Witaj
Gość

Wątek: Enchantowanie  (Przeczytany 4355 razy)

  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Enchantowanie
« dnia: Styczeń 31, 2007, 04:48:46 pm »
Hejka, wiec tak. Jak to jest z enchantowaniem broni na Dragonie. Wlasciwie z tym ze jesli mamnp Duale  slsy+7 bez SA to jak dodam haste to mi enchant zniknie na 0 czy dalej bedzie+7??

Wlasciwie to o wszystki informacje prosze i o kazdy rodzaj broni(No, d,c,b,a,s grade)
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2007, 05:18:02 pm »
masz bron +7 bez SA...ok
Bron+7 bez SA + SA=Broń +SA+0
I jest tak wszedzie.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2007, 08:54:13 pm »
a na DN duale enchantowane nie mają automatycznie wpakowane SA  :shock: ? mi sie wydawało że miały ...... przynajmniej od czasu zaimplementowania plików C4 PTS
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2007, 08:56:04 pm »
wszystkie duale poza D maja automatycznie aplikowane SA w chwili kiedy uda ci sie je wyjechac na +4 to jedyna mozliwosc aby miec SA w dualach. gorzej jesli nie uda sie enchant na +4 :P
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:00:51 pm »
Ok, czyli po enchancie +4 dostaje SA tyko jaką .... Losowo z pośród tych trzech SA jaka mogą dostać duale czy sobie wybieram. Jak wybieram to gdzie i kiedy?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 2

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:14:45 pm »
Kazdy rodzaj duala ma odpowiednie sa i nie mozna go sobie wybrac jest z gory ustalone,

http://lineage2.bo.pl/infopage.php?id=99

Na samym dole masz napisane co i jak

BTW:
Jezeli masz np: Soma +7 i wzucisz SA to zostaje Som +acu+7


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:15:57 pm »
to prawda ze przed downem dn save enchant byl 5 ?? bo o ile wiem na nightmare tak bylo nie wiem jak na innych serwach bo teraz widze ze na dragonie bronie pekaja na +4
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2007, 10:19:49 pm wysłana przez Coulio »
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:53:42 pm »
to prawda ze przed downem dn save enchant byl 5 ?? bo o ile wiem na nightmare tak bylo nie wiem jak na innych serwach bo teraz widze ze na dragonie bronie pekaja na +4
a mi sięwydawało że zawsze było do +3


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2007, 08:02:09 am »
przed update w ogole mozna bylo robic kosmos bronie :P bo latwiej sie enchantowalo ;]


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2007, 11:56:50 pm »
hmmm niby jak sie enczantuje raz na 2 tygodnie to nie pekaja ja sprawdzilem na zwyklym homunkulusie i nie wiem czy to byl fart ale robiac tak zrobilem go do +9 i potem za 2 tygi chcialem  i mi pekl :? moze to poprostu fart :D


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 02, 2007, 11:55:42 am »
pewnie fart ja po 3 tygodniach chcialem wbic mojego bo+f+19 na 20 na serwerze pvp enchant rate 65% i pekl :/ ale przy paleniu dziennie 100bo kiedys musial 1 wejsc  :P wydaje mi sie zeby enchantowac zaraz po dc i w miejscach gdzie nie ma moobow lub duzej ilosci ludzi poniewaz wydaje mi sie ze duzy wplyw maja lagi serwera na enchant gdy sa lagi non stop sie pali bronie ale to tylko moje zdanie  :P
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2007, 11:22:11 pm »
Coulio jako noob zapytam co to dc?
Pytam bom spalił już 2 homonokulusy zanim udało mi się w końcu wbić jednego na +4(nawiasem mówiąc udało mi się enchatnując tak jak mówisz - na zadupiu bez mobów :D )


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2007, 11:49:49 pm »
Coulio jako noob zapytam co to dc?
Pytam bom spalił już 2 homonokulusy zanim udało mi się w końcu wbić jednego na +4(nawiasem mówiąc udało mi się enchatnując tak jak mówisz - na zadupiu bez mobów :D )
dc - disconnect, w tym wypadku chyba restart servera albo twoj ^^
czyli zanim wczytaja sie gracze mobki itd ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 19, 2007, 12:14:00 am »
dobra panowie tak prawe mówiąc nie ma bezpiecznego enchanta raz wyjdzie raz nie.....
mi raz wyszedł BO na +8 zwykłym enchatem więcej nie robiłem
a raz zwaiłem DC hełm z +2 na +3 (nie wiem czy to był jakiś bug czy to ale się rozleciał)

Ma się szczęście to ma się bronie świecące ;)



PS.
Na duale S grade też jeste bezpieczny enchant do +3? czy drake coś wymajstrował z dualami???
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 02:35:50 am wysłana przez Koleks »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 19, 2007, 11:26:41 am »
masz bron +7 bez SA...ok
Bron+7 bez SA + SA=Broń +SA+0
I jest tak wszedzie.

