Witaj
Gość

Wątek: Jak najsensowniej wykorzystana subclasa  (Przeczytany 1497 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Jak najsensowniej wykorzystana subclasa
« dnia: Maj 23, 2007, 04:49:14 pm »
Piszcie tutaj swoje uwagi na temat jak najlepiej wykorzystanej suby. Glownie chodzi mi o to zeby podawac przyklady subclasy ktora bedzie poprostu miazdzyla inne suby:D Zastanawiam sie nad 2 subami: he/pp he/wr i bardzo mnie zastanawia jak spisuje sie sk/sh:)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jak najsensowniej wykorzystana subclasa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2007, 08:56:23 pm »
Na he/pp he/Wk (nie wr)  nie zwracalbym juz uwagi bo drake (16 maja) napisal ze osłabi to sub klase bo za bardzo wymiata co zreszta widac po serwerach gdzie wiekszosc to to he/pp he/wk ..  wiec zostaja magowie..np sps/ee  albo polaczenia z TH (pal/th, DA/th, TH/WL)..

jak juz bardzo uparles się na HE to zostaje he/wl (jesli drake wniesie zmiany)

na termat innych ras sie nie wypowiadam bo malo nimi gralem.. zostawiam tu glos Elvinkowi :p
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2007, 08:58:40 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jak najsensowniej wykorzystana subclasa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2007, 09:24:54 pm »
na termat innych ras sie nie wypowiadam bo malo nimi gralem.. zostawiam tu glos Elvinkowi :p
lul ^__^

z reszta pff prawda jest taka ze nie ma the best suba ktory zmiazdzy wszystkie inne.
Jest jednak taka jedna zasada... im mniej ma w sobie postac z supportu, tym bardziej miazdzy na fullbuffie.
Kazdy powinien dobrac postac pod siebie, tak jak mu sie podoba xP

Ja nie lubie ludzmi grac, wiec o he/xx i th/xx necro/xx itd sie nie wypowiadam xP.
imho fajne subki spoza ludzkiej rasy to:
pw/sws, se/sk, ps/bd, se/bd - te postacie sa o tyle fajne ze maja zawsze jakiestam buffy dla siebie, a mimo wszystko to duzy komfort
od biedy fajne sa tez pw/es i pr/ps (szczegolnie ten ostatni... mysle czy taiego nie zrobic xD) tyle ze  zawsze wymagaja buffow :S


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Jak najsensowniej wykorzystana subclasa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2007, 09:34:53 pm »
no i orki, polaczenia destro, wc, tyra i ola, wlasciwie w dowolnej kombinacji daje zabojcze efekty ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Jak najsensowniej wykorzystana subclasa
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2007, 10:17:54 am »
EEE....mam pytanie co do subek....jak to jest ze statami? Staty zostaja z pierwszej klasy a z drugiej dosataniemy tylko skille?


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Jak najsensowniej wykorzystana subclasa
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2007, 10:46:26 am »
Staty można sobie zmieniać u Npc koszt to chyba 1kk