Witaj
Gość

Wątek: Jaka postac:D  (Przeczytany 2162 razy)

  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Jaka postac:D
« dnia: Grudzień 07, 2005, 07:30:23 pm »
Witam! wiem ze to juz bylo z 1000 razy ale jakoc mnie tamte inne tematy nie zadowolily :D wiec chcialbym sie zapytac o opis postaci :D

gram czlowiekiem i zblizam sie juz do 20 lvl (niestety trzeba juz decydowac kim sie beedzie gralo) i mam maly dylemat :? a mianowicie nie moge sie zdecydowac jaka postacia grac. czy ma to byc Gladiator (ale tylko i wylacznie z dwurecznym mieczem), czy moze Warlord albo Hawkeye  :D

napiszcie jaka postac uwazacie za najlepsza. postacia musi sie dobrze grac czyli  w pojedynke sobie chodzic i expic :D i nie odczuwac jakis utrudnien :wink:

gram na Hobby jezeli chodzi o bugi postaci

PS. mozecie tez napisac inne przyklady postaci rasy ludzkiej ktore uwazacie za godne mojej uwagi :wink:
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 1

Jaka postac:D
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2005, 07:43:43 pm »
gra hawkeyem jest łatwa i przyjemna, ale na dłuższą metę nudna. chyba, że chcesz PKować, wtedy to najlepszy wybór ^_^







  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Jaka postac:D
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2005, 08:10:33 pm »
wlasnie zapomnialem napisac :D gra nie MOZE byc nudna :D a co do PKowania to nie bawi mnie to :D ale postac musi tez umiec obronic sie w takiej sytuacji :D
em powrócił na forum ;D


Jaka postac:D
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2005, 09:03:22 pm »
Warlord odpada, to nie jest postać dla początkującego gracza i może być dosyć ciężko w expieniu w pojedynke.

HE dobry wybór na łatwy i szybki exp, łazić sam może jak najbardziej i w pvp sobie radzi bardzo dobrze

Gladem się expi tak samo jak innym warriorem, nienajgorszy dmg, duale, skille  całkiem ciekawe, dobry na samotny exp, w pvp dobry ale bez żadnych rewelacji

Wybór to i tak musisz podjąć sam, pomyśl jaki rodzaj broni lubisz lub z kim możesz się tak naprawde utożsamić. Np moją jedyna ukochaną postacią jest Dark Avenger ponieważ lubie pomagać innym (hate, hate aura,horror), blokować (tarcza i skille na nie), posiadać summona-towarzysza. poza tym grając nim czuję niezły klimat a o to głównie chodzi.
Sam spróbuj odnaleźć własne "ja" w L2. Naprawde polecam.


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 11

Jaka postac:D
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2005, 10:11:20 am »
Chcesz grać gladem i mieczem 2 recznym to nie jest najlepsze rozwiązanie (skile na te miecze mają chyba tylko Destrojerzy) , jak glad to tylko duale.  HE gra się o wiele przyjemniej , mam HE dopiero na 61 lv ale na razie jest miło , działalność pk w okolicy znacznie zmalała odkąd biegam w majestiku i z bopem +8 (tzn nie czepiają się). Możesz grać sam , ale nie należy też gardzić pomocą jakiegoś tanka(nie wymagana ale pomocna szczególnie na wyższych lv jeśli masz braki sprzętowe).
LCiR-SH-80/Necro-78+ OneWarriorNation  Alliance/Hussars Clan
Fircyk-HE-78+/AW-74+ HussarsAcademy CL


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Jaka postac:D
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2005, 03:42:35 pm »
@Nabuchodonozor co ty opowiadasz jak sprawdzalem skille dla glada i destroyera to mieli takie same skille dotyczace mieczy dwurecznych :P a dotego glad ma inne skille ofensywne :P jezeli nie wierzysz to sprawdz na oicjalnej stronce L2 :P
em powrócił na forum ;D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaka postac:D
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2005, 04:50:16 pm »
Tak ale jak dajmy glad ma 2H mieczem tam 500 p.atk to destro bedzie mial go 700 dzieki two handed mastery i destro bedzie mial wieksze accuary.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Jaka postac:D
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2005, 06:41:21 pm »
em
Nie zgodze sie z toba, Destro posiada pasywne skille na 2reczne miecze a gladiator nie. Nie wiem jak ty ta stronke czytales


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Jaka postac:D
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2005, 05:21:24 pm »
no dobra moze mi sie pomylilo :D bo fakt widzialem u orka skille do mieczy ale myslalem ze to jest skill do duali  :D

@Elurogos tak w woli scislosci nie jestem poczatkujacym graczem :lol:  :P
em powrócił na forum ;D


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Jaka postac:D
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2005, 06:44:56 pm »
mysłe że najlepszy byl by warlord jeżeli nie chcesz sie nudzić bo będziesz musiał ciągle kombinować  ile mobów na raz wziąśćna siebie żeby nie zginąć :)


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Jaka postac:D
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2005, 12:32:06 pm »
juz wybralem :D co najlepsze nie jest to zadna postac jaka wymienilem w tym dziale :wink: wybralem knighta :D co dalej pomysli sie podczas grania :D
em powrócił na forum ;D