Bron + 7 bez SA + SA = Bron + 7 SA i tak jest wszedzie. Pmietam przeciez jak enchantowalem bronie i dopiero pozniej wkladalem im SA ktore czasem kosztowalo sporo kasy (na Infinity 12lvl krysztalki byly w cenie).

Bezpieczne SA w broni jest +3. Probowalem to na wiecej niz 50 broniach i zawsze wychodzilo. Moje szczescie na +4 bylo ponizej 50%. Zbroje jednoczesciowe bezpiecznie mozna podnosic do +3 (radze uwaznie czytac komunikaty w ss), dwuczesciowe (gora+dol) na +4.
Lagi nie moga miec wplywu na enchant... ale dobre niezle sie usmialem:)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 19, 2007, 12:55:12 pm »
Zbroje jednoczesciowe bezpiecznie mozna podnosic do +3 (radze uwaznie czytac komunikaty w ss), dwuczesciowe (gora+dol) na +4.




Troche ci sie pomylilo Jednoczesciowe mozna bezpiecznie do +4 , a dwu do +3 (gora+3, dól+3)  :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 01:00:17 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 20, 2007, 12:49:48 pm »
wszystko na +3 spalilem dooma gloveski kiedys na +4 jak robilem.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 20, 2007, 01:23:54 pm »
+4 tyczy sie tylko jednoczesciowego ARMORA  reszta: gloves,boots,helmet (circlet) można bezpiecznie na +3 ..

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

  • Spammer
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 20, 2007, 01:45:50 pm »
pewnie fart ja po 3 tygodniach chcialem wbic mojego bo+f+19 na 20 na serwerze pvp enchant rate 65% i pekl :/ ale przy paleniu dziennie 100bo kiedys musial 1 wejsc  :P wydaje mi sie zeby enchantowac zaraz po dc i w miejscach gdzie nie ma moobow lub duzej ilosci ludzi poniewaz wydaje mi sie ze duzy wplyw maja lagi serwera na enchant gdy sa lagi non stop sie pali bronie ale to tylko moje zdanie  :P
Nie wiem czy masz racje bo jak gralem na Abbys x300 to bronie czesto wchodzily wlasnie na ss lagach chyba, ze byl to przyslowiowy fart :D

xXxXx  Adventurer//Hell Knight (retail Spellsinger)Nobless


Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2007, 03:52:36 pm »
z enchantowaniem broni jest tak ;) :

http://forum.lineage2.bo.pl/index.php?topic=4213.msg128377#msg128377

... i nie inaczej  :mrgreen:


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 20, 2007, 03:59:52 pm »
Cytuj
....W takich ilosciach - w jakich mozna to zobaczyc na niektorych serwach....


kurde no nie wpadłbym na to żeby to tak ująć :D dobre :) Ja sobie zaczne kupowac EWD i zrobie sobie chyba saber*saber na ile tylko wlezie XD (znaczy spróbuje do +25 XD ) a potem spróbuje sprzedać :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2007, 04:42:20 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 20, 2007, 04:12:20 pm »
ps: przed wielkim update jakie nawiedziło jakiś czas temu DN, enchantowanie broni było bardzo, bardzo trudne ( szansa taka sama jak teraz, lecz o wiele mniej enchantów, bo nie było boxów ) ... wtedy zrobiłem mojego BOP +QR na +12 ( robiłem na lagach, bez lagów, przy ludziach, na zadupiach, po 2 enchanty, po 1 enchant ... ) potem po update zrobiłem w 5 dni carnage +7 ( 1dzień - 3 enchanty / każdego następnego dnia po 1 enchancie ... zawsze o stałej porze [ takiej samej jak z bopem ;P ] no i pech chciał, że 10 minut "po czasie" chciałem zrobić +8 )

pozdrawiam matim

ps: nie wierzę, że nie ma sposobu na enchanty, gdyż choćby na takim retailu x1 ( gdzie cholernie trudno o enchant, a co dopiero o broń, ludzie mają po 20+ )


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 20, 2007, 07:20:20 pm »
im masz wiecej PK tym podobno lepiej enchanty wchodza :/ btw: a kiedy matim robilesenchanty?? :D


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 20, 2007, 07:26:43 pm »
im masz wiecej PK tym podobno lepiej enchanty wchodza :/ btw: a kiedy matim robilesenchanty?? :D
Pierwsze słysze o takiej regule 0_o. A jeśli jest prawdziwa to jest czystą głupotą


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Enchantowanie
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2007, 09:01:57 am »
to raczej nie jest prawdą bo boap +12 zrobiłem na 0 pk, a carnage +7 na mniej niż 10 pk