Witaj
Gość

Wątek: Nowy serwer x 1000 ? 0_o  (Przeczytany 4062 razy)

  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« dnia: Marzec 18, 2007, 01:52:17 pm »
http://dragon-network.net/status/ w zasadzie nic o tym nie wiem, ale co o tym myślicie ?? :) no i może ktos wie coś więcej na ten temat ?


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2007, 02:02:33 pm »
Dla mnie- strata czasu. Serwerow jest mnostwo do wyboru, a raty tez nie sa skromne (30x 15x to sporo :) ). Chociaz laczenie sub na 1000x mozna byc sprawdzic..to bylby chyba jedyny plus pokombinowac przed zrobieniem suba na normalny serwerze;p ale dla mnei pomysl i tak niewart wysilku

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2007, 02:08:28 pm »
dobrze bo bedzie to serwer c4 a znalesc teraz serwer c4 pvp to trudno... wszystkie c5 l2j.... :(
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2007, 02:25:18 pm »
a ja tam uważam że jeśli coś takiego powstanie to byłoby całkiem fajnie. CHociażby włąsnie ze względu na możliwość sprawdzenia subki i samej postaci :) no i potrenować troche PvP. Chociaż żadnej oficjalnej informacji jeszcze niema zdaje się....


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2007, 10:08:16 pm »
nadzieji robic sobie nie radze - zauwazcie brak Judgementa, byc moze to ten, a byc moze ma nigd nie wstac i zamiast niego bedzie x1000, who knows ^^
za to wyobrazcie sobie kolejki  do golkondy  na takim x1000 o.O
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2007, 10:25:51 pm »
Judgementa nie ma. Brak DB. Ktoś wykupił go i zwiał czy jakoś tak


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2007, 02:54:57 pm »
nadzieji robic sobie nie radze - zauwazcie brak Judgementa, byc moze to ten, a byc moze ma nigd nie wstac i zamiast niego bedzie x1000, who knows ^^
za to wyobrazcie sobie kolejki  do golkondy  na takim x1000 o.O
wiesz na serwerach pvp sa gm shopy i zapewne na tym x1000 beda a w gm shopach mozna wszystko kupic enchanty,bron,zbroje (d-s grade) biuterie bossow itd. i zapewne horna bedzie mozna kupic w gm shopie  :)
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

  • Spammer
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2007, 03:29:04 pm »
Mam nadzieje ze sub bedzie laczony tak jak na dragonie to wtedy mozna sprawdzic prawie kazdego suba jak dziala i czy dobry jest na dragonie :D

xXxXx  Adventurer//Hell Knight (retail Spellsinger)Nobless


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2007, 03:32:15 pm »
Zawsze chciałem przetestować kilka kombosów :] na pierwszy ogien SK/PS, i jakieś orkowe mixy :]

GM shop musi byc z hornem, przeciez taki chyba jest zamysl tego serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 19, 2007, 05:08:03 pm »
a jest jakies info kiedy on wstanie? ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 19, 2007, 06:57:26 pm »
a jest jakies info kiedy on wstanie? ^^

nawet nie wiadomo czy w ogóle taki serwer kiedys bedzie :P ale byloby fajnie bo bym sobie sprawdzil pare kombinacji subek ktore od dawna mi po glowie lataja np. sr/sws, pw/es, sk/sh, th/da ^^
infinite........................


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 19, 2007, 07:02:43 pm »
Dokładnie... żadnej oficjalnej informacji XD


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 19, 2007, 10:26:16 pm »
wydaje mi sie ze raczej serwer byl planowany przed downem dn teraz zapewne sa bardzo male szanse ze wroca plany ;)
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 21, 2007, 12:33:29 am »
Chciałbym żeby powstał taki serwer!  :D  Część ludzi by tam poszła się pobawić. Wówczas nikt by nie właził na NM [dawniej Judgemnet] żeby szybko zrobić postać i poPKować - od wyszalenia się byłby x1000. No i do experymentów byby idealny.

Podawałem już kiedyś link, ale podam jeszcze raz - jeśli ktoś chce przetestować mozliwości danej postaci na full buffie, sprawdzić trzecią klasę, lub potrenować pvp - zapraszam www.l2gold.org   :) Warto jeśli chcecie się pobawić. Jest sporo ewentów i względny porządek. UWAGA: Brak subclass - zostałyzastąpione rebirthami  :( Jedyna wada na tym serwie  :P







  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 21, 2007, 06:34:20 pm »
UWAGA: Brak subclass - zostałyzastąpione rebirthami  :( Jedyna wada na tym serwie  :P

Retail subklasy są?


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2007, 02:28:21 am »
Wówczas nikt by nie właził na NM [dawniej Judgemnet]

z tego co pamietam ( a pamiec mam dobra) to judgement i Nm to sa 2 rozne servery judgement rate 50x a nm 30x

a co do tego serva to mi sie wydaje ze raczej powstanie bo na forrum nie tak dawno ktos pisal temat o takim serverze do testowania subow


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 22, 2007, 01:26:49 pm »
UWAGA: Brak subclass - zostałyzastąpione rebirthami  :( Jedyna wada na tym serwie  :P

Retail subklasy są?
Brak subclass = brak subclass  :P :oops: :D

Rebirth to dziwna forma wzmocnienia postaci - na 78 lvlu idziesz do Rebirth Manager'a i prosisz o "odrodzenie" wybierając sobie stałą premię. Może to być acumen, empower, focus, więcej HP itp. usprawnienia, które zostaną na stałe dodane do statystyk [chyba jako passive nawet]. Jeden Rebirth = jeden bonus. Ale nei jest tak pięknie - po Rebrth zachowujesz przedmioty, ale skille, exp i wszelkie umiejętności zostajawyzerowane - lądujesz na 1 lvlu i zabawa zaczyna się od nowa, tyle że jesteś mocneijszy o bonus z odrodzenia.

Suby są jednak lepszym rozwiązaniem. A u nas, na DN, ten system jest na tyle dziwny, że tym bardziej powinna być możliwość przetestowania go na x1000.







  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Nowy serwer x 1000 ? 0_o
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2007, 03:24:50 pm »
UWAGA: Brak subclass - zostałyzastąpione rebirthami  :( Jedyna wada na tym serwie  :P

Retail subklasy są?
Brak subclass = brak subclass  :P :oops: :D

Rebirth to dziwna forma wzmocnienia postaci - na 78 lvlu idziesz do Rebirth Manager'a i prosisz o "odrodzenie" wybierając sobie stałą premię. Może to być acumen, empower, focus, więcej HP itp. usprawnienia, które zostaną na stałe dodane do statystyk [chyba jako passive nawet]. Jeden Rebirth = jeden bonus. Ale nei jest tak pięknie - po Rebrth zachowujesz przedmioty, ale skille, exp i wszelkie umiejętności zostajawyzerowane - lądujesz na 1 lvlu i zabawa zaczyna się od nowa, tyle że jesteś mocneijszy o bonus z odrodzenia.

Suby są jednak lepszym rozwiązaniem. A u nas, na DN, ten system jest na tyle dziwny, że tym bardziej powinna być możliwość przetestowania go na x1000.
Rebirth czyli reset poprostu :) bardzo popularne na privach MU online XD