Witaj
Gość

Wątek: SWS - pomoc.  (Przeczytany 16615 razy)

  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: SWS - pomoc.
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 19, 2009, 08:32:22 pm »
Enchantowac moge tylko Heal, Sprint, Entangle, i nie pamietam czwartego no i ofc Songi.
mam songi na +3 i nie widze juz potrzeby enchantowac wyzej. Trwaja 9 minut i wystarczy.

Doradzcie Heal enchantowac na power czy na cost ?

o_0 człowieku, czy Ty grasz w l2?

po pierwsze TYLKO vitality na time, reszta na cost


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: SWS - pomoc.
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 20, 2009, 08:28:53 am »
SknerusKK nie zgodze sie :) Mam all na time i jest dobrze. Mane mam zawsze full na kolejne songi.
Mam Set +7 co daje mi bonus do Wekszego regen Many + Meditation.
Uwierz mi ze many mam zawsze  i jeszcz zostaje :)A dla mnie to jest wygodnie ze nie musze klikac songow co 6 minut tylko co 9.

Chodzi mi tylko o Elemental heal. Czy inwstowac w lepsze leczenie czy tansze. Tylko na to mi odpowiedzcie a nie pytajcie czy gralem w l2 czy nie :) Kazdy ma swoja technike gry ;)


Odp: SWS - pomoc.
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 20, 2009, 09:06:12 am »
SknerusKK nie zgodze sie :) Mam all na time i jest dobrze. Mane mam zawsze full na kolejne songi.
Mam Set +7 co daje mi bonus do Wekszego regen Many + Meditation.
Uwierz mi ze many mam zawsze  i jeszcz zostaje :)A dla mnie to jest wygodnie ze nie musze klikac songow co 6 minut tylko co 9.

Chodzi mi tylko o Elemental heal. Czy inwstowac w lepsze leczenie czy tansze. Tylko na to mi odpowiedzcie a nie pytajcie czy gralem w l2 czy nie :) Kazdy ma swoja technike gry ;)
tylko ze songi podstawowo trwaja 2 minuty a nie 6, i +time robi sie tylko vitality zeby moc synchronizowac songi z dance'ami