Witaj
Gość

Ankieta

Jaki mag, wymiata w PvP

Necro
22 (28.2%)
Overlord
14 (17.9%)
Sorcerer
8 (10.3%)
SpellSinger
18 (23.1%)
SpellHowler
16 (20.5%)

Głosów w sumie: 55

Wątek: Mag do PvP  (Przeczytany 11708 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2007, 03:29:12 pm »
1.Sps
2.Sorc
3.Necro
4.Ol
5.Sh

Według mnie tak to mniej więcej wygląda. Dlaczego ? Sps i sorc mają cancela który na c4off daje dużo większą przewage niż tp ( jednak jak nie atakujesz na początku summona necro to będzie cieżko ) . Później necro ( silence,anchor [ anchor wchodzi znacznie częściej niż silence nawet na mentalu ] ) . Ol- bardzo dobra postać w sumie może pojechać każdego ( z 3 profką zwłaszcza ;) ).
Sh na końcu. Wiadomo , że na pvp : cast>m.atk ;] .
Sam osobiście gram necro ( w sumie w każdej grze gram necro:P . Jakoś lubie te klimaty ( ma się te zboczenia xD ) . Ale jednak jakbym robił postać na pvp to tylko sps.

Czy ty w ogóle grałeś którąś z tych postaci na serwerze mniejszym niz. 40000x?

Patrząc na rage cancela to SH już ci wpakuję pare nuków, a cancel wcale się nie musi udać, więc nie pisz takich bredni :D

No wiesz chyba, że biegniesz w grupie i napitalasz tych co nawet cię nie widzą bo akurat z kimś walczą. To może wtedy jesteś dobry >.>
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2007, 04:13:25 pm »
Patrząc na rage cancela to SH już ci wpakuję pare nuków

Lol. Tu o c4off mowa więc nie gadaj ,że nie zdążysz rzucić cancela...


Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2007, 04:42:23 pm »
zdazysz ale cancel ma chyba 600 zasieg tak? wiec zostaje te 300 do przebiegniecia kiedy SH moze zaczac pakowac w ciebie nuki, a poza tym typ musi byc oflagowany zeby mu wrzucic cancela, wiec jak najpierw dobiegniesz na zasieg 600 i walniesz go zeby sie sflagowal to on sprobuje ci wrzucic silence i jak wejdzie to gg...


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2007, 04:53:51 pm »
Ct: zdazysz ale cancel ma chyba 600 zasieg tak? wiec zostaje te 300 do przebiegniecia kiedy SH moze zaczac pakowac w ciebie nuki, a poza tym typ musi byc oflagowany zeby mu wrzucic cancela, wiec jak najpierw dobiegniesz na zasieg 600 i walniesz go zeby sie sflagowal to on sprobuje ci wrzucic silence i jak wejdzie to gg...

Wiem , że ma taki zasięg, ale naprawdę da się go wrzucić. Zresztą na 60+ to już raczej każdy ma mentala więc silence rzadziej wejdzie .


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2007, 05:14:37 pm »
necro.

Wl 7x


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2007, 05:15:45 pm »
Ja tylko przypominam ze cancel nie konczy walki, a silence tak. Obecnie w l2 mamy interlude i nie ma czegos takiego jak c4 l2off. Popieram tyra, ktos napisal brednie i uwaza ze ma racje

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2007, 05:17:22 pm »
SH

Dlaczego?

Bo ma swoj klimat.

Jezeli chcesz miec postac wymiatajaca w pvp polecam GMa, z bardziej dostepnych sps, nekro badz OL


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2007, 05:23:35 pm »
Ja tylko przypominam ze cancel nie konczy walki, a silence tak. Obecnie w l2 mamy interlude i nie ma czegos takiego jak c4 l2off. Popieram tyra, ktos napisal brednie i uwaza ze ma racje
Autor tematu napisał że gra na c4 więc mówienie o interlude mija się z celem nie sądzisz? Tak cancel kończy walke na high ratach a silence siada tam tak często jak jednorożce biegają pod moim oknem bo wszyscy są na full buffie.



  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2007, 05:25:14 pm »
Najlepsza postacia do pvp jest ol, tylko wyexpienie go zajmuje duzo czasu, necro byl w c4 dobry (ale nie mysl sobie ze bedzie jakims bogiem) sps ktory spamuje sleep nuke sleep nuke tez sobie dobrze radzi.
W interlude najlepszym magiem jest obecnie sh

On nie gra w c4 to po pierwsze, jesli dla ciebie mowienie o interlude nie ma sensu zmien gre
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2007, 05:27:21 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2007, 05:43:28 pm »
Piszecie jak by cancel mial powodzenie 100% i to jest pierwszy skill jakiego od razu użyjesz >.>

Przeciez tak naprawdę wszsytko zależy od sytuacji...

