Witaj
Gość

Wątek: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami  (Przeczytany 1332 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

[NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« dnia: Lipiec 25, 2012, 01:12:11 pm »
Witam gram w l2 god na serverze Naia, i mam taki problem i to juz sie zdarza za kazdym razem czyli chodzac na freye przy glownym ostatnim bossie gdzy juz ma minimum hp(w czasie gdy pokazuja sie 2 npc na filmiku) wywala mi Crash,czy to jest spowodowane z mojej strony,czy z strony ncsofta , bo wczesniej nie mialem takich problemow.A tak juz nawiazujac do tematu to klania im sie silnik do optymalizacji bo gra chodzi tragicznie.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:17:03 pm »
nie tylko na naia, wiekszosci wywala ten blad - podobno juz wyszedl patch wiec nie powinienes miec wiecej crashy
retired


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:23:09 pm »
Wyszedł?, czy wyjdzie dzis po resecie po 14? , bo ja bylem dzis na freyi kolo 12 i znow go mialem


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:31:23 pm »
u nas dodali podobno wczoraj po maintance, nie wiem kiedy jest na naia ale pewnie po nim bedzie dodany
retired


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:34:29 pm »
A to dzis bedzie , dzieki za informacje.A tak nawiazujac jescze do tych tematow to slyszalem ze ryze zajmuja sie czyms takim jak New Lineage 2 czyli ulepszeniem grafiki l2 i jej optymalizacja.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2012, 02:16:34 pm »
New Lineage 2 to wersja tej samej gry na rynek Chiński. Nic nie będzie zmienione oprócz nazwy, ponieważ w przeszłośći na tym rynku L2 nie odniosło dużego sukcesu i najprawdopodobniej gra źle się tam kojarzy dlatego po zrobieniu GoD'a nazwali go New Lineage 2. To ma na celu przyciągnięcie potencjalnie nowych klientów - od taki chwycik marketingowy :)

Podobno coś tam grafikę polepszyli, ale wydaje mi się, że to porostu standardowe zmiany wprowadzone od GoD i wyżej. W porównaniu do L2 H5 i w dół animacje i inne pierdy są nowe.

#edit wyszukałem screena i faktycznie są jakieś zmiany w interfejsie, ale nie wiem czy to przypadkiem nie jest Glory Days
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 02:29:22 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: [NA] Server Naia problem z Raid Bossami
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2012, 02:59:40 pm »
Wyszedł?, czy wyjdzie dzis po resecie po 14? , bo ja bylem dzis na freyi kolo 12 i znow go mialem

http://www.lineage2.com/en/news/maintenance/server-maintenance-7-25-2012.php

Cytuj
A potential fix for the instance critical error crash issue is applied. Please be sure to update your game client with this fix through the NCsoft Launcher. If the issue persists we will continue to investigate and find a fix for this problem as fast as possible.