Witaj
Gość

Wątek: L2.exe  (Przeczytany 1639 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

L2.exe
« dnia: Listopad 30, 2005, 03:38:45 pm »
Mam pewien dziwny problem...otoz: uruchamiam gre, loguje sie, wybieram krasnala (bo tylko przy tej postaci jest problem) daje start a po chwili wyskakuje tabelka z komunikatem ze nastapil blad przy uruchamianiu pliku l2.exe i aplikacja zostanie zamknieta. Jest to o tyle dziwne, ze ten problem jest tylko przy wyborze tej jednej jedynej postaci, druga bez problemu moge grac.
Naprawde nie wiem co z tym zrobic..robilem reinstalke gry, skanowalem antyvirem, uruchamialem skroterm z pulpitu i tym z folderu system.... mam dosc :evil:.
Moze moglbym zrobic 2 krasnala bo ten ma dopiero 14 lev, ale skad moge m,iec pewnosc czy nie powtorzy sie to znowu na innej juz bardziej doswiadczonej postaci?;/

(Gram na L2-Paradise)

Dodam ze takie (i wiele innych) bledy mialem juz grajac na innym serverze, ale nigdy nie zdarzylo sie tak zeby calkowicie blokowal dostep do postaci :evil:  :evil:


  • Wiadomości: 301

  • Pochwał: 5

  • Head Shoot!
L2.exe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2005, 03:50:36 pm »
to zrob sobie innego.. jak nie bedzie dzialal to napisz na forum serwera. moze tam ci pomoga..
The Abyss x3:

Insomnia clan www.insomnia.home.pl

Ten rozdział życia mam już za sobą

Na Forum od
    Listopad 27, 2005


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

L2.exe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2005, 04:09:07 pm »
Najprawdopodobniej mialeś critical errora i już nie możesz wejść? Poproś kogoś zaufanego by się zalogował na twoje konto i przeniósł Cię do miasta. Czasem to się zdaża :/
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

L2.exe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2005, 04:33:04 pm »
Sal to tez nie dziala:( ....u znajome ten sam blad co u mnie wyskakuje i wylacza automatycznie gre. :(


Zrobie nowa postac, ale strach pomyslec ze moze sie to jeszcze raz zdarzyc u postaci na np. 65lv :( .... Gdyby ktos mogl opisac ten problem na forum L2-Paradise to bylbym wdzieczny (ja tego nie zrobie bo nie znam dobrze angielskiego) a poza tym warto wiedziec jak temu zaradzic bo jesli zdarzylo sie mi to moze i kazdemu.

To wyglada tak jakby ten blad był pasywnym skilem tej postaci  :lol:


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

L2.exe
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2005, 07:42:51 pm »
ja tez mam problem z bledem l2.exe ale na innym serverze a mnianowicie:

ączam gre i si uruchamia gdy juz pojawia sie czarny ekran i wiadaomo ze za chwilke ebdzie widzac ekran logowania wyskakuje mi blad l2.exe i gra sie wylancza.

zrobilem update, wgralem patcha do server na jakim gram i nic.
Zainstalowalem od nowa gre, update, patch i nic.

podam screeny jak wygladaja te bledy:

1. to co wyskakuje : http://img453.imageshack.us/my.php?image=beztytuu6kf.png

2. po rowinieciu i zoabczeniu oco w tym chodzi : http://img478.imageshack.us/my.php?image=beztytuu26ty.png

i nie mam zielonego pojecia oco w tym chodzi, jezlei ktos wiedzialby jak to naprawic lub co z tym zrobic prosze o informacje, bo mi do glowy przychodzi tylko formatowanie dysku :)

z gory dziekuje


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

L2.exe
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2005, 08:03:13 pm »
hmmm, z tego wynika ze chyba patch jest szczelony. Błąd wyskakuje w bibliotece engine.dll (chyba) która znajduje się w system w lineage2. Napisz na jakim serwerze masz te błedy
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

L2.exe
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2005, 01:10:33 am »
Powiem tak:
wczesniej gralem na tym serverze z tym samym patchem i bylo dobrze potem server mial 2 dniowy down z powodu prac na nim prowadzonych i wypuszczono now l2.ini i od razu po UP wszedlem i bylo dobrze a na drugi dzien sie wszystko zrypalo

a gran na www.l2-everlsast.com


Zrobilem formata i instaluje L2 moze takie roziwazanie pomoze...


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

L2.exe
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2005, 07:00:46 pm »
Mi też dzisiaj pojawil się ten sam błąd na serwerze dragon. Mam inną postać na Zenith i wszytsko działa. Na dragonie mam Blade Dancera na 51 lvl Jeżeli nie można już odzyskać tęj postaci, tzn, grać nią to będę miał doła jak cholera :( Sporo czasu jej poświęciłem :( Znalazł ktoś na to już rozwiązanie? Piszcie, co można zrobić. Ktoś Już zrobił formata i pomogło?

UPDATE
Naprawiłem!!! Jupi! :) :) U mnie pojawial sie błąd l2.exe, w szczegółach pokazywalo plik defopend32.dll Znajduje się on w foldzerze system. Zrobiłem kopie tego pliku i wykasowalem go z folderu. Włączyłem gre, gra się włączyła i mogłem grać, ale bez dźwięku. Potem przeniosłem się w zupełnie ine miejsce. Wyłączyłem, wkleiłem ten plik z powrotem gdzie był. Włączyłem gre i wszytsko gra :). Pozdrawiam.