Witaj
Gość

Wątek: odbugowanie magow/wojow / c5  (Przeczytany 2305 razy)

  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

odbugowanie magow/wojow / c5
« dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:52:38 pm »
pojawila sie oficjalna informacja co do odbugowania tego cudownego p.atku u postaci typu mag/woj. w ciagu najblizszego tygodnia ma zostac wszystko naprawione.
ciekawe jak teraz wygladala bedzie gra na serwerach dn. pewnie znowu dominowac beda magowie a lucznicy (glownie hawkeje) zejde na dalszy plan. wiem ze pewnie nie wszystkich to cieszy bo zasze znajda sie tacy ktorym cos bedzie nie pasowalo, ale wg mnie to dobrze, bo juz dosyc mam krytykow w plery za 7-8k >.<
na dragonie sporo ludzi sprzedalo juz swoje luki i armorki by robic nowe postacie, wiec wydaje mi sie ze to info od drejka jest teraz jak najbardziej prawdziwe. potwierdzaja to znani i lubiani donatorowie z calego serwera ;P
pojawila sie tez plotka o ewentualnym wejsciu c5 na dn, i tez niektorzy ludzie robia juz nowe postacie pod katem c5 np. slyszalem od wielu ludzi ze zaczynaja robic th/pala bo podobno w c5 obie te profesje sa jednymi z najlepszych. z kolei magowie sporo dostaja po dupie w piatym chroniclu, lucznicy sa tez 'troszke' dopakowani, a glad ma rzadzic w pvp ;P wiec rodzi sie pytanie, jakimi klasami warto teraz zaczynac gre lub ja kontynuowac?
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2007, 12:10:04 am »
Dla all ktorzy grali he/pp i he/wk i kozaczyli "to pvp n00bz0rze?":

pvp? sure za pare dni

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



+1


^^


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2007, 12:38:16 am »
mozesz troche jasniej? gdzie ta informacja sie pojawila? bo nie znalazlem nigdzie w postach DRAKE?
prosze o dokladne dane  :P

Ja sie nawet ciesze  bo  gram  pal/th :p

Co do C5 znalazlem info ze drake mysli o tym ale nie w najblizszym czasie , ale ma podobno powstać serwer DN C5 Alpha  :p

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 10:43:54 am wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2007, 07:43:11 am »
daj linka do posta albo cus?


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2007, 01:36:10 pm »
drejk chyba nic jeszcze o tym nie pisal bo to chyba mialo byc cos w rodzaju tajemnicy.  w kazdym razie dontf4ckmybrain ktory jest znajomym drejka wygadal sie no i teraz coraz wiecej ludzi wie o tych zamiarach drejka. duzo osob sprzedaje lub sprzedalo juz swoj stary sprzet w tym wielu znanych ludzi z dragona ,wiec wydaje mi sie ze to raczej nie jest jakas tam plotka... a jesli by sie okazalo ze to jakis zart czy co to mozliwe ze serwer nie przezylby takiego zamieszania ^^
infinite........................


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2007, 01:53:20 pm »
jeszce tylko tego brakuje :D


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2007, 02:09:00 pm »
Tak ja juz swoj sprzet z dragona HE/PP Draco Bow + Mj set wymienilem juz ponad miesiac temu na itemy na Shadow he he mowcie mi PROROK :p

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

  • *C5*
Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2007, 02:27:42 pm »
Pamietacie jak bylo gdy dn padl.Drake mowil za 2 dni nm wstanie wszyscy juz szczesliwy a pozniej trzeba bylo czekac nastepne 2 miechy.Ale nie mam nic przeciwko temu zeby zrobili c5.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2007, 02:55:11 pm »
Nerfik mojego totalnie wymiatajacego TK/ES, ktorym nie gram chyba od pol roku, napewno dobrze zrobi sieci.
C5? Wykradl ktos pliki znow? Chyba raczej grafika C5 jako modyfikacja C4, majaca niewielki wplyw na mechanike gry.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 17, 2007, 03:51:28 pm »
na dragonie nie ma nawet oficjalnej wersji plikow z c2. jedyny legalny chronicle to byl c1 i ten wlasnie jest na dragonie tyle ze modyfikowany na coraz to nowe chronicle od 2 do 4. tak samo bedzie pewnie z c5 bo watpie zeby drejk probowal jakos wykrasc te pliki, biorac pod uwage to ze i tak jest poszukiwany przez policje ^^
infinite........................


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2007, 04:01:31 pm »
na dragonie nie ma nawet oficjalnej wersji plikow z c2. jedyny legalny chronicle to byl c1 i ten wlasnie jest na dragonie tyle ze modyfikowany na coraz to nowe chronicle od 2 do 4. tak samo bedzie pewnie z c5 bo watpie zeby drejk probowal jakos wykrasc te pliki, biorac pod uwage to ze i tak jest poszukiwany przez policje ^^
Bzdura , DragonNetwork korzysta z official C4 PTS server files , które wyciekły kilka miesięcy przed wakacjami w 2006 roku.
Większość piratów również korzysta z tych plików
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2007, 06:14:33 pm »
Dokladnie, C4off, przed tym bylo C1 z ostrymi modyfikacjami C2, C3, C4 xDD


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: odbugowanie magow/wojow / c5
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 17, 2007, 08:18:11 pm »
jedyny legalny chronicle to byl c1 i ten wlasnie jest na dragonie
O reszcie mozesz przeczytac wyzej. Ja dodam ze kradzione C1 tez legalne nie jest i nie bylo.