Witaj
Gość

Wątek: nowa stronka rpg  (Przeczytany 10277 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: -1

  • CancelTeam
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 02, 2010, 08:29:53 am »
gratz mi hirol, a nie pierniczycie o antybocie ktorego nigdy nie bedzie na rpg :)

najlepszym antybotem są admini współpracujący z serwerem skąd wiesz ze tak nie będzie ?
lol selfowned

why ? np. dla mnie selfowned to tracenie czasu na dexie
no lepiej grać z botami  :o
Widzę że jesteś nie doinformowany.
Tak samo jak na RPG-CLUB można bota postawić, tak i na DEXie znam osoby które botuja ^^. Tylko trzeba wiedzieć jak. W necie jest opis, ale linka nie podam bo nie będę robił reklamy stronce z L2NET :D jak ktoś będzie chciał to sam znajdzie.

Hehe uprzedziłeś mnie;p raziel i kazuya jeśli myślicie, że taki anty bot system zapewnia ochrone przeciw botowaniu to jesteście loldziecinni. Tak to prawda 90% boterow wpada bo ... bo to sa ludzie którzy niewiedza jak botowac, czym botować i gdzie botować. To że macie autobana za bota to fajnie tylko, że średnio ogarnięty boter obejdzie ten wasz system bez jednego pierda(jesli tylko chce i mu zależy). Na l2ex tez wprowadzili system antybota i co dlugo to niepotrwalo az ktoś postawił sobie cel aby go obejść(tak da sie tam botować jak wszędzie). Tak więc przestancie walic smuty gdzie jest lepiej, a gdzie gorzej bo to jest bez sensu jeden lubi ser, a drugi woli szynke. Boty były są i będą tylko zapewne na dexie jest ich mniej niz np. na rpg ;p

Jeśli chodzi o community hmm ... to przykro mi czytać te wasze sterty spamu dex>rpg czy tam rpg>dex l2j>all .... ludzie wiadomo, że niemożna ocenić czegoś czego jeszcze niema, a ja przed startem widziałem tony spamu na ten temat. To bedzię można ocenić dopiero za jakiś czas kiedy ukształtują sie pierwsze konflikty itd... Chcecie porównywać porównujcie podobne serwery np. dex czy wrath do x30 na rpg, te serwery juz troche stoją (chociaż tutaj tez to sie ma nijak poniewąz te serwery mają zbyt dużą rozbieżność co do rat, na x30 nie da sie grać na poważnie to raczej serwer dla sprawdzenia plikow, zabicia czasu, dla ludzi którzy nie maja juz tyle czasu na gre co kiedyś) więc jeśli o to chodzi to tutaj tak można powiedzieć że dex x4>rpg x30 ale to też takie naciągane jest ;p

Pliki no cóż tutaj rpg >all privy taka jest prawda i nawet raziel i kazuya to wiedzą więc niemusicie tak usilnie im tego uświadamiać.

Cóż na koniec napisze tylko tyle, że życze razielowi, żeby mu se dobrze grało tam gdzie gra(nie wiem gdzie grasz obecnie ;p), udanego startu/gry kazuy'i na nowym serwerze dexa i całej reszcie miłych chwil spędzonych na rpg x5. L2 to ma być zabawa a nie walka o życie ;p Tyle odemnie pozdrawiam wszystkich graczy l2

dmx here ;p

/nooffenc raziel, kazuya, rpg fans..


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 02, 2010, 07:24:24 pm »
Rofl... Te wszystkie filmiki to jakieś żale ; o



  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 02, 2010, 08:30:25 pm »
Nie robilem zadnych frapsow bo mnie to nie interesuje ale te akcje sa po prostu standardowe ; o


Ja na steam "w ciagu ostatnich dwoch tygodni" mialem 200+h ;   O Se troche przynoulajfilem a ogolnie na steamie 2 lata gram.



  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 02, 2010, 09:09:43 pm »
Nie cudem jest to ze kebeb jeszcze niedawno upieral sie, ze na dexie jest 7k luda bo mu ta kcatalin napisal podczas gdy cap byl 5k. Teraz nagle go oswiecilo i zrozumial co te slowa znaczyly bo sam wyciaga swoja cap card z rekawa. Slabo, ale zawsze cos.


Uploaded with ImageShack.us


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 02, 2010, 10:13:59 pm »
Nie cudem jest to ze kebeb jeszcze niedawno upieral sie, ze na dexie jest 7k luda bo mu ta kcatalin napisal podczas gdy cap byl 5k. Teraz nagle go oswiecilo i zrozumial co te slowa znaczyly bo sam wyciaga swoja cap card z rekawa. Slabo, ale zawsze cos.

lacznie na 3 serverach jest nawet wiecej niz 7k, pamietaj l2net nie klamie right?
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 02, 2010, 10:34:48 pm »
Jeżeli L2net nie kłamie to i tak  rpg  4800 > 3000 dexa. Więc o co te żale chłopcze ? Porażka boli a będzie boleć jeszcze bardziej jak ktoś się nie umie do niej przyznać. QQ
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 03, 2010, 12:22:20 am »
Jeżeli L2net nie kłamie to i tak  rpg  4800 > 3000 dexa. Więc o co te żale chłopcze ? Porażka boli a będzie boleć jeszcze bardziej jak ktoś się nie umie do niej przyznać. QQ

jakie 3000 dexa? obecny cap dexa to 5.3k, wiec?
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 03, 2010, 12:28:41 am »
wg. Catalina czy Ciebie Razielku ? Bo jak sprawdzałem było jasno i wyraźnie 3k. L2net też tyle pokazuje.. Więc ?!
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 03, 2010, 12:31:20 am »
wg. Catalina czy Ciebie Razielku ? Bo jak sprawdzałem było jasno i wyraźnie 3k. L2net też tyle pokazuje.. Więc ?!

wg. l2net
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 03, 2010, 12:44:53 am »
wg. Catalina czy Ciebie Razielku ? Bo jak sprawdzałem było jasno i wyraźnie 3k. L2net też tyle pokazuje.. Więc ?!

wg. l2net

Robie takie cos w Paincie w 2min
new future.


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 03, 2010, 03:33:56 pm »
wg. Catalina czy Ciebie Razielku ? Bo jak sprawdzałem było jasno i wyraźnie 3k. L2net też tyle pokazuje.. Więc ?!

wg. l2net

screen z kiedy ?
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 03, 2010, 04:09:29 pm »
wg. Catalina czy Ciebie Razielku ? Bo jak sprawdzałem było jasno i wyraźnie 3k. L2net też tyle pokazuje.. Więc ?!

wg. l2net

screen z kiedy ?

z przed 3dni
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: nowa stronka rpg
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 03, 2010, 04:42:04 pm »
A z jakiego servera ? Bo L2netem sprawdzam RPG i mi podobne dane wyskakują.. więc to nic nie udowadnia. Wklej całego screena, gdzie widać że to dex...
Orzeł moje godło, Reni moja godność.