1. SH sobie biegnie SpS stoi na fladze no to leci SILENCE.
2. SH stoi na fladze no to pewnie CANCEL poleci...
3. SpS biega nie potrafi sie odnaleźć w walce Sh go zanukuje...
4. SpS zrobi to samo SH...
 itd...

Najpierw weźcie pod uwagę co rozumiecie poprzez slowo PvP bo jak widać istnieje dużo kombinacji...

wg. mnie na arenie nie ma pvp tylko zwykly 4fun...Gdzie możesz od razu ciskać czym chcesz, to jest zone dla noobkow które się boją, że padną  stracą % etc.

Ja jako milośnik SH bo to byla pierwsza klasa jaką grałem dlugie miesiące - więc dla mnie tylko on roXuje :P


Przy pvp z sps już bym wolał zaczekać na jego krok, wykozystać to, że ktoś jest porywczy, poczkeać na flage i zapodać silence...

Od czego są CP potki? VC?

No niestety 5 mele vs SH i jakoś mnie ubić nie mogli :] (nudzilo mi się bo nie ma subskrybcji na offa to się pograło na Supreme xD)

W sumie na offie bylo by to samo tylko bardziej szkola bss, cp potkow :D

GL! lol
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 26, 2007, 10:26:55 pm »


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2007, 10:32:25 pm »
On nie gra w c4 to po pierwsze, jesli dla ciebie mowienie o interlude nie ma sensu zmien gre
On gra na c4 polecam naukę czytania dla początkujących z pewnością sobie poradzisz...
Zmień mózg.... skoro gra na serwerze c4 i pyta się o sytuacje na serwerze c4 to informacje o interlude na pewno będą dla założyciela tematu bardzo pomocne...



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 26, 2007, 11:07:48 pm »
Ja tylko przypominam ze cancel nie konczy walki, a silence tak. Obecnie w l2 mamy interlude i nie ma czegos takiego jak c4 l2off. Popieram tyra, ktos napisal brednie i uwaza ze ma racje
jeśli chodzi o mass pvp to bym się nie zgodził.
Dostajesz silence, wciąż masz wysokiego p.defa, m.defa i spory speed - możesz pobiec na tyły, żeby Ci go ktoś zdjął (a jak nie ma kto, to po prostu czekasz aż minie)
dostajesz cancel i nim się schowasz jesteś martwy (niski def, m.def, mało hp itp)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 26, 2007, 11:52:36 pm »
OMG, odbiegać na Silence...
Lepszy jest ten, który pierwszy bułki zacznie wciskać :) Akurat DMG w stosunku np. DMG/min mają podobny. Najniższa ma nasza Hybryda, a mianowicie Necro. Także necro ma problem, bo łatwo go udupić buffkami. Tak łatwo, że nie ma co się dziwić, że potem wali ludzi po 400dmg... żal.pl
OL to nie nuker, to AoE debuffer.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2007, 12:07:14 am »
imo full buffed mages sps>sh>necro>sorc lub sps>sh>sorc>necro
League of Legends


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 27, 2007, 12:59:00 am »
On nie gra w c4 to po pierwsze, jesli dla ciebie mowienie o interlude nie ma sensu zmien gre
On gra na c4 polecam naukę czytania dla początkujących z pewnością sobie poradzisz...
Zmień mózg.... skoro gra na serwerze c4 i pyta się o sytuacje na serwerze c4 to informacje o interlude na pewno będą dla założyciela tematu bardzo pomocne...

hahaha, wiesz ja ci powiem tak to na czym gracie to nie c4, jakie bylo na retail tylko c4 z pts czyli takie z bugami, niedorobkami itd itp, wiesz co to beta gry, gra bardzo podobna do gry ktora bedzie sprzedawana, ale zawierajaca jeszcze bledy, c4 pts to wlasnie cos takiego, mowie o interlude aby uswiadomic jak wiele sie w tej grze zmienilo od tego PRAWIE c4 z priv. Jesli tobie te informacje do szczescie sa niepotrzebne to radze zmienic gre.

Ja kiedys gralem w Diablo 2, bardzo mi sie podobalo (mam wielki sentyment do tej gry) i czekalem na kazdy dodatek, wiec jak wyszedl LOD (dodatek do Diablo) od razu zaczalem w niego grac. ja z niecierpliwoscia czekam na kazda kolejna kronikie l2, nie interesuje cie rozwoj l2, twoja sprawa zamknij sie w swoim malutkim swiecie.

