatując...

na pve polecam TH/WL - gralem ta postacia, trainujesz z latwoscia. Troszke dluzej ubijasz traina niz ork na frenzy no ale nic sie z nim nie moze rownac.
Z antkiem i aq trainowalem FOG 5 salek na samym poczatku tylko na buffkach SE + potka na atak speed - wiec sam widzisz jak ten char wymiata :-)

tyle ze to bylo w IL a w HB VR dziala troszke inaczej wiec nie jestem w stanie powiedziec jak to teraz wyglada. Ale na DN sa tatuarze, potki wiec nadal powinno byc ok.



  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2009, 09:07:49 pm »
Chcę właśnie zrobić sube na th. Poczytałem troche o sws i może nie bylby to zły pomysł  :)
Ja osobiście na twoim miejscu brałbym jedynie pod uwagę trzy suby :) th/pp, th/sws i th/pal :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2009, 04:19:24 pm »
Jak dla mnie to najlepsze są:

th/sws
th/wl
tyr/th


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: TH dziwna suba?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 17, 2009, 08:02:30 am »
Jak chcesz x mena to sobie mozesz zrobic th/sws :wink:
jak biegam na pvp uzywam zaleznie od przeciwnika earth albo warding ale reneval, champion wind i vitality mam zawsze ^^ teraz jeszcze doszedł song of wind storm i elemental więc tez kożystam zamiennie :)
btw super postać^^ w interlude jak mialem w daggera wbitego clarity lvl 3 passiv a w inną broń refresh to był dopiero koks :D
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off