Witaj
Gość

Wątek: Problem - L2 Brak Odpowiedzi  (Przeczytany 3037 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Problem - L2 Brak Odpowiedzi
« dnia: Lipiec 19, 2009, 10:38:20 pm »
Witam. Niedawno zacząłem gre na serwerze Lancer, niestety towarzyszy jej dość nieprzyjemny problem. Mianowicie od początku program miewa bolesne freezy, czasem po 15 minutach zabawy, jednak ostatnio moge cieszyć się widokiem gry przez minute w porywach, od czasu wejścia w świat. Nie jest to niestety lag - co bym przebolał, a manager zadań oświadcza jedynie brak odpowiedzi L2. Próbowałem wyłączania shield console, i guarda, ale bez poprawy. Nie spotkałem się na forum z podobnym problemem i boje się że mój przypadek będzie bardzo odosobniony, za czym idzie reinstalacja/ format czy inne cuda, oraz modlitwa do jakiegoś światowida, ale tli się we mnie iskra nadziei że ktoś wie co w trawie piszczy  :) Będę wdzięczny za każdą próbę pomocy  :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Problem - L2 Brak Odpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2009, 11:41:05 pm »
Hm.

Robiles cos z klientem ? Spróbuj zrobic check files, jezeli to nie pomoze, to usun folder "system" z katalogu l2 i zrob znow check files.

I daj znac czy cos pomoglo.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Problem - L2 Brak Odpowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2009, 11:59:30 pm »
Powiedz jakiego masz sprzeta i jakiego systema operacyjnego

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem - L2 Brak Odpowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2009, 01:57:18 pm »
Musze powiedzieć że problem jest już rozwiązany. Co prawda robię to niejako z przykrością, ponieważ takie wyjście mnie dość dziwi. Pomogło najzwyklejsze low detail's. Proszę mnie nie brać za osobę która oczywiście wcześniej tego nie sprawdzała, jednak jak widać zmiana pomogła dopiero od włączenia gry przy danych parametrach od początku, dziwie się że coś takiego powodowało 'krztuszenie' się mojego PC. Dla ciekawych powiem że mam 2GB RAM i 8600 GT Palit'a. Cóż, może i w obudowie śmigają 2 zlutowane zasilacze po 300W, ale to w innych grach, ani w poprzednich moich przygodach z L2 nie przeszkadzało. Rozumiem że kolejne kroniki wprowadzały rzekomo dodatkowe bajery graficzne, i wyciskały 7me poty z silnika, ale takie coś mnie dziwi ; / Temat do zamknięcia, a ja tym czasem przyjrzę się obciążeniom komputera w trakcie gry, bo chyba coś tu nie gra. Aha, Solar, mam XP profesional bez żadnych dodatków, DX9 bodaj z końca 2008. Może stery od Guru3D coś mieszają, to już inny problem, ważne że da się grać. Dzięki za zainteresowanie  :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Problem - L2 Brak Odpowiedzi
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2009, 02:11:46 pm »
Jak bedziesz chcial otworzyc -> pm me
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League