Ja o interlude pisze w celach inforamcyjnych, jesli kogos nie interesuje moze po prostu ominac moj post

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 27, 2007, 01:13:26 am »
ostroooo :P
League of Legends


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 27, 2007, 02:33:39 am »
On nie gra w c4 to po pierwsze, jesli dla ciebie mowienie o interlude nie ma sensu zmien gre
On gra na c4 polecam naukę czytania dla początkujących z pewnością sobie poradzisz...
Zmień mózg.... skoro gra na serwerze c4 i pyta się o sytuacje na serwerze c4 to informacje o interlude na pewno będą dla założyciela tematu bardzo pomocne...

hahaha, wiesz ja ci powiem tak to na czym gracie to nie c4, jakie bylo na retail tylko c4 z pts czyli takie z bugami, niedorobkami itd itp, wiesz co to beta gry, gra bardzo podobna do gry ktora bedzie sprzedawana, ale zawierajaca jeszcze bledy, c4 pts to wlasnie cos takiego, mowie o interlude aby uswiadomic jak wiele sie w tej grze zmienilo od tego PRAWIE c4 z priv. Jesli tobie te informacje do szczescie sa niepotrzebne to radze zmienic gre.

Ja kiedys gralem w Diablo 2, bardzo mi sie podobalo (mam wielki sentyment do tej gry) i czekalem na kazdy dodatek, wiec jak wyszedl LOD (dodatek do Diablo) od razu zaczalem w niego grac. ja z niecierpliwoscia czekam na kazda kolejna kronikie l2, nie interesuje cie rozwoj l2, twoja sprawa zamknij sie w swoim malutkim swiecie.

Ja o interlude pisze w celach inforamcyjnych, jesli kogos nie interesuje moze po prostu ominac moj post
Lub możesz umieścić ten post w miejscu do tego bardziej odpowiednim....
Skąd wiesz że nie interesuje mnie rozwój L2? wywnioskowałeś to po tym że nie umieszczam tu informacji których osoby zainteresowane nie potrzebują? bo gdyby potrzebowały danych o interlude to by o nie pytały zamiast c4 nie sądzisz?
Malutki to jest Twój świat i zresztą nie tylko on...

PS. Rozwój L2 mnie interesuje choć osobiście nie podoba mi się strona w którą się rozwija, choć ma to i tak niewielkie znaczenie gdyż nadchodzą next gen mmo od nc softu i pozycja L2 baaaaaaardzo osłabnie



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 27, 2007, 01:08:29 pm »
Głos oddałem na SpS, dlatego że nekro jest overpowered i nie powinien w ogóle walczyc.
Jak mozna zrobic w jednej postaci Dobrego nukera, debufera i summonera naraz ? toż to niesprawiedliwe!
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 27, 2007, 02:24:22 pm »
jaki z niego dobry nuker jak na pvp tylko smyra
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 27, 2007, 02:55:12 pm »
Cytuj
PS. Rozwój L2 mnie interesuje choć osobiście nie podoba mi się strona w którą się rozwija, choć ma to i tak niewielkie znaczenie gdyż nadchodzą next gen mmo od nc softu i pozycja L2 baaaaaaardzo osłabnie
Idzie w strone zbalansowania klas w pvp i IL jest niemal idealne, a Next Gen NCsoftu, heh, czekasz aż zrobią priva, bo przecież płacic za granie to wstyd i hańba
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 27, 2007, 11:28:06 pm »
necro jest o tyle pipa ze bez summona jest słaby :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 27, 2007, 11:55:11 pm »
Toogle.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 28, 2007, 01:29:06 am »
Cytuj
PS. Rozwój L2 mnie interesuje choć osobiście nie podoba mi się strona w którą się rozwija, choć ma to i tak niewielkie znaczenie gdyż nadchodzą next gen mmo od nc softu i pozycja L2 baaaaaaardzo osłabnie
Idzie w strone zbalansowania klas w pvp i IL jest niemal idealne, a Next Gen NCsoftu, heh, czekasz aż zrobią priva, bo przecież płacic za granie to wstyd i hańba
Jeśli gra będzie dobra to będę grał od początku na offie, jeśli będzie taka sobie jak L2 to oleje ją mówiąc krótko. Płacenie za gre to nie hańba i dlatego kiedyś płaciłem (nie mówie tylko o L2) a teraz uważam że nie warto bo serwery i tak stracą połowę (oby tylko) populacji na rzecz next genów i pogódź sie z tym bo taka jest kolej rzeczy że nowe wypiera stare
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2007, 01:31:34 am wysłana przez Truskawka »



  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Mag do PvP
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 28, 2007, 08:47:44 am »
Overlord.  8)

Z tych wszytkich klas to z żadną nie walczę OLem dłużej niż 10 sekund, a tylko z necro przegrywam. Mimo to da się i takiego rozwalić, ale nie jestem tak dobry ;P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...