Witaj
Gość

Wątek: Filrt spamu  (Przeczytany 901 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Filrt spamu
« dnia: Czerwiec 05, 2012, 05:52:41 pm »
Witam, szukam jakiegos programu ktory moglby oddzielic spam od konkretnej wiadomosci na ogolnym chacie w l2 GOD na ktora czekam, tzn jesli np szukam party jako healer na kartie 85 to czy jest mozliwe zeby program jakis wykryl przykladowy napis: LF healer for kartia 85? Chodzi o to ze czasami jestem online w grze ale robie w tym czasie co innego i nie patrze w ogole w monitor i fajnie by bylo miec taki "alarm" czy "budzik" ktory da mi znac ze ktos szuka healera na kartie ^^ Moge wtedy wyjsc nawet z domu i w sluchawkach bezprzewodowych uslysze jak ktos mnie wzywa jest takie cos mozliwe ? ;p


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Filrt spamu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:32:07 am »
ale z ciebie leń :P
na Core pewnie nawet byś tego nie odpalił... nie wiem jak na innych oficjalnych serwerach.

Jeśli chodzi o szukanie pt to imo najlepszy jest do tego Party Matching... jak sobie otworzysz to od razu widać kogo poszukują do konkretnych pt... niestety to nie powiadamia dźwiękiem, że akurat ktoś rooma założył i akurat Ciebie poszukują :P będąc na waiting liście zawsze jest szansa, że Cię ktoś "złowi", ale to musisz siedzieć przed kompem i obserwować... niestety


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Filrt spamu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2012, 04:35:25 pm »
Oczywiście, że jest możliwość.
Na chacie możesz ustawić szukane konkretnych słów/zwrotów (możesz wprowadzić 3) i wówczas, jak je znajdzie na chacie, to je podkreśli. Ja do kontroli dmgu zadawanego przez Fenrira miałem wprowadzony "Fenrir", do kontroli podnoszenia kamieni w FoG miałem wpisane "stone", i miałem puste 3cie pole.

Nie jestem pewien co do dźwięku, ale zawsze możesz założyć własne party z opisem: "Healer 87 LFG. Call +48911234567"

Pozdrawiam

//+
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 11:06:58 pm wysłana przez Kamal »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Filrt spamu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2012, 05:08:56 pm »
Poszukalem i znalazlem to jest to! Dziekuje wam za odpowiedz szczegolnie tobie MasterJedi za rozwiazanie mojego problemu. Dziala podkreslenie, dziala tez dzwiek wszystko jest tak jak tego chcialem. Minusem jest tylko to ze osobno sa wykrywane duze i male litery czyli musze uzyc 2 linijek i wpisac tam malymi i duzymi literami: healer, HEALER ale to juz nie jest problem przynajmniej w moim przypadku, bardzo dziekuje :)