Witaj
Gość

Wątek: Serwer innova - średni online - przywitać nowego !  (Przeczytany 2752 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Serwer innova - średni online - przywitać nowego !
« dnia: Maj 28, 2013, 09:38:26 pm »
Potrzebuje paru informacji ponieważ ta strona jest tak zawiła że można mindfucka dostać^
średnia ilość online - innova PL
poziom doty - zalezy mi na braku docie ale juz coś widziałem
o co do cholery chodzi i od kiedy ten serwer stoi jaki jest rate bo normalnie te informacje sa chyba ukryte pod ziemią nie to co kilka lat temu.
Jestem pojebany
to ten client ? https://eu.4game.com/lineage2pl/play/?client-app=v2
oO jestem wariatem


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer innova - średni online - przywitać nowego !
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2013, 10:19:35 pm »
tak, jestes pojebany

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer innova - średni online - przywitać nowego !
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2013, 11:08:24 pm »
dziekuje;]
oO jestem wariatem


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Serwer innova - średni online - przywitać nowego !
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2013, 08:00:56 am »
Potrzebuje paru informacji ponieważ ta strona jest tak zawiła że można mindfucka dostać^
średnia ilość online - innova PL
poziom doty - zalezy mi na braku docie ale juz coś widziałem
o co do cholery chodzi i od kiedy ten serwer stoi jaki jest rate bo normalnie te informacje sa chyba ukryte pod ziemią nie to co kilka lat temu.
Jestem pojebany
to ten client ? https://eu.4game.com/lineage2pl/play/?client-app=v2


1. Z tego co chłopaki pisali to średni online wieczorami był 1500-2000, nie wiem jak teraz po włączeniu mentoringu.
2. dota to przede wszystkim itemki na zwiększenie expa/vita, czapki, motorki, agathiony, shoty, skrzynki z niespodziankami i takie tam (dokładnie nie pamiętam)
3. serwer ma jakiś miesiąc, raty podstawowe to x1 (w końcu to pff), informacje nie są ukryte pod ziemią, wystarczy się na chwilę skupić i poszukać, a wszystko da się znaleźć.
Co masz na myśli mówiąc "nie to co kilka lat temu"?
4. tak
5. tak, to ten klient